E. Taylor prieš 50 metų padiktuota tendencija atgijo: ši šukuosena tinka ne tik nuotakoms

Nors tai nutiko 1964-aisiais, šiuolaikinės nuotakos mielai prisimena ir atgaivina nuostabią kino legendos Elizabeth Taylor vestuvinės šukuosenos pagrindinę idėją.

Kalbame apie kasą, kuria Elizabeth Taylor pasipuošė per savo vestuves su lemtingąja meile aktoriumi Richardu Burtonu 1964-aisiais. Nuotaka vilkėjo geltoną šilko šifono suknelę, tačiau ne ji buvo pagrindinis legendinės aktorės įvaizdžio akcentas – visiems kur kas labiau už neįprastos spalvos nuotakos apdarą įsiminė Elizabeth šukuosena: ilga, stora, smulkiomis gėlėmis (pakalnučių ir baltų hiacintų žiedeliais) išpuošta kasa.

Elizabeth Taylor ir Richardo Burtono vestuvės 1964-aisiais
Vida Press

Būtent tokią ar panašią šukuoseną mados biblija laikomas „Vogue“ siūlo šiuolaikinėms nuotakoms – taigi per vestuves plaukus supinti į kasą taps neišvengiamai madinga. Tokia šukuosena romantiška (o juk vestuvės – irgi romantiška šventė), neįmantri (kur kas geriau už sunkius kuodus ir šinjonus), tinka prie daugelio stiliaus suknelių (o gal net kelnių kostiumo).

Iš kasų (storesnių ar visai plonyčių) galima surišti kuodelį, jas prisegti arba palikti tiesiog supintą plaukų kaskadą. Pastaroji ypač įspūdingai atrodytų, jei jūsų plaukai ilgi ir stori, kaip E. Taylor. Į ją galima įpinti norimos spalvos kaspinėlį, juostelę, prismaigstyti gėlių ir pan.

Cheryl Cole elegantiškas kasų kuodelis – žavinga idėja ne tik nuotakoms
Vida Press
Diane Kruger kaselių šukuosena
Vida Press

O galite, kaip škotų modelis Kirsty Hume per savo vestuves 1997-aisiais, paprasčiausiai susipinti dvi kasas. Jei vilkėsite tautinį kostiumą, rankose laikysite rugių puokštelę, dvi kasos gali atrodyti pernelyg nuobodžiai, tačiau jei tokią šukuoseną priderinsite prie savitesnio įvaizdžio (pavyzdžiui, panelė Hume pasirinko Viduramžių stiliaus apdarus ir puošmenas), rezultatas gali būti labai originalus.

Škotų modelio Kirsty Hume vestuvių šukuosena
Vida Press
Vida Press

Idėjų semkitės iš senosios ir naujosios kino klasikos.

Adele Mara filmavimo aikštelėje 1942-aisiais. Labai ilgos kasos grįžta į madą!
Vida Press
June Haver, 1945-ieji
Epizodas iš filmo „Sostų karai“
Vida Press

2012-aisiais ištekėjusi įtakingos šeimos paveldėtoja, mados imperijos atstovė Margherita Missoni per savo vestuves pintą storą kasą apsuko aplink galvą ir dargi plaukus papuošė tiara.

Margherita Missoni savo vestuvių dieną. Išskirtiniai ir apdarai, ir šukuosena – net dvi karūnos ant galvos
Vida Press nuotr.

Tokias plaukų karūnas žvaigždės mėgsta ir ne tik per vestuves.

Olivia Palermo: viskas, ką ji dėvi ar kaip šukuojasi, virsta mados taisyklėmis
Vida Press

Kasų aureolių populiarumas neblėsta. Harley Viera-Newton
Vida Press
Laura Bailey
Vida Press
Maria Menounos
Vida Press
Iggy Azalea
Vida Press

Victoria Justice
Vida Press

Stacey Bandet makiažo nuotakoms gal ir nesiūlome, bet kasų karūna – įspūdinga
Vida Press

Ypač įspūdingai atrodo aktoriaus Johnny Deppo žmonos Amber Heard aplink galvą apsukta atsainiai supinta prancūziška kasa – tokią šukuoseną drąsiai galėtų „vilkėti“ bet kuri šiuolaikinė nuotaka. Juolab kad kasų aureolės vis dar labai populiarios.

Amber Heard eksperimentas su prancūziška kasa
Moteris.lt montažas (Vida Press nuotr.)

Jei plaukai nėra tokie ilgi, kad kasos pakaktų apsukti galvą, galite įpinti nedidelį „fragmentą".

Spencer Grammer plaukų karūna. Joje ypač dailiai atrodo gyvos gėlės
Vida Press

Jei pinate paprastą kasą, elegantiškumo ir nerūpestingo puošnumo tokiai šukuosenai suteiks kelios išpeštos sruogos – jas susukite, kad gražiai vilnytų apie kaklą.

Truputį pataršyta kasa neatrodys tokia kasdieniška. Beau Garrett pavyzdys
Vida Press

Taigi net tokia iš pirmo žvilgsnio paprasta šukuosena, kaip kasa, gali išlaisvinti jūsų fantaziją. Galbūt drąsos ir įkvėpimo suteiks žinomų moterų pavyzdžiai? 

Jessica Wright
Vida Press

Garsenybės niekaip neatsisako vadinamosios prancūziškosios kasos. Ir pinasi ją ne šiaip eidamos nusipirkti kavos, o pozuodamos ant raudonojo kilimo. O nuo raudonojo kilimo iki altoriaus nebe taip ir toli, tiesa?

Emmos Roberts uodegėlė tiktų ir vestuvėms
Vida Press
Tamara Ecclestone
Vida Press

Itin madinga įpinti ploną kaselę į palaidus plaukus. Tokia šukuosena visai tiktų ir ekstravagantiškai nuotakai – suteiktų žaismingumo, stilingo vėjavaikiškumo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis