Šelmiška, seksualumu alsuojanti tikros meilės istorija

„Karūnuokite Susan Elizabeth Phillips romantinių istorijų karaliene“, – negaili liaupsių McClatchy-Tribune naujienų agentūra.

Susan Elizabeth Phillips grįžta su knyga, kurios reikalavo gerbėjai – šelmiška, seksualumu alsuojančia tikros meilės istorija, kuriai neįmanoma atsispirti. Jos centre – gražuolis širdžių daužytojas Tedas Bodinas, suaugęs ir iki kaklo įklimpęs į romantiškas bėdas.

Susan Elizabeth Phillips „Įsimylėti Neprilygstamąjį“

Visi ruošiasi prašmatniausioms metų vestuvėms.

Liusė Džorik – buvusios Jungtinių Valstijų prezidentės duktė.
Megė Koranda – Holivudo kino legendų vaikas.
Liusė ir Megė – geriausios draugės.

Pirmoji teka už vyro, kuriuo žavisi ir jaunutės, ir garbaus amžiaus moterys, – už Tedo Bodino, visų mylimo Vaineto miestelio mero. Antroji šiai santuokai nepritaria ir yra pasišovusi išgelbėti draugę nuo neišvengiamo nusivylimo. Kad ir koks tobulas yra Tedas, Liusės akyse kibirkštėlių jis neįžiebia.
Megė neabejoja: geriausia būtų draugės vestuves atšaukti, tačiau niekas jos nepalaiko. Vos tik nuotakos suknele vilkinti Liusė ištaria „ne“, Megė užsitraukia visų miestelio gyventojų rūstybę. Ir, varge, net negali pasprukti iš Vaineto: piniginė – tuščia, o jaunikis – įtūžęs.

Įstrigusi Teksaso užkampyje be pinigų ir garsiųjų tėvų pagalbos, Megė turės išgyventi pasitelkusi vien apsukrumą. Ar gali būti dar blogiau? Juk ji neatiduos savo širdies vyrui, kuriam neįmanoma atsispirti. Ne, tikrai ne. Net nemanykite!

Skaitytojai ilgai laukė Susan Elizabeth Phillips knygos „Įsimylėti Neprilygstamąjį“. Jaunas, seksualus, ką tik baigęs koledžą Tedas, jau pažįstamas iš knygos „Ledi, būkit gerutė“, subrendo. Užaugo ir Liusė iš „Pirmosios damos“, ir Megė iš „Ką aš padariau dėl meilės“. Šiame nuotaikingame, žaismingame, užburiančiame pasakojime jie visi jau pasiruošę griežti pirmaisiais smuikais.

„Kai Phillips pasičiumpa rašiklį, žinok: tavęs laukia nuostabus vakaras. Šita moteris – tikra kerėtoja, patikėkite!“
Oakland Press

Susan Elizabeth Phillips (Suzan Elizabet Filips)

* 2006 m. pelnė Romance Writers of America asociacijos apdovanojimą už viso gyvenimo
kūrybą.
* 2001 m. Romance Writers of America asociacija įtraukė ją į žymiausių žmonių sąrašą.
* 1996 m. pelnė žurnalo Romantic Times apdovanojimą už kūrybinius laimėjimus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis