Vertinančioms inovacijas ir kokybę

Legendinės kosmetikos kompanijos jubiliejus paminėtas ir Vilniuje.

Šių dienų populiariausi straipsniai:
- Šiaurietiška dieta – sveikiausia ir efektyviausia pasaulyje
- Jean Harlow - sekso bomba, kurią pražudė religinga motina
- Ką pasirinkti: nešioti kepurę ar išsaugoti šukuoseną?
- Tvarkome antakius: septynios moterų klaidos
- Varškės ir morkų apkepas

Į sostinės viešbutyje „Narutis“ vykusį prancūzų profesionalios kosmetikos “Academie Scientifique de Beaute” 125-erių metų minėjimą atvyko aktorės Gražina Baikštytė, Lina Budzeikaitė, Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė, fotostudijos vadovė Eglė Žiūkaitė, televizijos žurnalistė Indrė Makaraitytė, visažistė Vaida Venckutė.

Organizatorių nuotr.

Renginio metu taip pat buvo pristatomas ir naujasis kompanijos produktas – kremas „Princesse”, kurio istorija prasideda nuo 1980–ųjų. Šį jau legenda tapusį produktą pristatė Ariane Baujard, tarptautinė šio prekės ženklo trenerė.

Organizatorių nuotr.

„Pasakyčiau, kad tai - intelektuali kosmetika. Ją turėtų mėgti supratimą apie išskirtinę kosmetiką turinčios moterys, negailinčios laiko savęs puoselėjimui. Kiekvienas šios kompanijos produktas tarsi palieka savo šleifą, sutekia savotiško šarmo, sužavi ir jų vintažinės pakuotės“, - savo mintimis apie kosmetiką dalijosi aktorė, besižavinti prancūziška elegancija.

Organizatorių nuotr.

Kompanija „Academie Scientifique de Beaute” (Prancūzija) - profesionalios veido ir kūno priežiūros produktų gamintoja, įsitvirtinusi pasaulinėje rinkoje prieš 125-erius metus. Šiandien „Academie“ kompanijos produkcija turi didelę paklausą daugiau nei 67 pasaulio šalyse. Kiekvienais metais organizuojamuose tarptautiniuose kongresuose „Academie“ produkcija pelno „Metų inovacijos” titulą.
Lietuvoje šios kompanijos atstovybė sėkmingai gyvuoja jau 18 metų.

Vakaro akimirkos:

Sužinokite portalo naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą "Moteris"! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo "Moteris" prenumeratą.

Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis