Tai magija ar tiesiog mokslo pasiekimai?

Naujasis kremas virsta aliejumi!

Kiekviena moteris savo vonios kambaryje turi turėti bent vieną produktą, kuris ne tik leidžia jai jaustis ypatinga, bet ir yra itin naudingas jos odai. „Biotherm“ naujasis „Blue Therapy Cream-in-Oil“ yra vienas iš tų unikalių produktų, puikiai papildančių kasdienes odos jauninimui skirtas grožio procedūras.

„Marine Connectum“ ir natūralūs gydomieji aliejai: galingas duetas

Jums senstant, odos struktūra silpnėja, raukšlės ir smulkios raukšlelės greičiau susidaro ir yra labiau matomos. Veido pratimai gali padėti pašalinti smulkias raukšleles, suteikti odai daugiau spindesio ir stangrumo. Tačiau tam, kad išnyktų gilios raukšlės, Jūsų odai reikia efektyvesnių priemonių. „Cream-in-Oil“ kremas iš „Blue Therapy“ linijos padės panaikinti šias raukšles ir atkurti Jūsų odos apsaugines savybes, padėsiančias išvengti žalingo poveikio ateityje. Tai dėl „Marine Connectum“ – sulfatuoto cukraus, randamo jūriniuose mikroorganizmuose druskingose Guérande žemapelkėse, ir natūralių aliejų, kuriuose gausu omega 3 ir omega 6 riebalų rūgščių, skatinančių kolageno gamybą. Rezultatus pastebėsite jau po mėnesio! Mokslinį vaizdo įrašą apie „Marine Connectum“ galite žiūrėti čia.

Kremui ir aliejui susijungus, gaunama unikali prabangi tekstūra

„Biotherm“ sukurtas „Cream-in-Oil“ yra toks išskirtinis dėl lengvos, medų primenančios tekstūros, kuri nepalieka riebumo arba lipnumo pojūčio, nors kremo sudėtyje gausu aliejų. Ši tekstūra išgaunama naudojant nanoemulsijos technologiją (tiksliau, iki mikrodalelių fragmentuoto aliejaus technologiją), kuri skaido aliejaus lašelius į dar smulkesnius, kol jie tampa permatomi ir įgyja gelio pavidalą. Užteptas ant odos, kremas dar kartą pakeičia savo konsistenciją, tapdamas šiltu aliejumi. „Marine Connectum“ sudėtis yra panaši į odos ląstelių sudėtį, todėl aliejus prasiskverbia į odą akimirksniu, intensyviai maitindamas sausą, senstančią odą.

Pakeiskite savo odą ir odos priežiūros ritualus su „Biotherm“ „Blue Therapy Cream-in-Oil“. Išbandykite jį! Gaukite nemokamą mėginuką dabar. Jūsų veido oda bus atgaivinta, atrodys lygesnė ir labiau spindinti, o Jūs ne vieneriems metams išsaugosite jaunatvišką išvaizdą.

Užsakymo nr.: PT_72446066

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis