Šios dienos stilingiausieji (Keanu Reeves, Sharon Stone ir kt.)

Keanu Reeves ir Julien Grey kino premjeroje


Keanu Charles Reeves (57 m.) – Kanados aktorius, režisierius ir muzikantas. Aktorius išgarsėjo vaidmenimis filmuose „Greitis“, „Velnio advokatas“ ir „Matrica“. Už šį filmą aktorius 1999 m. gavo „MTV“ filmų apdovanojimus geriausio pasirodymo ir kovos kategorijose. 


Keanu Reeves ir Julien Grey
Keanu Reeves ir Julien Grey
Vida Press


Sharon Stone kino premjeroje


Sharon Stone (63 m.) – aktorė, prodiuserė ir buvęs modelis, išgarsėjusi 1992 m. vaidmeniu režisieriaus Polo Verhoveno erotiniame trileryje „Esminis instinktas“. Ji taip pat yra pelniusi „Oskaro“ nominaciją už vaidmenį kino filme „Kazino“.


Sharon Stone
Sharon Stone
Vida Press


Jennifer Lopez ir Ben Affleck Los Andžele 


Jennifer Lynn Lopez (52 m.) – JAV aktorė ir dainininkė, šokėja ir prodiuserė. Jos tėvai Guadalupe Rodríguez ir Davido Lopez kilę iš Puerto Riko.


Benjamin Géza Affleck-Boldt (49 m.) – žymus JAV aktorius ir režisierius. Jis vaidino tokiuose filmuose kaip „Parduotuvių slunkiai“, „Ieškant Emi“. 1998 m. jis laimėjo „Auksinį gaublį“ už scenarijų filmui „Gerasis Vilas Hantingas“.


Jennifer Lopez ir Ben Affleck
Jennifer Lopez ir Ben Affleck
Vida Press


Diane Kruger Niujorke


Diana Kriuger (45 m.) – vokiečių-amerikiečių aktorė ir buvęs modelis. 2003 m. Kanų kino festivalyje laimėjo jauniausios aktorės apdovanojimą – „Chopard Trophy“. Diana Kriuger tarptautinio pripažinimo sulaukė 2004–2005 m. filmuose: „Troja“, „Nevaldoma aistra“, „Kodas: L.O.B.I.A.I“ ir „Linksmų Kalėdų“.


Diane Kruger
Diane Kruger
Vida Press


Kelly Bensimon Niujorke


Kelly Jean Killoren Bensimon (53 m.) yra amerikiečių nekilnojamojo turto agentė, autorė, socialistė, „Elle Accessories“ įkūrėja ir buvęs modelis. Ji - etatinė „Bravo“ televizijos serialo „Tikrosios Niujorko namų šeimininkės“ narė, vaidinusi nuo 2 iki 4 sezono.


Kelly Bensimon
Kelly Bensimon
Vida Press


Jessica Alba Los Andžele


Jessica Marie Alba (40 m.) – amerikiečių aktorė.


Jessica Alba
Jessica Alba
Vida Press


Amanda Holden pakeliui į „Global Studios“


Amanda Louise Holden (50 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“. Šiais metais „Eurovizijoje“ ji pranešė Didžiosios Britanijos komisijos atlikėjams skirtus balus.


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press


Virginie Efira kino premjeroje


Virginie Efira (44 m.) yra belgų aktorė ir televizijos laidų vedėja. V. Efira gavo pirmąjį pagrindinį vaidmenį romantinėje komedijoje „It Boy“.


Virginie Efira
Virginie Efira
Vida Press


Kelly Brook pakeliui į „Global Stusios“


Kelly Ann Parsons (41 m.), geriau žinoma kaip Kelly Brook, yra anglų modelis, aktorė ir žiniasklaidos asmenybė. JAV ji ir gerai žinoma dėl vaidmens NBC seriale „One Big Happy“.


Kelly Brook
Kelly Brook
Vida Press


Aktorė María Maroto Madrido teatre


María Maroto
María Maroto
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis