Savaitės horoskopas: kas vis kiš koją?

Astrologinė prognozė birželio 6-12 dienoms.

BENDRA PROGNOZĖ

Gana sudėtinga ir prieštaringa savaitė. Sėkmė gali šyptelėti, tačiau dažniausiai, norint kažko pasiekti, teks gerokai padirbėti. Dažnai kils konfliktai, savaitės pradžioje galimi keblumai bendraujant su vadovais, kolegomis, darbo partneriais. Gali tekti užsilaikyti darbe. Ypač pikti ir nervingi bus žmonės, kurie įpratę prie greitų rezultatų.

Daugumą vilios pavojingi keliai, tačiau nėra taip lengva jais žengti. Iš vienos pusės, norisi rizikuoti, iš kitos pusės, atsargumas įspėja, kad verčiau nieko nesiimti. Rekomenduojama vieniems nepriimti jokių atsakingų sprendimų, geriau pasitarti su žmonėmis, kuriais pasitikite.

Antroje savaitės pusėje nekaip klostysis santykiai su artimaisiais - jie bus sudėtingi. Ir tik žvilgsnis iš šono padės susigaudyti, kas ir kaip.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

AVINAS

Šią savaitę galite šio to naudingo padaryti dėl savo šeimos ar materialinės gerovės. Tačiau sunku bus pažaboti audringas emocijas. Pasisaugokite agresijos, traumų. Po truputį augs sportinis ir kūrybinis aktyvumas, seksualumas. Tik nelįskite į pavojingas aferas, azartinius žaidimus. Savaitgalį kils noras įsigyti naują drabužį ar papuošalą, pakeisti įvaizdį arba susikurti modernią aplinką, sužavėti dominantį asmenį. Dėl geros nuotaikos bei savijautos verta pasistengti. Tik nežiopsokite kelyje.

JAUTIS

Savaitės pradžia žada flirtų ir naujienų. Su mokslu, reklama, komercija, ryšiais susiję reikalai turėtų nenuvilti. Vis dėlto būkite savikritiškesni ir neapsiimkite per daug darbų, atsakomybės. Saugokitės traumų, neprovokuokite agresijos. Savaitgalį neturėtumėte skųstis draugų bei gerbėjų dėmesio stoka. Tam tikra prasme atsiras daugiau romantiško polėkio bei kūrybinės sėkmės, užsiimant įvairia veikla, ypač pramogine ir menine. Gali atsirasti naujas pomėgis, užsiėmimas arba susižavėjimo objektas.

DVYNIAI

Nuo pirmadienio pravartu tvarkyti komercinius, tiekimo, nuosavybės reikalus. Galbūt pavyks susitarti dėl norimo užsakymo, su nuolaida įsigyti pageidaujamą prekę. Kita vertus, dėl kažko jaudinsitės, nerimausite. Tai gali būti susiję su tarnybiniu patikrinimu, pasisakymu viešumoje, egzaminu, interviu. Savaitgalį kils ūpas pasidarbuoti namuose tam, kad jie padvelktų švara ir jaukumu. Norėdami ištaisyti padėtį asmeniniuose santykiuose, turite išmokti globoti, nuoširdžiai padėti, teikti malonias staigmenas.

VĖŽYS

Šią savaitę gali tekti aiškintis finansinius arba meilės santykius. Viską darykite su gera valia bei nuotaika, tuomet rezultatai nenuvils. Regis, turėsite galimybę susitarti dėl nelabai legalių, bet naudingų dalykų, papildomo uždarbio ar kt. Daugiau laiko ir dėmesio skirkite vaikams. Savaitgalį tikėtini žaismingi flirtai, intriguojami pasiūlymai, pakvietimai į renginius, pasimatymus. Šiuo metu užsimezgę santykiai ar jų atnaujinimas teiks nemažų vilčių. Jauskite saiką, nepiktnaudžiaukite alkoholiu, nevairuokite išgėrę.

LIŪTAS

Šią savaitę galite sužinoti tai, kas buvo nuo jūsų slepiama arba kaip tik atsiras konfidencialių reikalų, norėsis išvengti viešumo. Gali aplankyti kūrybinis įkvėpimas. Tausokite nervų sistemą, daugiau ilsėkitės, atsargiai vairuokite. Nemaža traumų, gaisro, agresijos grėsmė. Savaitgalio dienomis būsite linkę pataikauti savo įgeidžiams, ieškoti malonumų. Daug leisite ir kitiems žmonėms, išskyrus vaikus, kuriuos arba "dusinsite" perdėtu dėmesiu ir lepinimu, arba kaip tik slėgsite visokiais draudimais.

MERGELĖ

Nuo pirmadienio porą dienų būsite nusiteikę bendrauti, viskuo domėtis, todėl galite išsiaiškinti ne vieną jus dominantį dalyką. Vis dėlto neskubėkite pulti į euforiją dėl kai kurių pasiūlymų, pažadų - vargu ar jie bus realiai įgyvendinami. Galite išprovokuoti apkalbas. Neviršykite greičio kelyje ir tinkamai eksploatuokite techniką. Savaitgalį kažkas iš artimųjų gali jus kaltinti nenuoširdumu, neištikimybe. Arba jūs patys jausitės neužtikrinti dėl santykių, jų ateities. Palanku tvarkytis namuose, palepinti šeimos narius.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę itin svarbi pasirodys jūsų profesinė kompetencija, gyvenimo patirtis, o gal ir senos pažintys. Noriai dalyvausite kolektyviniuose reikaluose, masiniuose renginiuose. Tik nebūkite lengvabūdiški, dalindami pažadus, teikdami informaciją. Įvertinkite, ar tai jums naudinga. Savaitgalį turbūt užplūs abejonės, iliuzijos. Labai lengvai galite neįvertinti situacijos, suklysti dėl kitų žmonių motyvų ir tikslų. Kita vertus, kažkokia svajone keistu būdu gali išsipildyti. Tikėtina meilės intriga, flirtas, slaptas nuotykis.

SKORPIONAS

Nuo pirmadienio aktyviai demonstruosite žinias, išprusimą, galvosite ir kalbėsite apie ateities planus. Gali išsispręsti juridinis klausimas arba imsitės jį gvildenti. Vis dėlto pavojinga per aštriai reikšti ambicijas, pervertinti savo jėgas. Pasisaugokite provokacijų, skandalų, ugnies. Savaitgalį būsite draugiški ir linkę bendrauti. Nusimato šaunus renginys. Gerai jausitės būdami tarp žmonių, visuomeniniuose renginiuose ir kt. Galima tikėtis nesavanaudiškos pagalbos, užtarimo.

ŠAULYS

Nuo pirmadienio norite ar nenorite, teks vykdyti finansinius įsipareigojimus, mokėti mokesčius. Galimas patikrinimas, revizija arba pranešimas apie tai. Tačiau jums gali pasisekti, jeigu ieškote kontaktų su užsieniečiais, sprendžiate juridinius klausimus, laikote egzaminus. Savaitgalį galbūt turėsite smulkių rūpesčių, jeigu laiku neįvykdėte prisiimtų įsipareigojimų, apvylėte pažįstamą žmogų arba jis nesilaikė savo pažado. Nuotaiką gerins flirtai, mylimo žmogaus arba vaikų pokštai, komplimentai.

OŽIARAGIS

Šią savaitę daugės paskatų konkuruoti, rungtyniauti bei dairytis į priešingą lytį. Meilės fronte daugės ugnies, aistrų. Vis dėlto dominantis žmogus elgsis nestabiliai ir jums teks nertis iš kailio, norint kažkaip pagerinti situaciją. Savaitgalis gali išbandyti jūsų jausmų bei asmenybės brandumą. Tai liečia ir meilę, ir principus. Neblogai seksis protinė ir meninė veikla. Ryškių emocijų patirsite, bendraudami su žmogumi, atvykusiu iš toli arba su tuo, iš kurio galima daug ko pasimokyti.

VANDENIS

Šią savaitę pasižymėsite darbštumu. Galbūt imsitės reformų, keisite darbo vietą, įrangą. Jeigu gausite įsidarbinimo pasiūlymą, nenumokite ranka - tai gali būti kaip tik tai, ko jums reikia. Galite nuspręsti keisti įvaizdį, gyvenimo būdą. Vis dėlto vargu ar pavyks išvengti įtampos, ginčų. Saugokitės elektros iškrovos, ugnies, traumų. Savaitgalį trauks meilės bei kitokios avantiūros ir turbūt patirsite realių pagundų, kurioms vargu ar atsispirsite. Venkite svaigalų, labiau prilaikykite piniginę, kad neprarastumėte jos turinio.

ŽUVYS

Šią savaitę jausite didelį priešingos lyties dėmesį. Bus lengva sužavėti ir susižavėti. Įmanomas ir kažkoks kitoks pasisekimas. Staigmenų galima tikėtis iš vaikų. Juos ypač prižiūrėkite, saugokite. Galbūt imsitės reikalų, planų, kurie anksčiau neatrodė įgyvendinami, o dabar atsiranda naujų galimybių. Savaitgalį tikriausiai spręsite emocines ir psichologines artimųjų problemas arba aiškinsitės savo santykius su asmeniu, kuriam staiga tapote keistai neabejingi. Regis, neišvengsite pavydo ir abejonių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis