Išraiškingi antakiai - vos keliais judesiais

Antakių pieštukas jau turi naują giminaitį – antakių tušą. Kompanijos „Maybelline New York“ antakių formavimo tušas „Brow Drama Sculpting Brow Mascara“ ir antakių pieštukas „Master Shape Brow Pencil“ – patikimas duetas, kuris padės labai lengvai pasiekti norimą rezultatą.

Vešliais antakiais gamtos apdovanotos podiumų žvaigždės Cara Delevingne ir dainininkė Rihanna paskatino antakių ryškinimo tendenciją rutuliotis labai veržliai. Pincetai atidėti į šalį, o gamintojai pateikė naujų priemonių, padedančių vos keliais lengvais judesiais susikurti išraiškingas antakių linijas.
Madingi antakiai nebūtinai turi priminti vešlų laukinį sąžalyną. Jų formą galima ir reikia koreguoti. Kokį storį pasirinkti? Tai tegu padiktuoja individualus grožio supratimas.

Antakių pieštukas ir tušas turi savų privalumų. Jei antakių plaukučiai ploni, tušas juos šiek tiek pastorina, o džiūdamas sutvirtina. Tai išvaduoja nuo galvosūkio, kuo gi užfiksuoti antakiams suteiktą formą. Pieštuku dažoma oda tarp plaukelių, tad paslepiamos retesnės vietos. Antakių tušo šepetėlis užgriebia net visai plonyčius, kone nematomus plaukelius ir juos nudažo. Taip sukuriamas tankumo efektas.

Šiek tiek tušo padės paryškinti ir suformuoti antakius, o pieštuku padailinti antakiai atrodys labai natūraliai.

Antakių formavimo tušo „Brow Drama Sculpting Brow Mascara“ ir pieštuko „Master Shape Brow Pencil“ yra trijų atspalvių, tad visai nesunku rasti tą, kuris atrodys natūraliausiai ir labiausiai derės prie odos atspalvio.

Kodėl ryškiname antakius?

* Ryškūs antakiai tarsi įrėmina žvilgsnį.

* Stori antakiai pabrėžia tvirtą individualybę, išryškina maištingą, šiek tiek berniokišką charakterį, bet tinka ir toms, kurios vertina natūralumą.

* Tanki ir stora antakių linija išlaisvina, nes nebereikia sunkaus akių makiažo, kad pabrėžtumėte žvilgsnį.

* Niekas nepastebės patamsėjusių paakių, kai žvilgsnį tiesiog prikaustys dvi ryškios linijos virš akių.

* Stori antakiai jaunina. Juk būtent tokie buvo ir paauglystėje, kai dar nemokėjome jų pešioti.

Kaip dažyti antakių tušu?

1 žingsnis

Šepetėliu braukiame per antakius prieš plauką.

2 žingsnis

Šukuodamos plaukelius augimo kryptimi suteikiame antakiams formą.

Antakių formavimo tušas „Brow Drama Sculpting Brow Mascara“ turi ypatingą šepetėlį – jo galiukas yra burbulo formos. Tai leidžia labai lengvai suformuoti idealią antakių liniją.

Kaip dažyti antakių pieštuku?

1 žingsnis

Pieštuku pažymėkite tris pagrindinius antakių taškus.

2 žingsnis

Šepetėliu kelis kartus pašukuokite plaukelius jų augimo kryptimi.

Užsakymo nr.: PT_68607648

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis