Garsenybių grožio triukai, kurie pravers ruošiantis šventėms

Įžymybės žino nemažai grožio triukų, galinčių padėti (o ir padedančių!) darant šventinį makiažą ar šiaip norint sublizgėti be didesnių pastangų. Pavyzdžiui, modelis Miranda Kerr ramina visas, kurios neturi blakstienų rietiklio, bet nori žavingai riestų blakstienų.

Blakstienos ligi dangaus

„Tam galite panaudoti ir... šaukštą – kuo puikiausiai tinka!“ – visai rimtai sako M. Kerr.

Tiesa, jos kolegė, supermodelis Kate Moss, tikina turinti tris blakstienų rietiklius, nes be šių neįsivaizduoja gyvenimo. „Jei norite sukurti dirbtinių blakstienų efektą, o jų neturite, pirmiausia užrieskite blakstienas (prieš klijuojant dirbtines ji irgi pataria pirmiausia užriesti blakstienas – aut. past.), o tada tepkite daugybę sluoksnių blakstienų tušo – daugybę“, – pataria K. Moss.

Kate Moss
Vida Press

Tokios tarsi sulipusios „voro“ blakstienos dabar netgi madingos.

Lūpoms: ryškios visą vakarą

Dainininkė Taylor Swift iš savo vizažistės sužinojo gudrybę, kaip raudonai padažyti lūpas taip, kad spalva atlaikytų visą vakarą. Pirmiausia reikia užtepti dažus, tada juos nusausinti popierine kosmetine servetėle, ant šios užtepti šiek tiek pudros ir švelniai įtapšnoti į lūpas. Tada – vėl sluoksnis raudono lūpdažio. Viskas, vakarėliui pasiruošusi!

Taylor Swift
Vida Press

Jei norite pasijusti tikra žvaigžde, naudokite raudoną lūpdažį, kurį visuomet renkasi supermodelis Kate Moss – kompanijos „Rimmel“. „Nuoširdžiai sakau, jis pats geriausias, – tikina K. Moss. – Kasdien juo tikrai nesidažyčiau, bet vakarėliui jis tiesiog nepakeičiamas.“

Kate Moss
Vida Press

Legendinio modelio nuomone, raudonos lūpos – klasikinis ir tiesiog privalomas vakarinio makiažo akcentas.

Antakiai kaip akcentas

Ar patikėtumėte, kad daugiausia uždirbančio supermodelio pasaulyje Gisele Bündchen antakiai beveik nematomi? „Mano antakiai labai šviesūs, jų beveik nematyti, todėl jiems paryškinti naudoju pilkai rudą kompanijos „Pout“ pieštuką „Blonde Bombshell“, – savo paslaptį atskleidžia Gisele.

Gisele Bundchen
Vida Press

Aktorė Emma Stone tikina, kad ruošiantis vakarėliui (o taip pat ir kasdien) svarbu gerai išsimiegoti, sudrėkinti odą ir... susitvarkyti antakius. Jos nuomone, veido grožis labiausiai priklauso nuo išryškintų, tvarkingų antakių – jie suteikia veidui išraiškingumo.

Emma Stone
Vida Press

Jai pritaria ir modelis Chanel Iman. „Mano nuomone, geras blakstienų tušas, drėkiklis, švari sveika oda, lūpų balzamas ir antakiai yra svarbiausi grožio elementai.“

Chanel Iman
Vida Press

Lakas, kuris tinka prie visko

Kita Emma, tik Watson, tikina atradusi nagų laką, kuris tinka visur ir visada – ir kasdienai, ir vakarėliams. „Nemėgstu lakuoti nagų ir darau tą labai retai, bet atradus pilkos spalvos „Lancome“ nagų laką „In Love Nail Polish“ iš linijos „Vernis“, viskas pasikeitė – dabar jį naudoju visada, ir tinka jis prie visko!“ – džiaugiasi aktorė.

Emma Watson
Vida Press

Emma Watson naudoja atspalvį „Gris Angora“.

Modelis Karlie Kloss labai mėgsta rožėmis kvepiantį švelniai rožinį nagų laką. „Kiekvienai moteriai smagu rūpintis nagais ir darytis manikiūrą, o kuo paprasčiau tai padaryti, tuo geriau“, – įsitikinusi itin įtemptu grafiku gyvenanti manekenė.

Karlie Kloss
Vida Press

Stiliaus ikona Olivia Palermo, ruošdamasi vakarėliui, irgi daugiausia dėmesio skiria nagams. Tik lakuoja šiuos ryškiai raudonai (modelio mėgstamiausias – kompanijos „TopShop“, „Lacquered“).

Olivia Palermo
Vida Press

„Man patinka paprastumas, – tikina ji. – Nusilakuoju raudonai nagus, plaukus susirišu į arklio uodegėlę, o tada arba apvedu juodu akių kontūrų pieštuku akis arba paryškinu lūpas.“

Olivia Palermo
Vida Press

Dainininkė Katy Perry sako, kad, jei ne gelinis manikiūras, vaikščiotų visai nelakuotais nagais. O neseniai ji atrado „Sally Hansen“ priklijuojamas nagų lako juosteles „Salon Effects“. „Tai nuostabus išradimas, visos mano šokėjos naudoja šias juosteles“, – tikina K. Perry.

Katy Perry
Vida Press

Po vakarėlio

Visos žinome, kaip sunku susikaupti ir prisiversti po vakarėlio nuvalyti makiažą. Ir jei dar dažytomis akimis galima eiti miegoti (taip tvirtina net ir makiažo meistrai! Žinoma, tuo nereikėtų piktnaudžiauti), tai pudrą būtina nuvalyti.

Aktorė Charlize Theron turi vieną paslaptį, padedančią jai akimirksniu panaikinti siautulingo vakarėlio pėdsakus nuo veido – tai linijos „DiorShow“ putojantis valiklis „Foaming Cleanser“. „Tiesiog nuprausiu juo veidą. Pašalina absoliučiai viską, makiažo nelieka nė pėdsako!“ – džiaugiasi Ch. Theron.

Charlize Theron
Vida Press

Produktų nuotraukos – iš gamintojų ir redakcijos archyvų

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis