Knygelė vaikams nuo 5 iki 150 metų

Prieš dvidešimt metų radijo laidą vedusi Ausy Žirklelė atgims pasakose.

Lietuvos knygynuose pristatoma naujiena – pasakų vaikams knygelė “Murmisiukai geria arbatą penktadieniais”. Debiutuojanti autorė Jolanta Ona Vitkutė į pasakas grąžino prieš dvidešimt metų sukurtus personažus, kurie tuo metu su vaikais bendravo radijo stoties “M-1” rytinėje laidoje.

Paslaptingieji murmisiukai – penki personažai, kurių kiekvienas didžiuojasi savo skirtingu charakteriu: išdykusi Ausy Žirklelė, kūrybinga Teta Mūza, išradingas Magiukas Troleibusas, nutrūktgalvis Džinsiukas Lopelis ir nesėkmingai gąsdinti mėgstantis Siaubas Varveklis. Murmisiukai kaskart įsivelia į neįtikėtinus nuotykius, kurie žadina skaitytojų vaizduotę ir teigiamas emocijas.

Knygelę sudaro trys dalys: linksmos, trumpos istorijos, pasakojančios apie stebuklingus murmisiukų nuotykius; sėkmę lemiantys eiliuoti palinkėjimai ir galiausiai – Tetos Mūzos pasaka, kurios pabaiga priklauso nuo skaitytojo norų bei fantazijos.

Knygos autorė Jolanta Ona Vitkutė – žurnalistė, besidominti gero maisto, restoranų kultūros temomis. Šiuo metu gyvenanti Meksikoje, Jolanta sugrįžo prie savo šaknų: vaikų literatūros studijas baigusi autorė atgaivino seniai sumanytus murmisiukus.

Vaikų literatūros kritikas dr. Kęstutis Urba, perskaitęs šias istorijas, pasidalino savo įspūdžiais : “Norėtumėte lagamino, pilno atostogų?.. Tada perskaitykite šią knygą, pilną n e į m a n o m y b i ų, – tokių kaip nuvytusi arbata, šuniukas riešutėlyje, ežiukai su šokolado uodegytėmis. (...) Galiu paliudyti, jog knygos autorė murmisiukus labai myli ir tąja meile gali užkrėsti ne vieną iš Jūsų.”

Knygelė skirta visiems vaikams nuo 5 iki 150 metų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis