Išskirtinė lūpų dažų kolekcija pasitikta siautulingame vakarėlyje

Ketvirtadienio vakarą būrys žinomų žmonių ir kviestinė publika iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos, rinkosi į vienintelį Pabaltyje „L'Oreal Paris“ ir „Balmain Paris“ Color Riche lūpų dažų kolekcijos pristatymą.

Suvienydami jėgas mados namai „Balmain“ ir „L'Oréal Paris“ kvietė moteris iš visų trijų Baltijos šalių burtis kartu ir siuntė žinutę, jog grožis yra įvairus.

Organizatorių nuotr.

Renginio metu pristatytos trys kolekcijos linijos „Safari“, „Couture“ ir „Rock“, atspindinčios tris moterų gentis. „Safari“ linijos atspalviai įkvėpti nuotykių ir safario temų, atsikartojančių ir O.Rousteingo aukštosios mados kolekcijose. „Couture“ - žymi istorines „Balmain“ mados ištakas.

Organizatorių nuotr.

Ryškūs šios linijos atspalviai skirti drąsioms moterims. Trečioji linija „Rock“ - ryški ir dramatiška. Visa kolekcija - tai dešimt atspalvių, kurie pasižymi kremine, matine tekstūra ir sodriomis spalvomis“, - pasakojo „L‘Oreal Paris“ produktų grupės vadovė Valerija Artemjeva.

Organizatorių nuotr.

Naujieji lūpų dažai sudomino būrį grožiui neabejingų moterų. Kolekcija domėjosi Asta Valentaitė, Karolina Meschino, Ingrida Martinkėnaitė, Simona Burbaitė, Milita Daikerytė, Deimantė Kazėnaitė, Maria Randers, Inga Stumbrienė, Irina Cybina, taip pat populiariausios grožio ir mados tinklaraštininkės iš Latvijos ir Estijos.

Organizatorių nuotr.

Vakaro metu svečiai išmėgino tris moterų gentis simbolizuojančias pramogas. Safari zonoje pozavo su tikra gyvate, Couture poilsio erdvėje išmėgino naujuosius lūpų dažus ir profesionalių visažistų pagalba kūrė naujus įvaizdžius, Rock erdvėje su 360 laipsnių kampu filmuojančia ir fotografuojančia kamera kūrė video asmenukes.

Organizatorių nuotr.

„Dirbant su „L'Oréal Paris“ komanda sukūrėme tris šeimas - tris moterų gentis, kiekviena išsiskirianti unikaliais atspalviais bei individualumu. Kiekviena Balmain moteris ras sau tobulai tinkantį atspalvį pagal savo gyvenimo būdą“, – kolekcijos idėją grindė O. Rousteingas, „Balmain“ kūrybos direktorius.

Organizatorių nuotr.

Šia partneryste „L'Oreal Paris“ pabrėžė savo kaip drąsaus, paryžietiško, chic stiliaus ženklo įvaizdį. Didesnių galių suteikimas moterims, unikali ir vienijanti modernaus grožio vizija ir prancūziška aukštoji mada yra šios kolekcijos epicentras.

Vakaro akimirkos:

Nuotraukų autorius – Audrius Dzimidavičius

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis