Horoskopas: koks šventinis savaitgalis laukia mūsų

Astrologinė prognozė šiai savaitei, gruodžio 19-25 dienoms.

BENDRA PROGNOZĖ

Sėkmė lydės tuos, kurie išsaugos ramybę ir dėl nieko nesijaudins. Patartina susilaikyti nuo rizikingų eksperimentų (ypač daug kainuojančių) ir abejotinų pirkinių.

Bus galimybė įgyvendinti anksčiau suderintus planus, išpildyti pažadus. Tai pareikalaus pastangų, bet tie, kurie bus užsispyrę ir neatsitrauks, pasieks puikių rezultatų. Pavyks sutvirtinti profesines pozicijas, darbinius ryšius. Saugokite savo reputaciją, tikrinkite abejotinus kontaktus.

Visą savaitę vertą klausyti intuicijos – jos „patarimai“ bus tikslūs. Ypač tai taikytina kalbant apie asmeninius santykius: čia įvykiai gali klostytis, iš pirmo žvilgsnio, netikėtai ir nelogiškai. Stenkitės su artimaisiais būti atviri, venkite paslapčių.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

AVINAS

Šią savaitę ryžtingai kibsite į darbus, kuriuos norom nenorom reikia užbaigti iki švenčių. Turėtų pavykti daug ką sutvarkyti, jei veiksite nuosekliai bei užsitikrinsite kitų pagalbą. Kita vertus, galite nekaip pasijusti, vykti į medicinos įstaigą ar pan. Nuo savaitės vidurio bus neramu, jeigu stinga pinigų, o įsipareigojote gerai pasirodyti per šį šventinį savaitgalį - kitus pavaišinti, pasipiršti arba sublizgėti neeiliniame vakarėlyje. Vis dėlto savaitgalis turėtų būti įspūdingas, kupinas meilės, aistrų. Tykos įvairios pagundos.

JAUTIS

Šią savaitę jau alsuosite šventinėmis nuotaikomis, galvosite, kaip joms pasiruošti, kuo nudžiuginti brangius žmones. Regis, energijos užteks viskam. Kažko galite pasimokyti iš mylimų žmonių ir savo atžalų. Vis dėlto sunku įgyvendinti norus, ypač jei jie per dideli. Savaitgalį itin svarbūs bus partnerystės, konkurencijos klausimai. Daug kas priklausys nuo jūsų mokėjimo derinti interesus bei įkvėpti kitus meilei ar linksmybėms. Kita vertus, kažkas gali jumis manipuliuoti, o tai lems nemažas išlaidas.

DVYNIAI

Šią savaitę šeimos santykiuose tikėtina įtampa. Nesibaigianti rūpesčių virtinė neleis jums nusiraminti. Nedarykite skubotų išvadų, jei artimas žmogus pasielgė netinkamai. Nuo savaitės vidurio traukte trauks pasinerti į malonumus, pasiduoti pagundoms. Tikėtinas meilės prisipažinimas, pakvietimas į šventinį renginį. Savaitgalį būsite nusiteikę puoštis. Galbūt ruošitės susitikimui su dominančiu asmeniu ar pasidemonstravimui numatomame šventiniame vakare. Venkite nesaikingo vaišinimosi.

VĖŽYS

Nuo pirmadienio jums nestigs optimizmo ir aktyvumo. Vis dėlto rimtai dirbti nesinorės arba trukdys artimųjų ar draugų skambučiai, prašymai. Kur kas labiau patiks maloniai susirašinėti su gerbėjais bei flirtuoti ir reklamuotis. Gali apimti meilės ilgesys, aistra, kūrybinis įkvėpimas. Šventinį savaitgalį bus daug veiklos, jeigu dirbate kūrybinį darbą, sukatės pramogų versle ar pan. Turbūt pelnysite susižavėjusių žvilgsnių, komplimentų. Regis, ypatingo dėmesio pareikalaus vaikai.

LIŪTAS

Nuo pirmadienio kelias dienas norėsis uoliai dirbti ir papildomai užsidirbti. Tačiau išlaikyti pinigus rankose bus sunku, nes kaip tyčia visur bus siūlomos neblogos prekės, gundoma nuolaidomis, o jums bus svarbu pradžiuginti save bei artimuosius geromis dovanomis. Atrodo, neblogai spręsis reikalai, susiję su reklama, mokslu, žiniasklaida, pervežimais, prekyba. Šventinį savaitgalį kur kas geriau jausitės mažame artimiausių žmonių ratelyje nei šurmulyje. Pasistenkite, kad aplinka būtų kuo jaukesnė ir ramesnė.

MERGELĖ

Nuo pirmadienio džiugins pasiruošimas šventėms ir jau visur juntama kalėdinė nuotaika. Tačiau gali liūdinti artimų žmonių bėdos, vyresnio amžiaus šeimos narių nepasitenkinimas. Neblogas metas komerciniams, tiekimo, nekilnojamojo turto sandoriams. Tik be saiko neišlaidaukite mieliems niekniekiams. Savaitgalį nusimato daug pokalbių telefonu. Pravartu atsakyti į sveikinimo laiškus. Šventes leiskite su šeima. Skirkite dėmesio ir giminaičiams, kaimynams. Atsargiai kelyje.

SVARSTYKLĖS

Nuo pirmadienio praktiniai reikalai klostysis ne visiškai sklandžiai. Tačiau sustiprės intuicija, vaizduotė. Reikia saugotis apgaulių, vagysčių, infekcijų, apsinuodijimo. Gali atsirasti progų pademonstruoti talentus, išlieti jausmus. Vis dėlto netikėtą krizę gali patirti meilės santykiai. Šį savaitgalį labai norėsis prašmatniai, gurmaniškai švęsti, dovanoti nepigias dovanas, net jei turėtumėte elgtis ekonomiškai. Regis, vyksite į svečius arba jų sulauksite pas save.. Nestigs meilės, komplimentų.

SKORPIONAS

Nuo pirmadienio bus reikalų, kurių negalima atidėlioti. Atrodo, teks būti aktyviems, visuomeniškiems. Gerai, jei prie to prisidės dar ir darbštumas. Antroje savaitės pusėje problemų gali sukelti artimų žmonių ar jūsų sveikatos sutrikimai. Galbūt teks darytis sveikatos tyrimus, vartoti vaistus. Savaitgalį mintys suksis apie asmenines nuodėmes, nesusipratimus. Tikriausiai pavyks suvilioti patrauklų priešingos lyties atstovą. Vis dėlto kai kurios pagundos jums gali per daug kainuoti.

ŠAULYS

Nuo pirmadienio itin svarbūs jums bus profesinio gyvenimo, karjeros klausimai, arba darbų krūvis tiesiog dar neleis galvoti apie šventes. Tik nedemonstruokite griežtumo ir valdžios daugiau nei būtina. Reikėtų vengti skubotų sprendimų, persitempimo. Savaitei įpusėjus jau turbūt jausitės pagerbti draugų ir kolegų. Gali būti, kad per šventinį savaitgalį pasiklysite fantazijų ir minčių bei meilės apžavų labirinte. Venkite pernelyg svaigintis, jei norite jaukaus savaitgalio ir geros savijautos. Itin kenks kvaišalai.

OŽIARAGIS

Savaitė skatins praplėsti kasdienybės rėmus. Turbūt domėsitės su užsieniu, mokslu susijusiais dalykais. Nepraleiskite šansų sublizgėti tokiame reikale, kurį gerai išmanote. Vertėtų itin saugoti savo ir ne savo transporto priemonę, kitą techniką. Savaitgalį veršitės bendrauti, jausite, kad gera kompanija yra tai, ko jums labiausiai reikia. Daug laiko skirsite savo pomėgiams, bendravimui su draugais. Galimas svarbus įvykis ar sprendimas, susijęs su šeima, nuosavybe.

VANDENIS

Šią savaitę būsite linkę nerimauti dėl finansinių formalumų, išlaidų. Situacija bus geresnė, jei neiššvaistysite per daug pinigų ir nepavesite gero draugo, pažįstamo, jeigu jam kažką prižadėjote. Jus gali prisiminti žavus gerbėjas iš toli. Galite gauti kvietimą į šou renginį, kelionę ar pan. Būkite itin atsargūs kelyje. Šventėms įdėtos pastangos bei lėšos šį savaitgalį pasirodys netuščios - tai įvertins susirinkusieji į jūsų suorganizuotą vakarėlį. Tikėtinas spontaniškas meilės nuotykis, pasipelnymas.

ŽUVYS

Nuo pirmadienio aktuali bus konkurencinė kova, tarpininkavimo, teisiniai reikalai. Suskubkite, jei norite pratęsti sutartis, išsiaiškinti nesusipratimus. Regis, nebaisios bus jokios problemos, jeigu šalia turite patikimą draugą. Iš dalies jums gali pavykti įgyvendinti finansines ambicijas. Šventinį savaitgalį jausite poreikį ištrūkti iš namų. Galbūt jau esate užsienyje ar pas tolokai gyvenančius gimines, o gal kaip tik dabar tam išvykimui ruošiatės arba sutinkate svečius iš toli. Tolima kelionė gana pavojinga.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis