Diane Kruger grožio paslaptys. Ką ji daro, kad atrodytų ne 41-erių, bet 21-erių?

Iš Vokietijos kilusi Diane Kruger (41 m.) yra ne tik talentinga aktorė, bet ir viena gražiausių bei stilingiausių pasaulio moterų. Buvusi baleto šokėja bėgant metams nė kiek nesikeičia, o visai neseniai patvirtino su širdies draugu besilaukianti kūdikio. Kokia jos grožio paslaptis?

JI LAIKOSI MIEGO RĖŽIMO

Ne veltui nakties poilsis vadinamas „grožio miegu”. Dėl miego svarbos grožiui bei gerai savijautai sutaria tiek mokslininkai, tiek grožio specialistai, tiek D. Kruger. „Geriausiai jaučiuosi, kai pakankamai išsimiegu. Tam man reikia devynių valandų miego. Mano savijauta būna gera, kai jaučiuosi pailsėjusi bei turiu laiko su darbu nesusijusiems dalykams, kurie man patinka. Dievinu savo darbą, bet kartkartėmis ir man prireikia laisvos dienos,” – aktorė sakė portalui „Coveteur”.

Diane Kruger
Diane Kruger
Vida Press

JI SPORTUOJA

„Prieš maždaug trejus metus turėjau priaugti svorio dėl filmo ir vėliau jo niekaip negalėjau nusikratyti. Visą gyvenimą svėriau tiek pat, o šįkart jis negrįžo iki tokio, kaip įprasta, taigi pradėjau lankytis sporto salėje. Galbūt dėl to, kad anksčiau šokau baletą, labai mėgstu varžytis, rungtyniauti. Man pradėjo patikti sportuoti ir nebegalėjau nustoti. Dabar į sporto salę einu keturis-penkis kartus per savaitę ir lankausi pilateso bei „Xtendend Barre” treniruotėse. Tai mane priverčia jaustis stipria ir pasitikinčia savimi,” – prieš nėštumą yra sakiusi D. Kruger.

Diane Kruger
Diane Kruger
Vida Press

JI VENGIA KAVINIŲ IR MAISTĄ GAMINA PATI

D. Kruger nemėgsta riebaus, nesveiko maisto, bet jei kažko labai užsinori, stengiasi savęs neriboti. Vienas geriausių patarimų, jos nuomone, yra valgyti ekologišką maistą, kurį gamini pati sau namuose. „Tame procese yra kažkas labai malonaus, juk gamini kokybišką maistą, kuris yra sveikas tavo kūnui,” – sako ji.

Diane Kruger
Diane Kruger
Vida Press

JI NESIBLAŠKO TARP VEIDO PRIEŽIŪROS PRODUKTŲ

„Niekada nevaikštau pas kosmetologę. Mane lengvai išberia, taigi jei randu produktą, kuris man patinka, jį ir naudoju,” – yra sakiusi aktorė. D. Kruger jau metų metus naudoja mėlyną „Uriage” prausiklį bei mėgstamą toniką iš „Kiehl’s”. Jau kurį laiką ji yra „Chanel” kosmetikos ambasadorė, tad savo grožio rutiną, žinoma, baigia šio prekių ženklo kremais bei serumais. Paskutinis žingsnis – apsauga nuo saulės, aktorė naudoja „Chanel” nuo žalingų saulės spindulių saugantį kremą su SPF 50.

Diane Kruger
Diane Kruger
Vida Press

JI VADOVAUJASI „MAŽIAU YRA DAUGIAU” FILOSOFIJA

Aktorė yra natūralumo šalininkė, tai akivaizdu tiek papracų užfiksuotose gatvės nuotraukose, tiek akimirkose iš filmų premjerų. „Man taip dažnai atlieka profesionalų makiažą filmams ar fotosesijoms. Raudonasis kilimas – visai kas kita, ten makiažas neprivalo būti toks tikslus. Visada maniau, kad mažiau yra daugiau ir nemėgstu ant raudonojo kilimo pasirodyti pernelyg prisidažiusi,” – pripažįsta D. Kruger. Beje, makiažą raudonojo kilimo pasirodymams ji sau daro pati.

Diane Kruger
Diane Kruger
Vida Press

JI NEPAMIRŠTA SKIRTI LAIKO SAU

D. Kruger gyvenimas gali būti labai įtemptas – ji nuolat keliauja po pasaulį, filmuojasi tiek Holivude, tiek Europoje, tad nenuostabu, kad aktorei reikia laiko pabūti vienai. Idealiu variantu ji tam skiria visą dieną, viena nueina pas pedikiūro ar manikiūro specialistą, pažiūri filmą kino teatre ir tiesiog leidžia laiką viena.

Diane Kruger
Diane Kruger
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis