Naujausia papuošalų kolekcija – ir vakarėlių divoms, ir gatvės stileivoms

Daugiau nei ketverius metus skaičiuojančios drugelių karalystės šeimininkė, išskirtinių aksesuarų kūrėja Simona Brazdžionytė savo kūrybos gerbėjoms turi puikią žinią - žinoma moteris pristato jubiliejinę, jau dvidešimtąją, dviejų dalių papuošalų kolekciją, skirtą šių metų pavasariui ir vasarai.

Simona turi aiškų savo braižą, o jos kuriami masyvūs ir spalvingi aksesuarai išties traukia akį. Tačiau kas kartą jie vis kitokie. Moteris pasakoja, jog sukurti šią kolekciją ją įkvėpė atostogos Romoje.

Gamintojo archyvas

Didelį įspūdį Simonai paliko amžinosios sostinės siauros gatvelės, besišypsantys ir vietoje nenustygstantys žmonės, gamta ir saulėje besiskleidžiančios spalvos. Kurdama dvidešimtąją papuošalų kolekciją, S. Brazdžionytė supynė glamūriško ir geometriško dizaino vijas.

Gamintojo archyvas

Pirmoji kolekcijos dalis alsuoja prabanga bei mistika - joje vyrauja puošnios detalės ir karališkos violetinės spalvos gamos. Šios kolekcijos dalies papuošalai yra sukurti iš Swarovski kristalų, aukso ir sidabro spalvos metalo bei natūralios odos.

Glamūriškoji papuošalų kolekcijos dalis patiks fatališkoms bei drąsioms moterims, kurios trokšta tapti vakarėlio divomis, sužibėti ypatingoje šventėje ar ruošiasi vestuvėms, o galbūt tiesiog nori pabėgti nuo kasdienybės ir švęsti gyvenimą kiekvieną dieną.

Gamintojo archyvas

Antroji šių metų pavasariui/vasarai skirtos kolekcijos dalis itin patiks drąsioms, veržlioms gatvės stileivoms, kurios dievina eksperimentus ir nenori paskęsti pilkoje minioje. Šioje dalyje dominuoja geometrija, plastikas, įvairių spalvų metalai, lengvumas bei ryškios ir pastelinės spalvos.

Gamintojo archyvas

Šiandien gatvės mada net garsiausių mados namų kolekcijose užima vis svarbesnę dalį, o pagrindine mados taisykle tampa mintis, jog jokios taisyklės nebeegzistuoja – net raudonu kilimu vis dažniau žengia sportiniais bateliais bei lengvų geometrinių formų akcentais pasipuošusios moterys.

Gamintojo archyvas

Taigi, Simona kartu su antrosios papuošalų kolekcijos dalies fotografe populiarųjį street style ir jį atspindinčius modernius papuošalus nutarė atskleisti būtent taip, kaip tai daro garsiausios šių dienų fashionistos bei visus įvaizdžius nufotografavo telefonu.

Gamintojo archyvas

Simona pasakoja, jog tokia mintis kilo atsižvelgus į šių dienų aktualijas, kuomet „Instagram“ bei kitos socialinės medijos tapo daugelio moterų ir merginų įvaizdžio įkvėpimų galerijomis, kur jos idėjų semiasi iš paprastų žmonių stiliaus gatvėse ir renginiuose.

Gamintojo archyvas

Vis dažniau stileivų įkvėpimo šaltiniu tampa ne garsiausių dizainerių podiumai, o mados bei stiliaus blogeriai, kurie drabužių derinius fotografuoja būtent telefonu ir savo kasdienėmis akimirkomis iškart dalijasi su sekėjais.

Gamintojo archyvas

Gamintojo archyvas

Nuotr. - Audrius Dzimidavičius, Gabija Monika Vainiūtė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis