Savaitės horoskopas: įtampos netrūks, bet bus įdomu

Astrologinė prognozė savaitei, rugpjūčio 1-7 dienoms.

BENDRA PROGNOZĖ

Savaitės pradžia bus sėkminga tiems, kas moka veikti atsargiai, nemėgsta sumaišties ir skubos. Gerai apgalvokite bet kokius sprendimus, neskubėkite jų įgyvendinti, pradėkite nuo mažų žingsneLių. Turėsite galimybę išspręsti kažkokius organizacinius klausimus, užglaistyti nesklandumus. Tai geras laikas biudžeto planavimui; pinigus geriau kaupti, o ne leisti.

Savaitės vidurys bus įtemptas, dažnai teks nuo vieno reikalo persijungti į kitą, keisti planus, prisitaikyti prie situacijos. Tai nevargins, bus įdomu. Galimi pokyčiai asmeniniame gyvenime.

Paskutinės savaitės dienos bus gana sudėtingos, ypač tiems, kas įpratęs greitai gauti tai, ko nori. Apsišarvuokite kantrybe. Tuo laiku pravers žinios, naujovės, kurias įgijote anksčiau, patirtis padės išvengti klaidų.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

AVINAS

Nuo pirmadienio per porą dienų pravartu sutvarkyti nebaigtus reikalus, susijusius su namais, vaikais, žemės ūkiu. Nuo trečiadienio per jaunatį jau tiks planuoti naujus užmojus, vasaros pramogas, kūrybinius projektus. Tik nebūkite išsiblaškę, kad nepatirtumėte traumų, nuostolių. Savaitgalio kontaktai bus gana nepatikimi ir gal net nuostolingi. Nepasiduokite klastingoms vilionėms, netikėkite nekonkrečiais pažadais. Neviršykite greičio.

JAUTIS

Nuo pirmadienio aktualūs bus su mokslu, žiniasklaida, reklama ar finansais susiję reikalai. Slaptas siekis gali realizuotis. Sumokėkite mokesčius, įmokas, kol nesibaigė terminas. Regis, vis labiau trokšite nuotykių, naujovių. Galite domėtis projektine veikla arba dabar vykstančiomis atrakcijomis, konkursais. Turėtų išsispręsti su vaikais susijusi problema. Savaitgalį nerimo gali sukelti mylimas žmogus, vaikai. Jeigu buvote paskyrę pasimatymą, neatsisakykite jo, bet nesiveržkite į abejotinus nuotykius.

DVYNIAI

Nuo pirmadienio tikriausiai būsite užsiėmę pinigų, nuosavybės, nuomos, gerovės arba verslo klausimų sprendimu. Kai ką privalote skubiai užbaigti. Tikėtinas komercinis susitarimas. Regis, džiugins meilė, flirtai. Vis dėlto šiuo periodu galite susidurti su kliūtimis dėl transporto, ryšių sutrikimų arba dėl kitų žmonių nesąžiningumo, aplaidumo. Savaitgalį bus saugau, jei rinksitės įprastą aplinką bei ramų laisvalaikį su šeima. Keisti eksperimentai bei nuotykiai nieko gero neduos. Pasisaugokite sukčių, aferistų.

VĖŽYS

Nuo pirmadienio būsite aktyvūs, darbštūs, trokšite pripažinimo, tačiau stiprios emocijos gali trukdyti racionaliai elgtis. Galimi įvykiai, sprendimai, susiję su verslu, nekilnojamuoju turtu, nuoma, tiekimu ar įsidarbinimu. Turbūt labiau suartėsite su žmogumi, kuris buvo ar yra jums reikalingas. Savaitgalį stengsitės susidoroti su nemažu kiekiu buitinių problemų. Galbūt taip mėginsite pabėgti nuo apnikusio nerimo. Nepraraskite budrumo kelyje.

LIŪTAS

Šią savaitę pravartu stabtelėti ir susimąstyti prieš žengiant naują žingsnį. Derėtų stengtis išsaugoti gerą nuotaiką, optimizmą, nepakliūti į nemalonias situacijas. Regis, širdį glostys meilės viltys bei intriguojami patyrimai. Galite gauti atlygį, honorarą. Savaitgalį būsite linkę bendrauti, atvirauti net su tais, kurie gali ta informacija savanaudiškai pasinaudoti. Toks patiklumas gali būti nuostolingas. Vilios nuotykiai, kelionės, bet nelėkite lyg drugeliai į ugnį, nesivelkite į avantiūras.

MERGELĖ

Šią savaitę turėsite progos įsitikinti, ar jus supantys draugai ir gerbėjai iš tiesų jus vertina. Galbūt dalyvausite įdomiame renginyje. Gali aplankyti kūrybinis įkvėpimas. Vis dėlto šiuo metu santykiuose stigs nuoširdumo, tarpusavio supratimo, o apgaulių ir klastų gali padaugėti. Savaitgalį galite sulaukti nedraugiškų išpuolių arba tylaus, klastingo priešiškumo. Galbūt teks kažko atsisakyti. Rūpinkitės savimi ir nekenkite kitiems. Jei manote, kad nauji santykiai bus geresni už senuosius, galite smarkiai apsirikti.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę ieškosite galimybių pasidžiaugti malonumais, lengvu pelnu ar populiarumu. Galbūt užmegsite reikšmingą pažintį arba iš draugų išgirsite kažką įdomaus. Gali sudominti siūlomas užsiėmimas ar renginys. Vis dėlto nuo ketvirtadienio bus naudingiau patylėti ir užimti stebėtojo poziciją, nei aktyviai reikštis. Laikykitės darbo saugos ir eismo taisyklių. Savaitgalį galite susidurti su apgaulėmis. Jumis gali mėginti manipuliuoti nekokią įtaką darantys asmenys. Nepiktnaudžiaukite svaigalais.

SKORPIONAS

Nuo pirmadienio privalote sutvarkyti būtiniausius reikalus, įvykdyti įsipareigojimus ir duotus pažadus, kad ir kaip nesinorėtų. Jei keliaujate, patirsite ypatingų įspūdžių, o gal ir pikantiškų meilės pojūčių. Galite pasijusti labai reikalingi, svarbūs ir mylimi, tačiau tai priklauso nuo jūsų elgesio ir pasirinkimų. Savaitgalį kitiems bus sunkoka jus suprasti dėl savotiško elgesio, mąstymo ar pernelyg keistų planų. Pasisaugokite finansinio ar kitokio išnaudojimo, apgaulės. Atsargiai kelyje.

ŠAULYS

Šią savaitę būsite nusiteikę veržliai siekti tikslo, naujovių bei patinkančio asmens dėmesio. Nepamirškite užbaigti būtinus reikalus, prieš pradėdami naujus žygius. Galite susidomėti tarptautiniais projektais, nauja filosofine teorija. Galbūt turite planų vykti į užsienį, dalyvauti varžybose, konkurse, konferencijoje ar pan. Venkite konfliktinių situacijų. Savaitgalį netrūks darbų. Kai kurie jūsų ketinimai, poelgiai gali būti suprasti klaidingai. Jeigu nesugebėsite išpildyti duoto pažado, sulauksite priekaištų.

OŽIARAGIS

Nuo pirmadienio tebebūsite aktyvūs, linkę ieškotis sąjungininkų, tarpininkų ir pan. Galbūt mėginsite pagerinti savo finansinę padėtį, tvarkysite paskolų, draudimo, nekilnojamojo turto, investicijų reikalus. Per daug nerizikuokite, būkite itin atidūs. Tikėtinos naujienos, susijusios su kelione, užsieniu, mokslu ar darbu. Savaitgalį galite pakliūti į dviprasmiškas situacijas, jei pasiduosite silpnybėms. Keblumų gali kilti kelionėje. Nepraraskite savitvardos. Subtiliau elkitės su tais, kuriuos mylite ar branginate.

VANDENIS

Šią savaitę būsite gana veiklūs. Tikėtini dalykiniai susitikimai. Regis, džiugins komplimentai, intriguojami pasiūlymai. Nuo to, kaip startuosite bet kurioje srityje prasidedant mėnulio jaunačiai, priklausys, kaip seksis ilgoką laiką. Daug ką lems ir tarpininkai, partneriai. Pasisaugokite pavojų kelyje ir nuostolių. Jei savaitgalį ieškosite erotinių ar kitokių nuotykių, jų rasite, bet po to teks mokėti už malonumus. Galite sulaukti svečių iš toli arba leistis į ekskursiją. Pasisaugokite avarinių situacijų, sukčių.

ŽUVYS

Nuo pirmadienio palanku sudaryti sutartis, reklamuotis, eiti į pasimatymus, bendrauti su vaikais, gerbėjais, gerinti įvaizdį bei tirtis sveikatą. Apskritai, pirma savaitės pusė palanki ir darbui, ir meilei. Tvarkykite reikalus, bandykite įsidarbinti. Regis, nuo ketvirtadienio daugės kliūčių. Galbūt kiti jūsų nesupras arba pagrįstai kaltins dėl intrigų, tuščių pažadų. Savaitgalis nepašykštės emocinės įtampos. Gali pasirodyti, kad nesiseka kitų žmonių vedžioti už nosies. Pasisaugokite vagių, aferistų ir patys nesukčiaukite. Atsargiai kelyje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis