„SEL“ koncertas Kauno stadione taps rekordiniu: tokios scenos Lietuvos muzikos istorijoje dar nebuvo

Rugpjūčio 26 dieną drebės ne tik Kauno Dariaus ir Girėno stadionas, bet ir visos miesto apylinkės, nes organizuojamas „SEL“ koncertas savo masteliu žada pranokti visus iki šiol Lietuvoje vykusius renginius. Planuojama, jog į šou susirinkę 40 tūkstančių gerbėjų, išvys išties įspūdingą reginį. Šiandien skelbiamos naujausios techninės detalės.

„Jei anksčiau kalbėdavome apie grandiozinius koncertus arenose, tai dabar jau galime sakyti, kad Kaune vyksiantis „SEL“ pasirodymas bus didžiausias šou lietuviškos muzikos istorijoje. Jo sąmata – net pusė milijono eurų“, - intriguoja Egidijus Dragūnas.


Pasak atlikėjo, jau dabar žinoma, jog stadione bus sumontuota didžiausia scena, kurios plotis sieks 72 metrus, aukštis – 21 metrą. Vien LED šviesos svers 20 tonų.


„Galime pažadėti ne tik įspūdingą vaizdą, bet ir garsą, kurį užtikrins iš Vokietijos atvežama aparatūra su keturiais stovėsiančiais taškais. Stadione susirinkusi minia girdės 360 laipsnių garsą ir tai bus nepakartojamas jausmas“, - pasakoja Selas.


Praėjusią savaitę skelbta, jog drauge su E. Dragūnu į sceną lips ne tik nauji muzikantai, bet ir nauja pritariančioji dainininkė.


„Surinkome nerealią naują grupę, turime ir naują fantastišką dainininkę. Koncerte skambės daugiau elektronikos, bet, be abejo, atpažinsite ir tuos garsus, be kurių „SEL“ nebūtų „SEL“. Tad tie, kurie atvyks į šou Kaune, pamatys mus visiškai atsinaujinusius“, - intriguoja Selas.


Jis pabrėžia, kad tai bus vienintelis „SEL“ koncertas šiais metais Lietuvoje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis