Vizažistas: jūs dažotės per daug. 3 makiažo pamokos

Per didelis makiažo kiekis šiandien nemadingas, sako kompanijos „Dior“ profesionalus visažistas Krzysztof Nadziejewiec.

„Dior“ diktuoja madas ir šiandien sako, kad madingiausias yra nematomas makiažas. Tačiau nėra paprasta tokį padaryti, todėl lenkų kilmės vizažistas Krzyzstof surengė makiažo pamoką.

Svarbiausia - švytinti oda, tai yra gero makiažo pagrindas. Kaip ryte atlikti gerą makiažą, kad jis liktų iki vakaro?

Minimum kompaktinės pudros, jei reikia, truputį kontūravimo, ir tušas. Jūs atrodysite šviežiai ir tai sveika odai. Nes oda turi kvėpuoti, neužkimškime porų“, - sako vizažistas.

Štai žingsniai, kaip sukurti dieninį makiažą:

DELFI / Šarūnas Mažeika

1. Dieniniam makiažui kremą reikėtų sumaišyti su serumu ir makiažo baze bei padengti veidą. Tokiu pagrindu padengta oda švytės lyg permatoma.

2. Šiuolaikinės kreminės pudros yra labai kokybiškos, tad jos reikėtų dėti labai mažai. Ir ją reikia ne tepti, o tapšnoti - taip ji geriau pasiskirsto ir atrodo natūraliai. Tokiu būdu pudros sunaudosite mažiau nei įprastai.

3. Birią pudrą taip pat tapšnojame. Mažu šepetėliu patapšnojame problemines vietas (prie nosies, smakro, paakių zonas) - kur labiausiai matosi raudonis.

Štai ir viskas! Atminkite - per didelis pudros kiekis jus pasendina mažiausiai 5 metais.

Kaip dieninį makiažą paversti vakariniu

1. Vidinę apatinio voko pusę brėžkite „Dior“ akių pieštuku. To daryti viršutinio voko vidinei daliai nereikės tiesiog pamirksėjus dažais pasidengs ir viršutinis vokas.

Akių pieštukas tarsi įrėmins jūsų akis, žvilgsnis taps gilesnis, seksualesnis. Be to, juoda spalva vizualiai pašviesins jūsų akis, tokiu būdu paslėpsite nuovargį.

2. Ar žinojote, kad lūpų dažai gali būti skirti ne tik lūpoms? Naujausius „Dior“ lūpų dažus su hydrogeliu galima sumaišyti su akių šešėliais ir tapšnojant padengti akių vokus. Rezultatas - ilgai išliekantis žibantis efektas, kuriuo naudojasi ir garsi Holivudo aktorė Charlize Theron.

3. Akių pieštuku ar laineriu brėždami liniją ant voko galite pakeisti akies formą ir kaskart sukurti vis kitokį žvilgsnį. Be to, kaitaliojant akių šešėlius išgausite vis kitokį efektą.

Kosmopolitiškas makiažas

DELFI / Šarūnas Mažeika

Jis skirtas mieste gyvenančioms merginoms ir moterims. „Dior“ vizažistas skatina nebijoti eksperimentuoti su įvairiais kosmetikos produktais, išgauti vis naujus atspalvius ir tokiu būdu sukurti savo makiažą. „Cosmopolit“ („Dior“) kolekciją įkvėpė miesto pastatai, tad joje netrūksta metalo atspalvio. Vizažistas siūlo akių apvedimui pasirinkti būtent metalo atspalvio šešėlius ir plonu teptuku jais apvesti akis. Tarkime, virš voko nubrėžus auksinio šešėlio liniją (ta spalva, sako, turi magiškos galios), o ant viršaus – siauresniu brūkšneliu – pabrėžkite juodu pieštuku. Būsite tikra miesto dama!

Apie makiažą

* Nuo ko reikėtų pradėti makiažą? Nuo akių, sako „Dior“ vizažistas. Ir tik po to tepti kreminę pudrą. Taip nereikės valyti veido, kai jis išsiteplioja dažant akis.
* Antakiai - akcentas. Jie gali pakeisti visą veidą. Tačiau „Dior“ nepatinka intensyvūs antakiai. Šiai kompanijai svarbu, kad jie būtų pūkuoti.
* Kontūravimas. Tai madinga, tačiau „Dior“ nėra jo šalininkas. Kontūravimas, ypač atliekant dieninį makiažą, gali jus pasendinti keleriais metais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis