Trečiadienio horoskopas: Dvyniams pavyks išspręsti asmeninę problemą, Vandenių aplinkoje sklandys permainų vėjai

Astrologinė prognozė sausio 25-ajai, trečiadieniui.

AVINAS. Galite susitarti dėl bendradarbiavimo, partnerystės perspektyvų, sudominti užsienietį ar kažkuo ypatingą žmogų. Venkite pernelyg atvirai reikšti kritiką, pastabas, nepamirškite diplomatijos.


JAUTIS. Tikriausiai aktyviai rodysite iniciatyvą, stengdamiesi pasireikšti darbe. Arba kolegos pasistengs, kad jums tektų pasireikšti, pademonstruoti žinias bei įgūdžius. Saugokite dokumentus, pinigus.


DVYNIAI. Jeigu nepavyks pasislėpti nuo dėmesio, bendravimo, tai stenkitės būti mandagūs, labiau derinkitės prie aplinkybių ir kitų žmonių. Tikriausiai išspręsite kažkokią asmeninę ar šeimos problemą.


VĖŽYS. Šiandien tiktų užsiimti namų ruoša, ūkio darbais, atlikti ilgesnio poveikio higienos ir grožio procedūras. Galbūt nusipirksite naujos kosmetikos, gražų drabužį. Šie dalykai gali padėti atgauti pusiausvyrą.


LIŪTAS. Būsite nusiteikę šmaikštauti ir skleisti smagią nuotaiką. Galite įsitaisyti gerbėją ar susigrąžinti dėmesį tų, kurie atrodė jumis nebesidomintys. Vakare tikėtinas nuostolis, tad būkite apdairūs.


MERGELĖ. Jums norėsis darbuotis ir leisti laiką namuose, tad pasiseks, jei galite sau leisti nuotolinį darbą, neišėję iš namų. Tai ypač aktualu, nekaip jaučiantis, negaluojant. Pasisaugokite sukčių, vagių, ypač vakare.


SVARSTYKLĖS. Jums seksis ir tikriausiai bus naudingas aktyvus susirašinėjimas aktualiais klausimais, informacijos ieškojimas ir teikimas, reklamavimas(-is) bei uolus pasimokymas. Vakare netikėtumų gali pateikti jūsų artimieji.


SKORPIONAS. Būsite nusiteikę tvarkyti piniginius ir verslo reikalus. Tik elkitės garbingai, nesinaudokite tarnybine padėtimi, negadinkite savo reputacijos. Sąžiningiems seksis geriau.


ŠAULYS. Tai bus įdomi diena, jei tik išvengsite neproduktyvių ginčų. Gerai jausite kitus žmones, emocionaliai reaguosite į kiekvieną repliką, žodį. Gali užsimegzti draugystė, partnerystė.


OŽIARAGIS. Šiandien jus vilios meno, muzikos, mistinių paslapčių pasaulis. Galbūt kiek nerimausite dėl išgirstų paskalų, gandų, atskleistos jūsų ar kažkieno kito paslapties. Bent jau patys neliežuvaukite, neregzkite intrigų.


VANDENIS. Jūsų aplinkoje sklandys permainų dvasia, daugės polėkio. Galite grįžti prie esminių neišspręstų savo gyvenimo klausimų, tik dabar turėsite patarėjų ir galėsite pasiremti svetima patirtimi.


ŽUVYS. Nė nemėginkite išmesti iš galvos profesinių problemų. Neišsisukinėkite, jeigu teks įtemptai padirbėti viršvalandžius ar ką nors pavaduoti. Užbaikite tai, ką pradėjote, išpildykite senus pažadus. Su naujovėmis dar neskubėkite.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis