Trys istorijos apie meilę, baimę ir santuokos iliuzijas

Niežtėjo pirštus užrašyti į galvą atėjusius žodžius, kol dar nepamiršo. Net juodžiausią naktį kur nors spindi šviesa.

Karen White „Stiklo skambesys“

Karen White (Karen Vait) – JAV rašytoja, dvidešimt keturių bestseleriais tapusių romanų autorė. Šiuo metu ji su vyru ir dviem vaikais gyvena Džordžijos valstijoje, JAV pietuose, kur ir vyksta daugumos jos romanų veiksmas. „Stiklo skambesys“ – romanas, pasakojantis apie praeities žaizdas, paslaptis ir viską gydančią meilę.

Meritos gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, po vyro žūties paveldėjus jo senelės Editos namą Pietų Karolinoje. Kaltindama save dėk vyro mirties, Merita tikisi paveldėtame name išsivaduoti nuo dusinančios praeities, tačiau atvykus pasirodo, kad namas turi savo praeitį. Editos praeitį ir baisią jos paslaptį. Ir stiklinių jos padarytų vėjo varpelių skambesį už lango.

Vienatvės ir ramybės troškusią Meritą staiga apsupa ne tik nutrūkusios santuokos šešėliai, bet ir nežinia iš kur atsiradusi Lorelė – ne pagal metus išmintinga jaunutė pamotė su dešimtmečiu sūnumi, netikru Meritos broliu. Ko jie atsigrūdo į jos gyvenimą, tokšdami gyventi kartu? O kur dar gąsdinamai žuvusį vyrą primenantis jo brolis ir diena po dienos atsiskleidžianti Editos saugota paslaptis... Naujas gyvenimas toks nepanašus į senąjį: regisi, aplinkiniai trokšta tik vieno – neleisti Meritai užsisklęsti. Ir palaipsniui užguitos ir visus atstumiančios moters širdis ima atšilti...

Trys moterys, trys susipynę likimai. Trys istorijos apie baimę, santuokos iliuzijas, vienatvę dviese, neišsipildžiusias viltis, ir meilę, kuri ateina į gyvenimą, nepaisydama tų, kurie ją atstumia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis