Astrologinė prognozė vasario 22-ajai

Vasario dvidešimt antroji, ketvirtadienis - 53-ioji metų diena (trečioji 8-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 312 dienų.

Vasario 22-oji - Nusikaltimų aukų rėmimo diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia Dargirė, Dargiras, Darvainas, Darvilas, Darvilė, Darvyda, Darvydas, Darvydė, Elvas, Elvinas, Elvys, Gintautė, Margarita.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.28, leidžiasi 17.38. Dienos ilgumas - 10.10.

Šiandien - pirmoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Astrologinė prognozė vasario 22-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Labai rūpės turto, pinigų klausimai. Galbūt esate numatę kažką įsigyti ar parduoti. Jei kažką darėte be oficialios sutarties, galite patirti nemalonumų ar įtampos.

JAUTIS. Pasižymėsite veiklumu, konkurencine dvasia. Tikriausiai kils ūpas ginti ir stiprinti savo pozicijas, gal net teisiniu keliu. Visgi nenorėkite per daug, kad neliktumėte su pašlijusia reputacija ar sveikata.

DVYNIAI. Būsite emociškai ir fiziškai labiau pažeidžiami. Keisti nesusipratimai, apkalbos, intrigos gali įnešti sumaišties. Būtų geriau, kad kol kas nedarytumėte jokių išvadų - tegul išsisklaido migla ir išryškėja, kas yra iš tikrųjų. Tausokite sveikatą.

VĖŽYS. Šiandien viskas klostysis neblogai, jei sugebėsite neįsižeisti dėl kitų atvirumo, pastabų bei patarimų. Svarbu būti tolerantiškiems ir nemanyti, kad kiti turi sakyti tik tai, ką jūs norite girdėti.

LIŪTAS. Gana produktyvi diena savarankiškiems, dalykiškiems žmonėms. Tikėtinas įtakingų žmonių palaikymas, vadovybės įvertinimas. Kita vertus, aiškiau išryškės spragos, trūkumai, kompetencijos ar atsakingumo stoka.

MERGELĖ. Galite sulaukti žinių iš teisėtvarkos ar kitos institucijos arba iš užsienyje dirbančių ar viešinčių artimųjų. Galbūt teks organizuoti atvykstančio asmens pasitikimą ar kaip tik jį išlydėti. Palanku mokytis naujų dalykų, konsultuotis.

SVARSTYKLĖS. Pravartu apsvarstyti, ką ir kaip ketinate daryti dalykinėje, finansų srityje. Turite pagalvoti, kaip išvengti finansinių sunkumų, išlaidų, nuostolių, gal net apsidrausti. Meilės nuotykiai darbe gali pakenkti autoritetui.

SKORPIONAS. Jums gali tekti sukti galvą dėl teisinių peripetijų, dėl švietimo klausimų, susijusių su vaikų mokymu ir pan. Sukaupkite reikalingos informacijos, pasitarkite su kitais. Regis, tuomet sugebėsite įrodyti tai, ką norite įrodyti.

ŠAULYS. Šiandien galite imtis iniciatyvos, jei norite kažką pradėti, pataisyti, patobulinti. Pravartu peržiūrėti dokumentus ir įvesti reikiamą tvarką tiek juose, tiek darbo aplinkoje, santykiuose. Pakankamai dėmesio skirkite ir sau - sveikatai, išvaizdai.

OŽIARAGIS. Šiandien jus trauks pasilinksminimai, meilė, romantiškos pažintys. Bus įmanoma pataisyti šeiminius bei meilės santykius, įnešti pagyvėjimo į asmeninį gyvenimą. Tik nepakenkite savo reputacijai netinkamu elgesiu už namų sienų.

VANDENIS. Jums teks rimtai pasistengti, kad suderintumėte profesinius ir asmeninius reikalus. Bet koks aplaidumas darbe bus iš karto pastebėtas ir gali kirsti per piniginę.

ŽUVYS. Šiandien pravartu nevengti kontaktų, nes galite gauti informacijos, kuri jums bus naudinga arba kuri užkirs kelią galimoms klaidoms. Neramins tai, kad už dalį veiklos gali nepavykti gauti užmokesčio ar pan. Tačiau kol kas tai tik nepagrįstos dvejonės.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis