Viena efektyviausių ir populiariausių kosmetologinių procedūrų dar nieko nenuvylė

Grožio specialistai žino, kad sudėti į priemonę veikliąsias medžiagas – tik pirmas žingsnis. Ne mažiau svarbu pasiekti, kad šios medžiagos patektų į odą.

Grožio ir sveikatingumo klinikos „Jaunatvės namai“ grožio terapeutė Aliona Sluka pristato naują, stulbinamai efektyvų dvigubo poveikio metodą „Crio 10“, kuris priverčia odą sušvytėti akimirksniu.

„Tai viena efektyviausių ir populiariausių kosmetologinių procedūrų mūsų klinikoje, – teigia grožio terapeutė Aliona Sluka. – Visi ją išbandę klientai buvo patenkinti.“

Maksimalus efektas

Vienas dažniausiai taikomų būdų įterpti veikliąsias medžiagas į gilesnius odos sluoksnius – mezoterapija. Vis dėlto injekcijų terapija yra gana skausminga, ne itin komfortiška, po jų lieka kraujosrūvų bei šašelių, tad nuolat ieškoma ją pakeisti galinčių metodų. Vienas jų – jonoforezė. Jos metu naudojama pastovi žemos įtampos mikrosrovė. Šis metodas kur kas komfortiškesnis, bet, deja, ne itin efektyvus – jį naudojant į odą patenka tik apie 10 proc. serumo arba veikliųjų medžiagų.

Laimė, mokslininkai atrado, kaip jonoferezės poveikį sustiprinti. Pasirodo, ypatingų galių turi šaltis. „Procedūros metu naudojant žemos (-10 °C) temperatūros antgalį, jos poveikis sustiprėja kelis kartus. Tai leidžia odai pasisavinti net 80–90 proc. produkto, o veikliosios medžiagos pasiekia 1 cm gylyje esančius odos sluoksnius, – teigia A. Sluka. – Jonoforezė įterpia medžiagas, o šaltis „užrakina“ jas ilgam. Ši procedūra dar vadinama beadatine mezoterapija. Ji yra saugi, neskausminga ir neinvazinė, tad ją puikiai toleruoja net jautresni žmonės.“

Ir veidui, ir kūnui

Priklausomai nuo pasirinktos priemonės, ši naujoji procedūra „Crio 10“ gali būti taikoma tiek veido, tiek kūno problemoms spręsti. „Veido procedūros metu odos ląstelės gauna trūkstamų medžiagų ir drėgmės, pagerėja jos tonusas. Veidas tampa lygus, skaistus ir švytintis, oda atgauna tolygią spalvą, – pasakoja kosmetologė. – Toks rezultatas po vienos procedūros jaučiamas maždaug savaitę, nes odoje lieka medžiagų rezervas. Kūno procedūros metu, skirtingai negu veido, serumas arba veikliosios medžiagos yra įterpiamos tik į problemines zonas – sėdmenis ir šlaunis. Tai padeda sumažinti nepageidaujamas riebalų sankaupas, celiulitą, strijas, pastangrinti odą.“

Jau po pirmosios veido procedūros matomas rezultatas džiugina žmones, bet siekiant ilgalaikių tikslų rekomenduojama atlikti 6–10 procedūrų kursą, kartą per vieną arba dvi savaites. Nors procedūra yra saugi, grožio terapeutė A. Sluka perspėja, kad ji gali netikti elektros srovei jautriems, cukriniu diabetu, epilepsija, varikoze, širdies, sunkiomis lėtinėmis peršalimo ir alerginėmis bei kitomis ligomis sergantiems ir specifinių odos problemų turintiems žmonėms. Jiems prieš procedūrą reikėtų pasikonsultuoti su specialistu.

„Po procedūros rekomenduojame neplauti veido ir kūno, nesportuoti iki vakaro, vengti tiesioginės saulės spindulių, nenaudoti kremų, kurių sudėtyje yra vitamino A, ir odos šveitiklių, 2 paras nedaryti depiliacijos, savaitę vengti intensyvios šviesos impulso procedūrų“, – teigia grožio terapeutė.

Procedūra „Crio 10“:

• stangrina ir patempia veido ir kaklo odą, formuoja veido ovalą ir saugo nuo raukšlių;
• intensyviai drėkina išsausėjusią ir saulės paveiktą odą, stiprina jos gebėjimą sulaikyti drėgmę;
• reguliuoja riebalinių liaukų funkcijas, stiprina kapiliarus, skaistina pigmentacijos paveiktą odą;
• mažina celiulitą, strijas, riebalinių ląstelių sankaupas.

Užsakymo nr.: PT_77920345

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis