Kaip per 3 s išgauti tobulo įdegio iliuziją, tarsi po gerų atostogų?

Makiažo priemonės – tai daugiau nei grožio priemonės. Tai moters grožio paslaptis.

Taip sako kosmetikos kompanijos „Guerlain“ vizažistas Jose Luisas Yuve, atvykęs iš mados ir grožio sostinės Paryžiaus supažindinti mus su karščiausiomis makiažo naujienomis.

DELFI / Mindaugas Ažušilis

Meno studijas baigęs vizažistas į makiažą žvelgia lyg į kūrybą: „Gražus makiažas – tai gebėjimas atskleisti moters charizmą, tai menas. Tai daugiau nei ritualas. Jūsų ir mūsų naudojami grožio produktai liečia odą, ją puoselėja, ja rūpinasi, tad svarbu nepamiršti, kad visam gyvenimui turime tik vieną vienintelę odą.“

Vizažisto J. L. Yve patarimai atliekant makiažą

DELFI / Domantas Pipas

* Naudokite makiažo pagrindą, kuris saugo nuo saulės. Siekiant, kad makiažas būtų natūralesnis, oda švytėtų (o toks ir yra „Guerlain“ tikslas), į makiažo pagrindą pridėkite truputį drėkiklio.

* Makiažo pagrindą, pudrą tepkite ant veido, iki žandikaulio linijos. Dengti makiažu kaklo nereikia.

* Naudokite mineralinę perlų pudrą - ji ne tik maskuos odos dėmes, nelygumus, tačiau ir suteiks jai gaivumo bei švytėjimo.

* Lūpų dažai – lyg aksesuaras moterims. Tai – geriausias jos draugas. Kokius lūpų dažus rinktis? Natūralistėms tinka rusvi, romantikėms - rausvi, elegantiškoms moterims – raudoni. Ekstravagantiškos lūpoms rinksis tamsią, gal net juodą spalvą.

* Pabaigai – atliekant makiažą derėtų neužmiršti, kad negalima visko išryškinti, antraip atrodysite lyg būtumėte Majamio paplūdimyje.

Vizažistas Jose Luisas Yuve ir „Guerlain“ pristato 2016 metų vasaros makiažo kolekciją, kuri suteiks odai nuostabų spindesį ir natūraliai atrodantį įdegį.

DELFI / Mindaugas Ažušilis

* Įdegusios mes atrodome ir jaučiamės gražesnės, saulės spinduliai mus atpalaiduoja ir dovanoja gerą nuotaiką. Tačiau saule mėgautis reikia atsakingai. O „Terracotta“ įdegio pudra sukuria įdegio įspūdį be saulės, tad kiekviena moteris gali atrodyti ir jaustis graži ištisus metus.

Įdegio pudra atkuria ant odos aukso, vario ir ambros atspalvius. Elegantiška dėželė primena jūros nugludintą akmenėlį, o kerintis aromatas akimirksniu nukelia į tolimus saulėtus kraštus. Pudra suteikia odai švytintį, natūraliai atrodantį įdegį.

Šią vasarą gerbėjas pradžiugins ryškiai raudona riboto leidimo įdegio pudros dėželė, apsauganti pudrą nuo smūgių kelionių metu.

* „Terracotta Sun“ siūlo išskirtinę apsaugą nuo saulės, kuri kartu pagreitina ir sustiprina natūralų įdegio procesą. Apsauginis saulės kremas yra dviejų rūšių - SPF15 ir SPF30. Šviesiai, jautriai, sunkiai įdegančiai odai reikia aukštesnės apsaugos, o tamsesnei, lengviau įdegančiai odai pakanka vidutinės apsaugos.

* Naujasis pudros aromatas dvelkia saulėtomis egzotinių gėlių natomis, kurias papildo aksominis baltojo muskuso kvapas.

Vakaro akimirkos:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis