Ar tikrai žinai viską apie plaukų šalinimą?

Esant tokiai dideliai pasiūlai, kartais sunku išsirinkti sau labiausiai tinkantį plaukų šalinimo būdą, tad pakalbėkime plačiau apie rinkoje siūlomus būdus.

Kiekviena turėtume įvertinti, ko mes norime, ko tikimės iš procedūrų ir įvertinti savo finansines galimybes. Pats pigiausias ir plačiausiai naudojamas plaukų šalinimo būdas – peiliukas. Apie jį mes viską žinome, nes turbūt kiekviena esame tai išbandžiusios, sakoma pranešime spaudai.

Plaukų šalinimo putos/gelis duoda labai panašų rezultatą, tačiau yra šiek tiek brangesnės nei peiliukai. Plaukelių šalinimas vašku yra skausmingesnis būdas, tačiau jo rezultatais džiaugsitės kur kas ilgiau, o kad paslauga atsieitų pigiau – depiliuotis vašku galima namuose. Cukrus – labai panašus rezultatu į vašką, bet esant skirtingiems organizmams, vienoms moterims labiau tinka ir patinka vaškas, kitoms - cukrus.

O dabar pakalbėkime apie ilgalaikius plaukų šalinimo būdus. Visos esame girdėjusios apie fotoepiliaciją, kitaip dar vadinamą IPL šviesa, ir apie lazerį. O ar esate girdėjusios apie elektroepiliaciją? Kuo gi šie būdai skiriasi? Fotoepiliacijos (IPL) principas labai panašus į lazerio – plaukas silpninamas paveikiant jį tam tikro bangos ilgio šviesa, kuri naikina melaniną. Tai koks gi skirtumas tarp fotoepiliacijos ir lazerio? Ogi bangos ilgis.

Lietuvoje su lazeriu turi teisę dirbti tik gydytojai. Lazeris gali būti pavojingas savo darbo neišmanančio žmogaus rankose – gali likti gilūs nudegimai ant odos, todėl lazeriu dirba tik profesionalūs, kvalifikuoti gydytojai, o už jų kompetenciją ir žinias, mes klientai, turime susimokėti.

Fotoepiliacijos bangos ilgiai yra skirtingi, ką kosmetologai dažnai pabrėžia kaip privalumą, nors iš tikrųjų yra kitaip: yra apskaičiuotas bangos ilgis, geriausiai sugeriantis melaniną (pigmentą) ir tą bangos ilgį turi tik profesionalūs bei labai galingi lazeriai. Todėl fotoepiliacijos procedūros yra pigesnės nei lazerio – pati aparatūra yra pigesnė, nereikia turėti medicininio išsilavinimo.

O dabar pakalbėkime apie elektroepiliaciją. Kas gi tai ir kuo ji skiriasi? Elektroepiliacija atrasta daugiau nei prieš 100 metų ir visą šį laiką buvo tobulinama. Elektroepiliacijos būdu, ne taip, kaip lazerio ar fotoepiliacijos, plaukas yra pilnai pašalinamas, o ne tik susilpninamas.

„Epil“ salono elektroepiliacijos meistrė Marija Salamakinienė pasakoja, kad elektroepiliacija atliekama ploną zondą įvedant į plauko folikulą ir suardant jį elektros srovės skleidžiamu karščiu. Skamba skausmingai? Ne, elektroepiliacija gali būti visai neskausminga, bet kaip ir lazeriu ar fotoepiliacijos būdu šalinant plauką, padidinus srovę, gali būti nemalonūs pojūčiai.

Elektroepiliacijos būdu galima šalinti visų tipų plaukus, kuo negali pasigirti kiti būdai. Elektroepiliacijos efektas išlieka visam gyvenimui – Jums nebereikės kartoti procedūrų kelis kartus metuose. Tai kol kas vienintelis pasaulyje būdas pasišalinti plaukus visam gyvenimui.

Užsakymo nr.: PT_73750122

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis