Dizainerė Ramunė Piekautaitė pristato intriguojančią kolekciją savimi pasitikinčiai moteriai

Dizainerė Ramunė Piekautaitė pristato savo naujausią, intriguojančią kolekciją, kuria įkvepia miesto moterį suvaldyti madą bei kurti išskirtinę harmoniją pasitelkiant drąsius stiliaus kontrastus.

Naujausioje Ramunės Piekautaitės kolekcijoje įprasminami dizainerei kūrybai būdingi prioritetai: aiški geometrija, kokybė, drąsaus bei modernaus lakoniškumo kompozicijos, moters lyderės stilistika. Tik šį kartą prekinio ženklo gerbėjams įprasta estetika atskleidžiama netikėtų kontrastų dermėje: kailio švelnumas ir masyvių odinių siluetų kombinacijos, meistriškas sluoksniavimas, drąsūs spalviniai, ilgių, siluetų bei medžiagiškumo deriniai.R. Piekautaitės kolekcija
R. Piekautaitės kolekcija
T. Juškevičiaus nuotr.Kalbant apie naujausias tendencijas visada norisi pradėti nuo spalvų, o spalvos galia slypi sėkmingame atspalvyje. R. Piekautaitė kviečia rinktis klasikines raudonos, mėlynos, baltos, juodos spalvas, tik šį kartą – tai ypač ryškūs atspalviai, tad kuriant monochrominius derinius išgaunamas ypatingai sodrus efektas.


Ar tik raudona spalva yra ambicijų, iššūkių, o gal tiesiog kelio į sėkmę spalva? Globalios mados tendencijos šiemet tokį pat stiprų statusą kviečia suteikti ir baltai spalvai. Balta jau ne tik šiltojo metų laiko pasirinkimas – dabar tai spalva, kurios neberiboja nei sezonai, nei progos. Ramunė Piekautaitė savo kolekcijoje ne tik įprasmina šią tendenciją, bet ir leidžia ją išbandyti viso derinio arba tik žavingų įvaizdžio detalių pavidalu.R. Piekautaitė
R. Piekautaitė
T. Juškevičiaus nuotr.Kolekcijos deriniai kviečia švęsti sluoksniavimą, kai tarsi visus kolekcijos drabužius bei aksesuarus galime dėvėti ir atskirai, ir kartu tarpusavyje – tad kiekvienas prekinio ženklo vartotojas sėkmingai gali tapti šios kolekcijos interpretuotoju.


Meistriškas sluoksniavimas šį kartą siūlo drąsų golfo aukštu kaklu bei klasikinio tipo baltų marškinių derinimą, o taip pat - netikėtai dinamišką asimetriją, kuri atsiskleidžia tik derinant skirtingų ilgių, išraiškingais skeltais puoštus drabužius vieną ant kito.R. Piekautaitės kolekcija
R. Piekautaitės kolekcija
T. Juškevičiaus nuotr.Ypač stiprus kolekcijos momentas yra ir tai, kaip dizainerė prikelia megztą medžiagiškumą bei suteikia jam ypatingo modernumo įspūdį. Laisvalaikio drabužių kategorijoje iki šiol užsilikęs megztas pluoštas šį kartą atsiskleidžia masyviais siluetais bei yra derinamas kartu su oda ir gausybe detalių.


Individualumas slypi detalėse, kolekcijos ašis matoma gausioje odos aksesuarų linijoje. Naujausios tendencijos kviečia moteris rinkis net keletą rankinių vienu metu – pavyzdžiui, didelė masyvi skiriama funkcionalumui, o maža dekoratyvinė – akcentui. Lygiai taip pat ir su diržais: dabar galime rinktis net keletą ir skirtingų faktūrų, pločių bei spalvų.R. Piekautaitės kolekcija
R. Piekautaitės kolekcija
T. Juškevičiaus nuotr.Modernus, masyvus siluetas atsveriamas įvairių dydžių ir formų detalėmis. Akcentuojamos apykaklės, atvartai, rankogaliai ar platūs kelnių siluetai.


Aštri, charakteringa Ramunės Piekautaitės kolekcija kuria ypatingą gyvos miesto mados įspūdį, kuris neturi amžiaus ribų – svarbiausia čia yra moters pasitikėjimas savimi, aiškus požiūris į tai kokią madą vertiname ir gebėjimas tą madą suvaldyti.


Mes noříme pelnyto ryšio su pasirinktu prekiniu ženklu, bet tuo pačiu mes noříme tikros, gyvos emocijos kaskart kurdami savo pačių individualų stilių. Tad, madai tikrai reikia kontrastų, tačiau tie kontrastai turi gėbėti kurti harmoniją.


Marija Palaikytė

Makiažas – Rusnė Gabrielė Donaitytė

Modeliai – Gerda Jusvaitė, Gerda Zubrickaitė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis