Romanas apie pastangas būti įdomiai ir kuo tai baigėsi

Ar kada norėjai būti populiariausia mokykloje?

Holy Bourne (Holi Born) – britų rašytoja, žurnalistė. Ji dirbo portalo TheSite.org patarimų skilties jaunimui redaktore, taigi tikrai žino, kas labiausiai rūpi jauniems žmonėms, ir gali jiems padėti.

Ar kada norėjai būti populiariausia mokykloje? Kad tau einant visi atsisuktų, kad su tavimi norėtų draugauti, o gražiausias mokyklos vaikinas prieitų ir paklaustų, ką šįvakar veiki. Kad išpuikėlės, valdančios visą mokyklą, nustotų šaipytis ir pažaliuotų iš pavydo, išvydusios tavo nuostabius batus.
Jei taip, šis romanas – tau.

O jei tikrovė visai kitokia? Niekas tavęs nesupranta, tėvams nerūpi, kas darosi tavo galvoje, populiariųjų šutvė tyčiojasi, o tavo vienintelis draugas – moksliukas, kaip ir tu pati. Bet juk tau tai nesvarbu. Tau nusispjauti, kaip atrodai ir ką visi apie tave mano. Svarbu ištverti mokyklos pragarą, o paskui jau visi sužinos, kad tu geniali.
Jei taip, šis romanas – tau.

Būtent taip galvojo ir Bri. Kol vieną kartą nusprendė: gana! Ji visiems parodys. Taps įdomi! Juk ji protinga ir apie gyvenimą supranta daug daugiau nei visos tos kvaišos. Ji pradės rašyti tinklaraštį – „Manifestą, kaip būti įdomiai“. Žingsnis po žingsnio įgyvendins savo planą, kuris padės įsiskverbti į populiariųjų gretas ir... gauti įdomios medžiagos romanui. Tuomet leidyklos tikrai pešis dėl jos rankraščio! Gal taip net pavyks patraukti dėmesį to, kurį mylėti draudžiama.

Ar Bri pavyks pasiekti, ko trokšta? O gal jos sumanymas – didžiausia klaida? Kad ir kaip viskas pasisuktų, suprask: nėra nieko nepataisoma. Ir dar: tu ne viena. Kaip ir Bri.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis