Atlikėjos Ingridos Martikėnaitės gražių plaukų paslaptis: kaukes gaminu pati

Žinomos moterys pasidalijo gražios odos ir spindinčių plaukų ritualais.

Atėjus vasarai gerai organizmo būklei ir grožiui reikia skirti ypatingą dėmesį. Odai ir plaukams negailestingi saulės spinduliai gali jiems stipriai pakenkti. Kelionės lėktuvu, nuolatinės temperatūrų kaitos alina organizmą, o nuovargio ženklai turi didelę įtaką išvaizdai bei savijautai. Žinomos Lietuvos moterys Ingrida Martikėnaitė, Simona Starkutė ir Agnė Kulitaitė pasidalijo sveikų ir spindinčių plaukų paslaptimis bei atskleidė, kaip vasarą puoselėja odą.

Plaukai – viena lengviausiai pažeidžiamų kūno vietų vasarą. Dažnai moterys nė nesusimąsto, kaip plaukus gali paveikti išoriniai ir organizmo viduje vykstantys procesai. Kaip teigia profesionalai, plaukų grožis didele dalimi priklauso ne nuo priemonių, kurios yra naudojamos, o nuo kasdienių sveikos gyvensenos įpročių. Gerai plaukų būklei profesionalai pataria subalansuoti savo mitybą, mat privalu užtikrinti, jog organizmas gautų pakankamai vitaminų ir mikroelementų.

Šių medžiagų yra gausu pieno produktuose, kiaušiniuose, morkose ir uogose. Tuo tarpu plaukų blizgesiui palaikyti, mityboje turėtų būti užtektinai mėsos, žuvies, kruopų, dribsnių, daržovių ir vaisių. Nepaisant to, organizmas ne visada įsisavina pakankamai maistingųjų medžiagų, tokiu atveju privalu imtis organizmą gelbstinčių priemonių.

Dažna moteris savo namų grožio spintelėje turi maitinamųjų kaukių ar aliejų. Šis būdas taip pat svarbus kasdienėje plaukų priežiūroje. Nuomonės formuotoja A.Kulitaitė teigė savo plaukus lepinanti profesionaliomis priemonėmis, nors yra išbandžiusi ir tradicinių grožio receptų.

„Savo plaukus dažnai šukuoju, aktyvinu kraujotaką. Anksčiau dažnai skaitydavau įvairiausius forumus su močiučių grožio patarimais, kaip liaudiškais, natūraliais metodais skatinti juos augti, bet šiuo metu visiškai esu atsidavusi profesionalioms priemonėms ir esu patenkinta jų poveikiu“, – apie savo gražių plaukų paslaptis kalbėjo A.Kulitaitė.

Asmeninio albumo nuotr.

Žinomas modelis S. Starkutė teigė plaukų priežiūrą patikinti profesionalams. Kaip sakė žinoma moteris, savo plaukus ji stengiasi lepinti įvairiomis spa plaukų procedūromis, tačiau neslepia, jog jas stengiasi darytis kuo natūralesnes. „Suprantu, jog savo išvaizdą reikia prižiūrėti ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus, tad išbandžiau naują natūralią plazmos procedūrą galvos odai bei veidui ir pradėjau naudoti „Biocell Beauty Shots“. Taip puoselėdama plaukus, sugebėjau juos greitai atgaivinti. Dabar jie tapo švelnesni ir sveikesni bei auga daug greičiau“, – pasakojo grožio industrijoje gerai žinoma moteris. Maisto papildas yra sukurtas pagal analogų neturinčią formulę, kurioje yra cinko ir seleno, taip reikalingo nepriekaištingai ir sveikai atrodantiems plaukams.

Anot dainininkės I. Martikėnaitės, dažnai šukuojamiems, sukamiems plaukams natūralių metodų neužtenka. Todėl žinoma moteris teigia reguliariai vartojanti maisto papildus, nors pasilepina ir gamtoje randamų augalų kaukėmis. „Kartais savo plaukus drėkinu kaukėmis, kurias pati gaminu, pavyzdžiui, su avokadu arba kiaušinio tryniu, įvairiais aliejais“, – pasakoja dainininkė.

Gerai odos būklei palaikyti specialistai pataria gerti daug vandens, sumažinti išgeriamos kavos kiekius ir maitintis maistingomis medžiagomis turtingais produktais. Sveikai, jaunai atrodančiai odai svarbūs vitaminai, gaunami iš vaisių bei daržovių, tad jų racione turėtų netrūkti.

Visgi, ekspertų teigimu, vertėtų atsisakyti pernelyg didelio pieno produktų vartojimo, saldumynų, šokolado bei miltinių produktų – tai neigiamai veikia odos būklę. Taip pat dėl žalingų įpročių ar netinkamo gyvenimo būdo odą dažnai reikia maitinti papildomai. A. Kulitaitė sako savo odą vitaminais ir maisto papildais lepinanti jau kurį laiką. „Mano oda linkusi į išbėrimus, jai dažnai trūksta drėgmės ir jos ji reikalauja labai aiškiais ženklais ant savęs. Stengiuosi gerti kuo daugiau vandens, šiuo metu vengiu cukraus, o ir rūpinuosi lepindama ją kaukėmis“, – pasakojo žinoma nuomonės formuotoja.

Asmeninio albumo nuotr.

Savo ruožtu žinomas modelis S.Starkutė teigė, jog dažnos kelionės lėktuvu išsausina ir neigiamai paveikia odą. Jaunai atrodantį veidą moteris puoselėja kolagenu, kurį gauna iš vitaminų. „Keliaujant mano rankinėje visada galima rasti „Biocell“ kaukių. Jų dėka pradedu pamiršti, ką reiškia išsausėjusi oda. Taip pat jas naudoju po saules vonių. Iš esmės odos priežiūra visais metų laikais reikalauja išskirtinio dėmesio, tad net keliaujant mažiau, stengiuosi odai skirti daugiau laiko“, – pasakojo moteris.

Štai dainininkė I.Martikėnaitė sako, jog vasarą daug keliauja, todėl skrydžių metu odą mėgsta lepinti vienkartinėmis veido kaukėmis, kurios drėkina išsausėjusį veidą, nebelieka tempimo ar perštėjimo jausmo. „Jeigu turiu laisvo laiko, odą būtinai lepinu įvairiausiomis kaukėmis, kurias pati darausi namuose arba parinktas profesionalų. Manau, kasdieniai grožio ritualai yra efektyviausia priemonė prieš senėjimą“, – kalbėjo I.Martikėnaitė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis