Kai susiduria ambicijos ir aistra

Už uždarų durų verda aistros.

Julie James „Tegul laimi geriausias!“

Kai pažyra kibirkštys…
Peitonė Kendal ir Džeidi Džeimsonas – teisininkai, žinantys, ką reiškia, kai jiems prieštarauja. Peitonė, užkietėjusi feministė, atkakliai skynėsi kelią į sėkmę srityje, kurioje dominuoja vyrai. O iš kilmingos ir privilegijuotos šeimos kilęs ambicingasis Džeidi kaip įmanydamas stengėsi jos nepaisyti. Bendraudami akis į akį jie labai mandagūs. Privalo tokie būti. Juk aštuonerius metus nesivėlė į kivirčus ir pakentė vienas kitą dėl vienintelės priežasties – kad taptų įmonės partneriais.
...taisyklių nebelieka.

Viskas pasikeičia, kai jiems tenka susivienyti dėl svarbaus kliento ir tarp Peitonės ir Džeidi pažirusios konkurencijos kibirkštys netrukus virsta traukos liepsna. Tačiau ją greitai užgesina žinia, kad partneriu taps tik vienas. Prasideda lyčių karas. Jis iš abiejų advokatų pareikalaus visų jėgų…

Atsiliepimai

„Šis Julie James romanas – tikras desertas, gardus ir viliojantis, patiksiantis visiems nepataisomiems romantikams. Jei jūs mėgstate romantines komedijas... ši knyga nenuvils.“
Chicago Sun-Times

„Smagus ir dinamiškas romanas... stebėtinai smagus ir širdį virpinantis pasakojimas apie meilę.“
Romantic Times BOOKreviews

„Šmaikštus ir ugningas romanas, kurio stiprūs veikėjai privers ne tik krizenti, bet ir kvatotis!“
The Book Binge

„Labai smagi knyga... Jei jums patinka šiuolaikiniai romanai... ši knyga užkariaus jūsų širdį.“
All About Romance

Apie autorę Julie James

Baigusi teisės mokyklą, New York Times ir USA Today perkamiausių knygų autorė Julie James įsidarbino Jungtinių Valstijų apeliaciniame teisme. Vėliau kelerius metus dirbo vienoje didžiausių šalies advokatų kontorų, kol pabandė parašyti scenarijų. Kai net du jos scenarijus įsigijo Holivudo prodiuseriai, Julie nusprendė imtis plunksnos „visu etatu“.

Julie knygos pateko į perkamiausių knygų sąrašus, kaip antai: Amazon‘s Best Books of the Year, TOP 10 romantiškiausių metų knygų (Booklist), Amerikos bibliotekų asociacijos geriausių žanro knygų sąrašą. Jos knygos išverstos į 18 kalbų.

Julie James kartu su vyru ir dviem atžalomis gyvena Čikagoje. Šiuo metu ji rašo jau dešimtą romaną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis