Sigitos (32 m.) pokyčiai: įgijau daugiau pasitikėjimo savimi

Pristatome vienuoliktąją pokyčių projekto „Pasikeitimai su Bogomolov’ Image School“ laimėtoją Sigitą (32 m.).

32 metų Sigita – ištekėjusi moteris, augina sūnų. Sigitos pasaulį apima darbas, namai, šeima, mokslai ir kelionės, todėl aprangos stiliuje iki šiol vertino patogumą. Sigita yra švaros grupės vadovė. Ji bando darbą suderinti ne tik su šeima, kuriai skiria daug dėmesio, bet ir įmonių valdymo studijomis. Likusį laisvą laiką moteris skiria intensyviam sportui, yra labai aktyvi, energinga, nenustygstanti vietoje, todėl nuolat galvoja, kokią naują šalį pamatyti ir susipažinti su jos kultūra.

Organizatorių nuotr.

Svarbiausia įvaizdžio keitimo motyvacija – grožis, moteriškumas, siekiant pabrėžti ir esamą socialinį vadovės statusą.

Šiame projekte Sigita nutarė dalyvauti, nes artėjo jos 33–iasis gimtadienis. Moteriai tai – mistinis skaičius, nuo kurio norisi atversti naują lapą ir kažką savo gyvenime pakeisti. Naują gyvenimo puslapį jai norisi pradėti nauju aprangos stiliumi.

Didelę dalį dėmesio jaunos moters gyvenime užima šešiametis sūnus, kuris, jos teigimu, kuo dažniau norėtų mamą matyti gražią, elegantišką, dėvinčią sukneles.

Kadangi dabartiniame Sigitos įvaizdyje dominuoja kasdienė, infantili apranga, neatitinkanti jos amžiaus ir statuso, stilistai rekomendavo įvaizdžiui suteikti daugiau elegantiškumo, pabrėžti moteriškas linijas. Sigitai siūlomas elegantiškas, romantiškas, klasikinis aprangos stilius.

Šukuosena

Veidas ovalus. Šiai veido formai koreguoti panaudota asimetriška šukuosena, suformuotos nedidelės laužytos bangos. Tokia šukuosena norėta pabrėžti laisvumą, jaunatviškumą, eleganciją, energiją ir emancipaciją. Plaukai prie šaknų nudažyti tamsiau, pašviesintos sruogos.

Organizatorių nuotr.

Makiažas

Sigitos makiažui naudota šviesaus šilto rusvo tono pudra, vidutinio tamsumo modeliuojanti priemonė. Prie moters žalių akių priderinti šilti, rusvo atspalvio, ramaus auksinio ir švelnaus koralo šešėliai.

Organizatorių nuotr.

Skruostikauliai paryškinti šilto, švelnaus persikinio atspalvio skaistalais. Lūpoms parinkti lengvo, švelnaus koralo atspalvio lūpų dažai.

Pasirinktas subtilus, pastelinių, šiltų, nekontrastingų atspalvių makiažas atskleidė ir paryškino natūralų klientės grožį ir individualumą.

SIGITOS ATSILIEPIMAS

„Pakeitusi stilių sulaukiau daug komplimentų. Darbe kolegos buvo maloniai nustebinti ir vis gyrė. Po stilisčių rekomendacijų teko net ir pačiai pakonsultuoti drauges bei koleges. Mano naujas įvaizdis suteikia daugiau pasitikėjimo drąsiai žengti į priekį.“

Organizatorių nuotr.

Garderobas

Nauju garderobu siekiama pabrėžti vadovės socialinį statusą, išlaikyti dalykinį įvaizdį ir griežtumą. O priglundančiu siluetu siekiama pabrėžti elegantiškumą ir moteriškumą ir šiek tiek - seksualumą.
Laisvalaikiui siūlomas minkštų linijų apranga, suteikianti komforto ir laisvumo.

Akcentuojama talija, V formos iškirptė, į apačią siaurėjančios kelnės, 50’ųjų stilius. Vengta trapecijų, buvusių ankstesniame moters įvaizdyje. V formos iškirte siekiama pailginti kaklą ir susiaurinti veidą, ištempti siluetą.

1 komplektas

Tikslas – paryškinti liemenį. Tiesaus silueto, tamsiai žalios, paaukštintu liemeniu kelnės pailgino siluetą. Aukso spalvos bateliai suteikė grakštumo, blizgios tekstūros – šventiškumo. Odinė rankinė ir aukso spalvos laikrodis suteikia įvaizdžiui dalykiškumo ir griežtumo. Dinamikos ir veržlumo, laisvės pojūtį ir jaunatviškumą šiame pirmajame komplekte perteikia švarkelio forma, kuri sukuria odinės baikeriškos striukės įspūdį.

Organizatorių nuotr.

Auksinės spalvos striukė-švarkelis – Pietro Filipi, 259.00 €
Tamsiai žalios kelnės – Pietro Filipi, 93.00 €
Auksiniai bateliai – Benetton, 24.00 €
Rudos spalvos rankinė – Pietro Filipi, 239.00 €
Auskarai – Aldo, 9.90 €
Odinė apyrankė – Pietro Filipi, 79.00 €

2 komplektas

Šiame komplekte dalykinį stilių pabrėžia tamsiai žalios spalvos suknelė, kuri taip pat paryškina moters liemenį, suteikia elegancijos ir moteriškumo. Užtrauktukas, einantis per visą suknelės ilgį, pailgina siluetą. Šiame komplekte išlaikomas dalykinis įvaizdis ir elegantiškas moteriškumas.

Organizatorių nuotr.

Tamsiai žalios spalvos suknelė – Pietro Filipi, 169.00 €
Auksiniai bateliai – Benetton, 24.00 €
Laikrodis – Massimo Dutti, 129.00 €
Auskarai – Mango, 17.90 €

3 komplektas

Smart casual komplektas atskleidžia nepriklausomybę, energingumą ir moteriškumą. Odinė, ruda striukė ypač dera prie naujai parinkto plaukų kirpimo, asimetrijos plaukuose. Odinis audinys sukuria stipraus charakterio, tikslo siekiančios asmenybės įspūdį. Tačiau minkšto audinio ilgas sijonas įvaizdžiui prideda moteriškumo ir seksualumo, prailgina siluetą. Kontrastų principas komplekte sukuria veržlumo ir dinamikos pojūtį.

Organizatorių nuotr.

Tamsiai rudas odinis švarkelis – Massimo Dutti, 279.00 €
Šviesiai rusvos spalvos topas – Apranga, 17.90 €
Bordo spalvos trikotažinis sijonas – Apranga, 54.99 €
Auksiniai bateliai – Benetton, 24.00 €
Kaklo papuošalas – Mango, 17.99 €

4 komplektas

Šiltas, storo siūlo ir reto mezgimo megztukas mažina griežtumą ir perteikia moterišką subtilumą.

Organizatorių nuotr.

Šviesiai rausvas megztukas – Apranga, 64.99 €
Bordo spalvos trikotažinis sijonas – Apranga, 54.99 €
Auksiniai bateliai – Benetton, 24.00 €
Kaklo papuošalas – Mango, 17.99 €

5 komplektas

Penktasis komplektas skirtas atostogoms Italijoje, kur netrukus po savo gimtadienio žada vykti Sigita. Tiesaus kirpimo, lengvai krintanti, šilkinė suknelė su akvarelės piešiniais, šviesiai rusvas, auksinio siūlo kardiganas. Šis komplektas sukurtas kontrasto principu, audiniuose – jaunatviškumas, o sportiniuose laisvalaikio bateliuose – energija.

Organizatorių nuotr.

Lengva suknelė – Sisley, 69.95 €
Smėlio spalvos kardiganas – Benetton, 59.95 €
Smėlio spalvos laisvalaikio bateliai – Benetton, 59.00 €
Auskarai – Aldo, 9.90 €

Organizatorių nuotr.

Įvaizdžio dizainas: Eglė Buivydienė, Areta Tamošaitienė ("Bogomolov’ Image School Lithuania", Vilnius)
Šukuosena: Tatjana Legčenko (salonas "Grožio studija 1", Vilnius)
Makiažas: Eglė Buivydienė (salonas "Kristiana", Vilnius)
Manikiūras: Jūratė Jonutienė (salonas "Grožio studija 1", Vilnius)
Foto: Andrius Zigmantas (studija "Pix", Vilnius)
Darbo vadovė: Elga Homicka (Ryga)
Projekto partneris: PC "Akropolis" (Vilnius)

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis