Šaltą žiemos vakarą kauniečių akis traukė neįprastai spalvinga sienelė

Savaitgalį Kaune vykusio grožio renginio metu svečiai turėjo galimybę įsiamžinti prie 3D formato fotosienelės.

Ją iš šimtų įvairiaspalvių žiedų bei nagų lako buteliukų sukūrė žinomas floristas Antanas Mažonas drauge su „Floristų ant ribos“ komanda.

Florists Antanas Mažonas
Florists Antanas Mažonas
Organizatorių nuotr.

Žinomą plaukų meistrą Karolį Murauską, renginių vedėją Giedrių Gustą, konkurso „Lietuvos ponia“ dalyvę Ritą Kybartienę, dizainerę Rasą Andrikienę, visažistę Gintę Ramutytę bei kitus kauniečius buvo galima sutikti naujos „ 40-osios – grožio priemonių profesionalams parduotuvės „Cascada“ atidarymo vakare.

Organizatorių nuotr.

„Tūrinė foto sienelė suteikė renginio svečiams galimybę fotografuotis spalvų ir gėlių žiedų fone“, – po renginio sakė floristas ir dizaineris A. Mažonas, kuriam šį kartą teko priimti iššūkį ir sukurti grožio renginiui ekspoziciją iš daugybės nagų lako buteliukų.

Organizatorių nuotr.

Floristų komanda jau daugelį metų trokšta savo darbais įtvirtinti nuostatą, kad gėlės, spalvos ir grožis gali išgelbėti pasaulį. „Na, jeigu ne pasaulį, tai bent dienos nuotaiką, išsklaidant niūrias mintis. Maži dalykai dažnai yra tie, kurie leidžia įvykti dideliems“, – įsitikinęs A. Mažonas.

Organizatorių nuotr.

Floristikos ir dizaino meistrų komandos sukurta įvairiaspalvė 3D formato foto sienelė papuošė Kauno prekybos centro „River Mall“ fojė, kur ir atvėrė duris grožio priemonių parduotuvė.

Organizatorių nuotr.

Vakaro akimirkos:

Rimgaudo Budrio nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis