Andrius Tapinas savo antrojoje knygoje griauna stereotipus ir miestus. KONKURSAS

Prieš dvejus metus parašęs fenomenalios sėkmės ir aštuonių tiražų sulaukusią fantastinio stimpanko žanro knygą „Vilko valanda“, TV laidų vedėjas Andrius Tapinas pristato ir jos tęsinį intriguojančiu pavadinimu „Maro diena“. Šią knygą skaitytojams pristato leidykla „Alma littera“.
Antrojoje Akmens ir Garo Miesto ciklų knygoje skaitytojas panardinamas į paslapčių ir nuotykių virtinę kitokio XX amžiaus pradžios Vilniuje, Kaune, Konstantinopolyje ir Londone.

„Sugriauti miestai, matematiniai kodai ir anapusinio pasaulio būtybės“, - intriguoja A.Tapinas, - tikiuosi, kad skaitytojui šis vaizduotės žaidimas patiks“.

Knygoje veikia istorinės asmenybės, kurios pateikiamos kitoje šviesoje. Taip literatūros klasikė Žemaitė tampa žvalgų vade, o kompozitorius M. K. Čiurlionis – paslaptingame bokšte užsidariusiu muziką valdančiu magu.

Pirmieji „Maro dieną“ skaitę kritikai teigia, kad knyga lenkia savo pirmtakę „Vilko valandą“. Publicistas Aidas Puklevičius mano, kad autoriui pavyko išvengti paprastai tęsinius ištinkančių problemų.

„Akivaizdu, kad antrasis romanas gimė ne todėl, kad Andriui norėjosi išnaudoti pirmojo komercinę sėkmę. Tiesiog į vieną knygą sutalpinti visą jo vaizduotėje gimusį pasaulį neįmanoma. Tokiam nuo įprastos istorijos linijos į paralelinius bėgius nušokusiam pasauliui ankšta bus ir keliose knygose. Veiksmas čia įsuka nuo pirmųjų puslapių”, - teigia A. Puklevičius.

Pirmasis „Maro dienos” pristatymas jau šiandien, penktadienį, 18 valandą vyks Kauno įgulos „Karininkų Ramovėje“. Vilniuje knyga bus pristatyta Knygų mugės metu, o po jos numatomas A.Tapino turas ir po kitus Lietuvos miestus.

Norite laimėti A. Tapino knygą? Dalyvaukite konkurse!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis