67-erių kino žvaigždė H. Mirren tapo samdoma žudike

Viena gražiausiai senstančių aktorių vadinama dama Helen Mirren visu savo žavesiu suspindės naujojoje veiksmo komedijoje „Rizikinga erzinti diedukus 2“.

Taip pat skaitykite:
Holivudo gražuolės didelėmis pėdomis
Darbo aprangai – solidus minimalizmas
Garsių moterų plaukų priežiūros paslaptys

Kino juostoje samdomą žudikę suvaidinusi aktorė interviu „Daily Express“ prisipažino, kad jai, kaip ir kitiems aktoriams, dėl meilės kinui yra labai nelengva išeiti į pensiją.

67-erių kino žvaigždė teigė, kad pasirinkusiems aktorystę sunku atsisakyti savo darbo, o ir ji pati dar nesiskubina išeiti užtarnauto poilsio. „Sudėtinga paleisti tą kūrybinį procesą ir netekti viso dėmesio, prie kurio esi pratęs. Man patinka mintis pabūti pensininke, tačiau kuo arčiau tas laikas, tuo mažiau norisi iš tiesų ja tapti. Galbūt niekada ir neišeisiu į pensiją. Neįsivaizduoju, ką veikčiau, nes man labai patinka mano darbas“, – kalbėjo H.Mirren.

Aktorė Helen Mirren
Aktorė Helen Mirren
Organizatorių archyvas

Žudikę vardu Viktorija filme „Rizikinga erzinti diedukus 2“ dar kartą įkūnijusi aktorė parodys turinti daug energijos ir suteiks žiūrovams ne vieną progą pasijuokti. „Filme Viktorija yra kažkuria prasme tarsi atsakinga už Frenko (akt. Bruce‘as Willisas) emocinį gyvenimą. Ji yra puikiai patyrusi, ką reiškia sumaišyti meilę ir darbą. Manau, kad geriausias dalykas, jog visi filmo herojai turi labai išskirtinius gyvenimus, tačiau tuo pačiu – visiškai įprastas problemas, kaip ir kiekvienas žiūrovas“, – sakė ji.

Aktorė Helen Mirren
Aktorė Helen Mirren
Organizatorių archyvas

Filme „Rizikinga erzinti diedukus 2“ pasirodo visas garbingas Holivudo žvaigždynas – be H.Mirren juostoje taip pat vaidina Bruce‘as Willisas, Mary-Louise Parker, Johnas Malkovichius, Anthony Hopkinsas ir Catherine Zeta-Jones.

Kadras iš filmo „Rizikinga erzinti diedukus 2“
Kadras iš filmo „Rizikinga erzinti diedukus 2“
Organizatorių archyvas

Naujausiame veiksmo filme į pensiją išėję geriausi CŽV agentai sugrįžta į grėsmingą žaidimą – susivieniję į elitinę komandą jie mėgina atrasti dingusią nedidelę, bet labai pavojingą atominę bombą.

Filmo „Rizikinga erzinti diedukus 2“ anonsas – video klipe:

Beje, įdomu tai, kad H.Mirren 68-ąjį gimtadienį švęs liepos 26 dieną – būtent tuomet, kai įvyks lietuviškoji filmo „Rizikinga erzinti diedukus 2“ premjera.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis