Lieknėjimo projekto dalyvės tikslas yra per šias likusias dienas išlaikyti svorį stabilų ir, baigiantis projektui, atnaujinti savo garderobą. Stilistė, knygos „Spintologija“ autorė Agnė Gilytė ne tik projekto dalyvei, bet ir visoms moterims pataria, kokie drabužiai privalo būti kiekvienos moters spintoje.
„Nesvarbu koks jūsų ūgis, svoris ar figūros tipas, štai 9 drabužiai, kurie visada pravers. Kitaip sakant, jeigu juos turėsite savo spintoje, nereiks nuolat skųstis, kad neturite kuo apsirengti“, – sako A.Gilytė
1. Kelnių ir švarko kostiumėlis
Kostiumėlis neturi būti nuobodus ar toks, kurį nusiperkate ir dėvite tik specialiomis progomis. Kelnių ir švarko derinį kiekviena moteris turėtų rinktis individualiai pagal savo figūros tipą. Vienoms gali tikti siaurėjančios kelnės ir ilgesnis švarkas, kitoms – klasikinės kelnės ir trumpesnis švarkelis.
Šis drabužių duetas yra geras tuo, kad juos visada galima dėvėti ir pavieniui: kelnes derinti su marškiniais, trikotažiniais marškinėliais, šilko palaidine ar megztukais, o švarką apsivilkti ant suknelės, taip pat segint sijoną, mūvint džinsus.

2. Sijonas
Daug kur galite perskaityti rekomendaciją, kad būtinai reikia turėti pieštuko silueto sijoną. Tai yra netiesa. Skirtingų figūrų tipams tinka skirtingi sijonai. Vienos gerai atrodys su klostuotu, kitos – su siauru iki kelių, o dar kitos – su plačiu ir ilgu sijonu. Svarbiausia, kad jis tiktų jūsų figūros tipui ir su juo atrodytumėte gerai.
3. Klasikiniai marškiniai
Klasikiniais juos vadinu dėl apykaklės. Marškinių kirpimas yra visiškai nesvarbus. Jie gali būti ilgesni, sukamšyti į džinsus, plačia nugara, su kišenėmis ar be jų. Nėra svarbi ir marškinių spalva – gali būti balti, rusvi, melsvi, kūno arba bet kurios kitos spalvos. Juos galima derinti prie kelnių, džinsų ar sijonų.
4. Trikotažo marškinėliai
Jie yra skirti sluoksniavimui. Marškinėlius dažniausiai velkamės po megztuku, švarkeliu, deriname prie džinsų ir panašiai. Tai yra arčiausiai kūno esantis drabužis.

5. Budinti suknelė
Tai suknelė, kuri yra jūsų mėgstamiausia. Nesvarbu kokia: trumpa, ilga, platėjanti, siaurėjanti, su diržu, kišenėmis, sagutėmis ar be jų. Spalvos irgi gali būti pačios įvairiausios, svarbiausia, kad tai būtų drabužis, kurį apsivelkate ir galite ramia širdimi eiti pro duris.
6. Džinsai
Renkantis džinsus reikia galvoti, kad jie būtų ne tik gražūs, bet ir kur dažniausia juos mūvėsite. Jeigu džinsai yra skirti laisvalaikiui, jie gali būti originalesni ir su daugiau detalių – plėšyti, garinti, mėlyni, bordo ar kitų spalvų. Jeigu mūvėdama juos planuojate eiti į darbą, reiktų rinktis paprastesnius ir ramesnių spalvų. Kuo džinsas yra paprastesnis, tuo jį lengviau pritaikyti darbo aplinkoje.
7. Megztinis
Reikalingas vienas ar keli megztiniai, kuriuos būtų galima derinti prie turimų kelnių, džinsų, švarkelio ar vilktis ant marškinių bei marškinėlių. Praktiškiausia turėti pilkos, smėlio mėlynos, bordo spalvos megztukus, nes jie lengvai dera prie kitų spalvų.
8. Paltas
Patarčiau nepagailėti pinigų ir įsigyti kokybišką paltą, nes tai yra drabužis, kuriuo vilkėdami mes sukuriame pirmąjį įspūdį. Lietuvoje, galima sakyti, 7 mėnesius reikia palto, todėl jis turėtų būti iš itin kokybiškos medžiagos. Pagalvokite, jeigu kas dvi savaites jį reikės nešioti į valyklą ar bus aplipęs burbuliukais, apsivėlęs, kiekvieną sezoną jums tai bus didžiausias galvos skausmas.
9. Maža juoda suknelė
Ir galiausiai – maža juoda suknelė. Tai nereiškia, kad jūsų spintoje turi būti klasikinė – su laivelio formos iškirpte, įliemenuota, žemiau kelių ir su rankovėmis. Juoda suknelė gali būti visokia: susegama, susiaučiama, su užtrauktuku, diržu ar be jo. Svarbiausia, kad tiktų jūsų figūros tipui. Kuo mažiau detalių – tuo daugiau kartų galėsite ją apsivilkti: į darbą, vakarėlį, teatrą ar, priderinus ekstravagantiškus batus ar pėdkelnes, puoštis ja į naujametį karnavalą.

Užsakymo nr.: PT_69622320