Užmirštas plaukų aksesuaras, kurį šiemet norėsite prisiminti

Vos pasirodęs ant mados podiumų, šis aksesuaras išpopuliarėjo stilingų moterų tarpe. Kaip siaura juostelė, ar kaip didelė, oversize tipo detalė, šį sezoną kaspinas papildys bet kurį jūsų įvaizdį.

Dar pernai dizainerė Monique Lhuilier 2017-ųjų pavasario kolekcijoje parodė modelius, kaspinais papuoštais, surištais plaukais, vėliau tai padarė ir mados namai „Chanel“ savo pre-fall kolekcijoje. Niujorko mados savaitės metu mados namų „Tory Burch“ podiumu ir vėl žygiavo manekenės, kurių plaukai buvo surišti juoda audinio juostele, vėliau šis aksesuaras pasirodė mados namų „Marchesa“ rudens kolekcijos pristatyme. Atrodo, dizaineriai vieningai pranašauja, kad kaspino mums prireiks visus metus.

„Tory Burch“ kolekcijos modelis
„Tory Burch“ kolekcijos modelis
Vida Press

Kaspinai „Marchesa“ kolekcijos pristatyme
Kaspinai „Marchesa“ kolekcijos pristatyme
Vida Press

Mados pristatymuose romantiškas, šiek tiek netvarkingai surištas aksomo kaspinas papuošė į vadinamąją arklio uodegą surištus manekenių plaukus.

„Tory Burch“ kolekcijos pristatymo užkulisiai
„Tory Burch“ kolekcijos pristatymo užkulisiai
Vida Press

Šią plaukų tendenciją dar sausio mėnesį panaudojo aktorė Sienna Miller. „Auksinių gaublių“ apdovanojimuose ji pasirodė su mados namų „Michael Kors“ balta suknele iki žemės, perlų karoliais ir laisvai surištais plaukais, apjuostais paprasta juoda aksomo juostele. Stilinga moteris niekada nebijo eksperimentuoti su mada, o ir šis eksperimentas buvo labai vykęs.

Sienna Miller
Sienna Miller
Vida Press

Dar viena graži ir žymi moteris, aktorė ir modelis, Elvis Presley anūkė Riley Keough, „Auksinių gaublių“ vakarėlyje pasirodė su romantiškai banguotų plaukų kuoduku ir dideliu juodu kaspinu jam papuošti. Riley pasirinko elegantišką stilių, kuriam juodas kaspinas suteikė dar daugiau žavesio.

Riley Keough
Riley Keough
Vida Press

Prasidėjęs nuo šių metų pradžios, greičiausiai plaukų kaspino populiarumas neslūgs iki pat rudens. O kodėl turėtų? Šis plaukų aksesuaras – labai paprastas, nebrangus, jį lengva pritaikyti aprangoje ir dar lengviau dėvėti. Jei norite pagyvinti laisvalaikio aprangą, vilkėdama džinsus ir marškinėlius, suimkite plaukus į netvarkingą arklio uodegą ir apjuoskite juos kaspinu. Jis neprivalo būti juodas – rinkitės savo mėgstamą spalvą. Kaspinas gali būti siauras kaip virvutė, ar išdidintas (oversize). Taip pat, šią tendenciją pritaikysite ir vakare. Kaspinu papuoškite nerūpestingai susuktą kuodą, ar laisvai pintą kasą, nesuklysite pasirinkusi aksominį audinį. Tokiu būdu vienas paprastas aksesuaras pagyvins visą jūsų įvaizdį.

Idėjų, kaip segėti kaspiną, galima pasisemti iš stilingų moterų nuotraukų „Instagram“ tinkle.

A post shared by ALEXA RODULFO (@alexarodulfo) on Feb 3, 2017 at 10:22am PST


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis