Mėgaukitės rudens teikiamais malonumais, pasisemkite naujų idėjų!

„Praktiškos moters knyga“, skirta rudeniui, – jau trečioji praktinių patarimų serijos knyga.

Ruduo džiugina šiltomis krentančių lapų spalvomis, gausiu daržovių derliumi ir primena, kad gamta ruošiasi žiemos poilsiui. Vėstantys orai, ilgėjantys vakarai mus vėl grąžina į namus – vis daugiau laiko praleidžiame tvarkydami buitį, skaitydami knygą ar užsiimdami kita mums malonia veikla.

Leidyklos „Mano virtuvė“ nuotr.

Leidykla „Virtuvės knyga“ pristato naują knygą „Praktiškos moters knyga. Ruduo“.

Rudens vėjai ir darganos neretą priverčia susirūpinti sveikata. Kaip apsisaugoti nuo peršalimo ligų, ką valgyti, ką daryti, jei užklupo rudeninė depresija? Norėtųsi į SPA... Kaip tokiais malonumais pasilepinti neiškėlus kojos iš namų? Kiek ir kokių drabužių reikia moteriai, kad ji visada atrodytų puikiai ir gerai jaustųsi? Koks makiažas tinka kiekvieną dieną? Kokie drabužiai tinka skirtingos figūros moterims? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus rasite skyriuje Sveikata ir grožis.

Leidyklos „Mano virtuvė“ nuotr.

Kokius darbus reikia nudirbti rudenį sode, darže, gėlyne, kad pavasarį jie vėl žaliuotų? Kokius dekoratyvinius augalus bei vaismedžius sodiname rudenį? Kaip papuošti namus, kad jie ilgais ir tamsiais vakarais skleistų šilumą ir jaukumą? Kokias gėles dovanoti? Atsakymai skyriuje Sode, darže, gėlyne.

Leidyklos „Mano virtuvė“ nuotr.

Ruduo – daržovių metas. Rudens virtuvėje rasite, ką skanaus pagaminti iš bulvių, morkų, kopūstų, burokėlių, moliūgų ir kitų daržovių. Paprastos, bet gardžios salotos, sriubos, lengvai ir greitai pagaminami troškiniai, maltinukai, kepsniai, įvairūs pyragai ir desertai, rudeniniai gėrimai laukia jūsų. Daugiau nei 100 receptų bus naudingi visoms, kurios nori maitinti savo šeimą ir draugus šviežiais ir skaniais patiekalais iš rudens gėrybių.

Leidyklos „Mano virtuvė“ nuotr.

Mėgaukitės rudens teikiamais malonumais, pasisemkite naujų idėjų!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis