Plaukų stilistas V. Gigevič: iš nežinojimo žmonės dažniau kenkia savo plaukams, nei padeda

Vienam garsiausių plaukų stilistų Valerij Gigevič, vadovaujančiam grožio salonui „Uff“, apmaudu, kad dažnai kirpėjai nepasako klientams, ką ir kaip naudoti siekiant turėti sveikus plaukus, išlaikyti jų spalvą.

Ką galite pasakyti apie lietuvių plaukų priežiūros įpročius? Ar deramai juos prižiūri?

Prižiūri, bent jau stengiasi tai daryti, tik galbūt ne visada žino, kaip teisingai tai daryti. Tarkime, naudoja netinkantį produktą ar pan. Ir taip net pakenkia savo plaukams. Tiesiog žmonėms trūksta informacijos, kurią jiems turėtų suteikti kirpėjas. Nes produktų rinkoje – begalė, tad žmogus tikrai nežino, koks šampūnas, kondicionierius ar kokia kaukė tinkami būtent jo plaukams. Kai stinga žinių, perkamos ir naudojamos tokios priemonės, kokias matome reklamuojant. Tačiau jos nebūtinai tiks jūsų plaukams.

Iš ko matote, kad naudojamos netinkamos plaukų priežiūros priemonės?

Imkime pavyzdžiu nudažytus plaukus. Po dažymo plaukai būna sausesni, tad moteris iškart ieško atstatomosios priemonės – šitokiu būdu, mano, pagydys plauką, atkurs jo struktūrą. Tačiau štai kas nutinka: ta priemonė – šampūnas ar kaukė – „išima“ spalvą, ji jau po 2 savaičių nublanksta, jos nelieka.

Žmogus tiesiog nežinojo, kad jo dažytiems plaukams trūksta drėgmės, kad reikia naudoti drėkinamąją plaukų priežiūros seriją, tarkime, „Hempz Couture Moisturizing“ drėkinamąjį kondicionierių, kaukę, ir to visiškai pakaktų. Deja, to nežinodamas žmogus nusiperka priemonę, kokią matė TV ekrane ar reklamuojant leidinyje. Žmogus pergyvena dėl prastos plaukų būklės, be to, nusivilia grožio salonu – jam atrodo, kad meistras naudojo prastas priemones, kurios labai greitai nusiplovė.

Arba antai moteris per TV regi, kad panaudojus purumo plaukams suteikiantį šampūną, kondicionierių, ji turės purių plaukų šukuoseną. Deja... Ir šampūnas, ir kondicionierius, ir standiklis tėra pagalbinės priemonės siekiant purių plaukų. Jos tik padės plaukų džiovinimo metu, kad plaukai būtų puresni. Ir šią informaciją klientui turėtų pateikti plaukus tvarkanti kirpėja ar meistras. Ir reikėtų akcentuoti, kad nereikia šių priemonių naudoti kasdien, nes jos džiovina plauką. Galima patarti maišyti priemones: naudoti drėkinamąjį šampūną ir, pvz., purumo plaukams suteikiantį „Hempz Couture Volumizing“ kondicionierių ar kaukę.

Ar galite įvardyti dažniausias klientų klaidas naudojant plaukų priežiūros priemones?

Viena dažniausių - neteisingai naudojamas kondicionierius, balzamas ar kaukė. Dauguma žmonių šias priemones įtrina į galvos odą, į šaknis. Tačiau šios priemonės yra skirtos plaukams, tad jomis reikėtų ištepti plaukus – 10 cm nuo galvos odos. O ištrynus galvos odą, šaknis, plaukai tiesiog ims greičiau riebaluotis – taigi, jūs sau padarote meškos paslaugą.

Kitas dalykas – nereikia persistengti su priemonėmis plaukams. Čia panašiai kaip ir pas gydytoją. Juk tik medikas gali pasakyti, kada kokį vaistą naudoti, o kokio – vengti. Kirpėjas yra meistras, turintis galybę informacijos, ką, kada, ir kaip naudoti, ir tuo jis turėtų pasidalyti su klientu. Gaila, tačiau dažnai kirpėjai nepasako, ką naudoja tvarkydami plaukus, neparekomenduoja, kaip juos toliau prižiūrėti, kad būtų sveiki, tuo atimdami galimybę žmogui pačiam namuose susitvarkyti ir džiaugtis sveikais plaukais bei gražia šukuosena.

Be abejo, bet kokių priemonių negalima padauginti. Naudojant masinėse prekybos vietose įsigytas priemonių turbūt nepadauginsime, nes jos sukurtos masėms. O štai profesionalios plaukų priežiūros yra labiau koncentruotos, jų reikia gerokai mažiau ir jos yra efektyvesnės.

Kalbant apie klaidas vertėtų prisimti ir seną taisyklę - šampūną reikia pilti ne tiesiai ant galvos, o į delną ir tada paskirstyti ant plaukų.

Taigi, dėl priemonių, kokių ir kiek reikia, būtina konsultuotis su plaukus prižiūrinčiu specialistu, kuris patars, ko konkrečiai reikia jūsų plaukams, – kad neprisipirktumėte nereikalingų produktų.

Kokių plaukų priežiūros priemonių turėtume rasti kiekvienoje vonioje?

Šampūnas, kondicionierius ar balzamas, kaukė, aliejukas. Šitiek priemonių visiškai užtenka plaukų priežiūrai. Toliau – niuansai, priklausomai nuo individualaus poreikio.

Ar yra plaukų priežiūros priemonių, kurių nepatartumėte naudoti?

Ne, nėra tokių, kurias būčiau „nurašęs“. Tik laikui bėgant keičiasi tendencijos, keičiasi produktų naudojimas. Seniau neturėjome tiek daug produktų, tad naudojome tik gelį ir vašką, putas ir laką. Šiandien turime begalę jų, kuriuos naudodami siekiame natūralesnių plaukų. Būtina atsižvelgti ir į klimato sąlygas. Aš pats rekomenduoju priemones, kurios apsaugo ir nuo ultravioletinių spindulių, ir nuo karščio, ir tuo pačiu neapsunkina plaukų. Tarkime, nenuplaunamas spalvą saugantis ir blizgesio suteikiantis purškiklis „Hempz Color Protect Shine Spray“ padeda sutvarkyti plaukus džiovinimo metu, jų neapsunkindamas, jis lengvina iššukavimą, taip pat apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio. Jei rengiatės į vakarėlį, jums prireiks stipresnio poveikio priemonių, kad šukuosena laikytų visą vakarą.

APIE „HEMPZ COUTURE“

Gamintojo nuotr.

„Hempz Couture“ yra profesionalūs, prabangūs produktai, sukurti pagal unikalią profesionalią formulę. Priemonės specialiai sukurtos plaukų stiprinimui ir būklės gerinimui, pasižymi maitinamosiomis ir drėkinamosiomis savybėmis, nes jų sudėtyje yra kanapių sėklų aliejaus ir ekstraktų. Kanapių sėklų aliejus yra vienas geriausių natūralių eterinių riebiųjų rūgščių šaltinių, o omega-6 ir omega-3 linoleinės rūgštys skatina keratino susidarymą bei pagerina plauko struktūrą, padaro juos lanksčius, gyvybingus.

Naudojant „Hempz Couture“ priemones galite būti tikri, kad nepažeisite plaukų. Šie produktai padeda išsaugoti spalvą, yra be sulfato, be glitimo. Tinka naudoti veganams. Naudojant „Hempz Couture“ jūsų plaukai bus sveiki, žvilgantys, sukursite tobulą stilių.

Pristatome kelias „Hempz Couture“ produktų serijas

* Apimties suteikiantys produktai „Hempz Couture Volumizing“

Gamintojo nuotr.

„Hempz Couture Volumizing“ priemonės pagamintos iš gryno organinių kanapių sėklų aliejaus, praturtinto maistinėmis medžiagomis ir vitaminais, kurie skatina keratino susidarymą ir pagerina plauko struktūrą, padaro plaukus lanksčius ir gyvybingus. „Hempz Couture Volumizing“ linijoje: šampūnas, kondicionierius, apimties suteikiantis kremas, plaukus nuo šaknų pakelianti priemonė.

* Spalvą saugantys „Hempz Couture Color Protect“


Priemonės sukurtos pagal ypatingą formulę, kuri užrakina spalvą plauko viduje. Plaukai taps sveiki, žvilgantys. Šios linijos aromatas – saldžios vanilės ir figos. „Hempz Couture Color Protect“ liniją sudaro: šampūnas, kondicionierius, nenuplaunama plaukų iššukavimo priemonė, spalvą sauganti ir blizgesio suteikianti purškiama priemonė.

* Drėkinantys produktai „Hemps Coiture Moisturizing“

Ypatingai minkština ir drėkina plaukus. Kaip ir visi „Hempz Couture“ produktai šios priemonės sukurtos iš gryno organinių kanapių sėklų aliejaus. Savo sudėtyje neturi sulfatų, parabenų, glitimo. Plaukai taps sveiki, žvilgantys. Minkštos vanilės ir gintaro aromato. „Hemps Coiture Moisturizing“ liniją sudaro šampūnas, kondicionierius, intensyvi drėkinanti kaukė.

* Aliejus plaukams „Hempz Oil“

Suteikia plaukams papildomą maitinimą, švelnumą, blizgesį. Priemonė neapsunkina, neriebina plaukų, apsaugo plaukų spalvą. Žaliosios arbatos ir bambuko aromato.

* Plaukų modeliavimo priemonės „Hempz Couture Finishing Collection“

Produktai skirti visų tipų plaukams, specialios formulės dėka formuojami plaukai nepraranda spalvos, padeda lengvai sumodeliuoti šukuoseną ir turėti savo stilių. Prideda blizgesio, plaukai nepraranda purumo. Šiltos vanilės, gervuogių, slyvų aromato. „Hempz Couture Finishing Collection“ linijoje: plaukų formavimo putos, lanksčios bei stiprios fiksacoijos plaukų lakai, plaukų formavimo želė, šukuosenos formavimo klijai.

Su „Hempz Couture“ jūs galite pasiekti unikalų stilių nepakenkdami plaukams!

Dalyvaukite konkurse ir laimėkite drėkinantį šampūną „Hempz Moisturizing“(300 ml).

„Hempz“ plaukų priežiūros priemonių galima įsigyti parduotuvėse „KristiAna“.

Užsakymo nr.: PT_70912894

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis