Stilingame renginyje Violetą Tarasovienę lydėjo gražuolė dukra Elinga

Žinomi klaipėdiečiai domėjosi dovanų idėjomis Motinos dienai.

Antradienio vakarą uostamiesčio interjero detalių ir dovanų parduotuvėje „C&D Style“ skambėjo prancūziška akordeono muzika. Pasidomėti dovanų idėjomis artėjančios Motinos dienos proga suskubo ir žinomi klaipėdiečiai.

Daina Bosas su bičiule
Daina Bosas su bičiule
Organizatorių nuotr.

Tarp svečių galima buvo sutikti verslininkę Dainą Bosas. dainininkę Violetą Tarasovienę su dukrele Elinga, atlikėją Eglę Jakštytę, nusipelnusius sportinių šokių trenerius Skaistutę ir Romualdą Idzelevičius bei kt.

Romualdas ir Skaistutė Idzelevičiai
Romualdas ir Skaistutė Idzelevičiai
Organizatorių nuotr.

„Didžiausia dovana mamai, neabejotinai yra dėmesys ir akimirkos kartu, todėl rinkdami dovaną, pagalvokite, ką norite ta dovana pasakyti. Tegul tai bus tarsi laiškas mamai su nuoširdžiausiais linkėjimais“, – dovanų idėjomis renginio metu dalijosi prekinio ženklo projektų vadovė Laura Matulionienė.

Eglė Jakštytė
Eglė Jakštytė
Organizatorių nuotr.

Susirinkusieji svečiai, skambant akordeonisto Ramūno Šlepavičiaus atliekamai muzikai, galėjo susipažinti su šių metų pavasario-vasaros sezono interjero tendencijomis bei pasimėgauti rankų masažu.

Organizatorių nuotr.

Renginio svečiai turėjo galimybę susipažinti su neseniai Lietuvą pasiekusiu „Mathilde M.“ prekės ženklu. Jo vizitinė kortelė – kvepiantys aksesuarai ir dekoracijos, kurias sukūrė Prancūzijos menininkų komanda. Svečiai susipažino su šio ženklo indų kolekcija, kvapniomis dekoracijomis bei namų kvapais, kurie yra kuriami kvepalų sostinėje Grase, Pietų Prancūzijoje.

Organizatorių nuotr.

Vakaro akimirkos:

Nerijaus Jankausko nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis