Grožio pokyčių konkursas. Taisyklės

Prašome susipažinti su konkurso, kurį rengia grožio terapijos ir chirurgijos klinika „Sugihara“, taisyklėmis.

* Pateikus savo nuotrauką ir sutikus su taisyklėmis tampama Konkurso dalyviu ir pretenduojama į prizą. Konkurse asmenys dalyvauja savanoriškai ir neatlyginamai. Konkurse negali dalyvauti Administratoriaus darbuotojai, kiti fiziniai ir juridiniai asmenys, kuriuos Administratorius pasamdė Konkursui reikalingiems darbams atlikti, taip pat trečiųjų šalių, su kuriomis Administratorius sudarė sutartis Konkursui reikalingiems darbams atlikti, darbuotojai bei jų artimi giminaičiai.

* Konkursui pateikiamos nuotraukos neturi būti senos (darytos ne anksčiau kaip prieš dvejus metus).

* Nuotrauka turi atitikti bendrus tinkamumo Konkursui kriterijus, t.y. nebūti pernelyg buitiška ar vulgari. Organizatorius pasilieka teisę savo nuožiūra spręsti dėl pateiktos nuotraukos tinkamumo ar netinkamumo.

* Nuotraukos turi būti siunčiamos kartu su registracijos anketa, kurioje nurodomi tikslūs kontaktiniai duomenys. Laimėjimo atveju Konkurso organizatorius neprisiima atsakomybės už neteisingai pateiktus duomenis.

* Pateikdamas reikiamą informaciją dalyvis patvirtina, kad sutinka su Konkurso taisyklėmis.

* UAB „Grožio terapijos ir chirurgijos klinika“ pasilieka teisę pašalinti Konkurso dalyvius ir (arba) laimėtojus, jei kyla įtarimų dėl jų veiklos sąžiningumo.

* Nepavykus susisiekti su konkurso laimėtoju, netenkama teisės į prizą. Jei taip nutiktų ir laimėtojas neatsakytų į laišką iki nurodyto termino, Administratorius gali išrinkti kitą laimėtoją pagal anksčiau nurodytus kriterijus arba disponuoti prizu taip, kaip jam atrodo tinkama.

* Prizai negali būti perleisti, perduoti, keičiami į pinigus ar kitus prizus, išskyrus Administratoriaus sprendimu.

* Dalyvaudami Konkurse ir pateikdami jo turinį dalyviai patvirtina, kad yra pilanmečiai ir prisiėmė visišką atsakomybę už jį visais atžvilgiais, įskaitant, bet neapsiribojant tuo, kad jis yra teisėtas, tinkamas ir nepažeidžia trečiųjų šalių intelektinės nuosavybės bei teisių į privatumą.

* Organizatorius pasilieka teisę keisti Konkurso taisykles. Apie šiuos pasikeitimus bus nedelsiant skelbiama Konkurso svetainėje.

* Organizatorius turi teisę vienašališkai be išankstinio įspėjimo pašalinti bet kokią informaciją ar duomenis iš Konkurso svetainės, jei ši informacija ar duomenys yra nesuderinami su šiomis taisyklėmis, teisės aktų, moralės ar etikos principų nuostatomis arba dėl kitų priežasčių vienašališka Organizatoriaus nuomone nėra tinkami talpinti Tinklapyje.

* Konkurso dalyviai, pateikdami bet kokį turinį, sutinka, kad:

a) naudodamiesi konkurso tinklalapiu ar pačiu konkursu neskelbs, nespausdins, neperduos, neplatins ir nesiųs jokios informacijos, kuri yra neteisėta ar apgaulinga, pažeidžia kokį nors patentą, autorių teises, prekės ženklą, komercinę paslaptį ar kitas intelektinės nuosavybės teises;

b) jų pateikiamame turinyje nebus jokios neteisėtos, šmeižiančios ar įžeidžiančios medžiagos, taip pat kito asmens privatumą ar teisę pasisakyti pažeidžiančios medžiagos;

c) nepertrauks kitų dalyvių diskusijų vulgariais, įžeidžiančiais ar kitokiais nederamais žodžiais ir jokiais kitais būdais.

d) protingai ir apdairiai atsirinks nuotraukas, kurias ketina pateikti Konkursui ir nepamirš, kad fotografuojamų žmonių teisė į privatumą yra ginama įstatymų.

e) Atvyks atlikti specialistų atrintų procedūrų nurodytu grafiku ir adresu (Vilniuje)

f) Pateikti ir konkurso metu sukaupti duomenys (informacija, nuotraukos ir kt.) gali būti viešai platinamos ir yra UAB „Grožio terapijos ir chirurgijos klinika“ nuosavybė.

Grįžti į konkursą - SPAUSTI ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis