A. Jagelavičiūtė - apie dvi populiarias šių metų įvaizdžio tendencijas

Agnė Jagelavičiūtė šiemet siūlo būti „gėlių vaikais” arba natūralistėmis.

Skaitomiausi šių dienų straipsniai:
- A. Čelentano: gyvenimo moteris, meilės nuotykiai ir netradicinės orientacijos dukra
- Bulvių daigai gali išgydyti astmą ir vėžį
- Moteriai per gyvenimą užtenka 6 porų batų. Ar turite visas?
- Pavasarinės Nomedos Marčėnaitės salotos
- "Netikras zuikis" su ryžiais

Lietuvoje garsi stilistė Agnė Jagelavičiūtė šiemet išskiria dvi reikšmingiausias mados tendencijas – hipišką įvaizdį ir natūralųjį.

Organizatorių nuotr.

Panašu, kad jau rytoj vyksiančio „Figaro“ 2015 m. stilingiausio įvaizdžio konkurse, kuriame Agnė, kartu su visažo dėstytoja Egle Pališkiene ir Lietuvos bei tarptautinių kirpėjų konkursų teisėja Eglė Žutautiene rinks nugalėtojus, bus tikrai atsižvelgiama į tai, kas šiemet madingiausia.

Organizatorių nuotr.

„Hipiškasis įvaizdis, „gėlių vaikai” – tai platėjantys džinsai, plaukų perskyrimas per vidurį, odinių ar kitokių juostelių ryšimas per kaktą. Natūralusis įvaizdis – gaivumas, „nude” makiažas, natūralių strazdanų paryškinimas, natūralios ir sodrios plaukų spalvos. Taip pat reiktų atsisakyti įmantrių šukuosenų”, – tikina A. Jagelavičiūtė.

Organizatorių nuotr.

Pasak jos, svarbu hipiškojo stiliaus nesuteatralinti. Į hipių madą reiktų pažvelgti šiuolaikiškai, pasiimti tik atskiras detales, kaip akcentus. Kalbant apie natūralųjį įvaizdį, šiemet bus itin verinamas gaivumas ir natūralumas. Jis sukuriamas itin lengvu makiažu, nedrastiškai paryškinant veido bruožus.

Organizatorių nuotr.

Atitikimas šių metų tendencijoms bus vertinamas jau rytoj, nuo 12 val., PLC „Panorama” centrinėje aikštėje vyksiančiame konkurse, kurį nemokamai galės stebėti visi norintys. Meistrai sukurs 18 skirtingų įvaizdžių ir susirungs dėl stilingiausio 2015 m. įvaizdžio, dėl originaliausio 2015 m. įvaizdžio, dėl techniškiausiai atlikto 2015 m. įvaizdžio bei dėl geriausio 2015 m. vizažisto nominacijų.

Organizatorių nuotr.

Renginio metu taip pat bus apdovanota nagų meistrė, kuri geriausiai atliks šiemetines tendencijas atitinkantį lakavimą bei bus pristatyta meninės nagų lakavimo fotografijos paroda.

Organizatorių nuotr.

****

Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis