Seksualioji ir balsingoji Delilah - jau Vilniuje

Geidulingo ir seksualaus balso atlikėja Delilah į Vilnių atvyksta šiandien perpiet ir jau vakare pasirodys „Sol Live“ renginyje menų fabrike „Loftas“.

„Jos vizitą į „Sol Live“ seriją derinome daugiau nei du metus. Delilah, kaip kadaise „Lofte grojusi Ellie Goulding, yra sparčiai kylanti britų pop soul muzikos žvaigždė“, - sako muzikantas Victoras Diavara.

Po Delilah sceniniu vardu slepiasi Paryžiuje gimusi, Londone užaugusi Paloma Stoecker – žavi ir jausminga asmenybė. Šiandien apie ją šneka didžioji britų muzikos industrijos dalis, taip pat ir tokie įtakingi mados vedliai kaip „Vogue“.

Užaugo muzikos industrijos užkulisiuose

Apie Delilah muzikinės karjeros pradžią pasaulis sužinojo iš darbo kartu su žymiuoju britų elektroninės muzikos duetu „Chase&Status“. Kartu su jais 2011 metais Delilah įrašė singlą „Time“ ir draugystę su šiuo duetu pratęsė pasaulinio turo metu.

https://www.youtube.com/watch?v=we9jeU76Y9E

Tiesa, Palomos muzikinis kelias prasidėjo kur kas anksčiau nei darbas su „Chase&Status“. Ji augo muzikos industrijos užkulisiuose. Atlikėjos patėvis buvo didžėjus, nepriklausomos įrašų kompanijos vadovas ir naktinio klubo savininkas.

Organizatorių nuotr.

„Dar būdama vaikas tapau Londono undergroundinės muzikos scenos dalimi. Vakarais tėvams klubo užkulisiuose rengdavau savo pasirodymus ir netgi bandžiau juos įtikinti, kad atėję nusipirktų bilietą“, – apie savo vaikystę pasakoja dainininkė.

Būtent ši aplinka nuo mažų dienų Delilah įsuko į muzikos pasaulį. Kai tragiškai žuvo atlikėjos patėvis, būdama vos 12 metų Delilah parašė pirmąją savo kūrybos dainą.

Bėgdavo iš pamokų, kad susitiktų su įrašų kompanijų atstovais

„Bėgdavau iš pamokų, kad galėčiau dalyvauti susitikimuose su žmonėmis iš įrašų kompanijų“, - pasakoja Delilah.

Organizatorių nuotr.

Vieną dieną ji paskambino mamai, kad praneštų, jog dėl dažnų pabėgimų iš pamokų buvo išmesta iš koledžo: „Tada jai sakiau, kad nesijaudintų, nes buvau tikra, kad jau greitai pasirašysiu kontraktą su muzikos leidėjais. Mama pasiuto, kai sužinojo, kad to kontrakto vis dar neturiu“.

Būdama 17-os Delilah pasirašė susitarimą su „Atlantic Records“ ir po kelerių metų išleido savo debiutinį, kritikų teigiamai įvertintą albumą „From the Roots Up“.

Džiaugiasi, kad darbas leidžia būti ekscentriškai

Delilah pasirodymų išskirtinumas britų žiniasklaidoje yra nuskambėjęs ne tik dėl ypatingo atlikėjos jausmingumo, išvaizdos ir kerinčio balso, kuris taip žavi mases. Delilah savo šou metu nebijo stebinti kintančiais įvaizdžiais.

„Apsipirkinėdama dažnai pagalvoju, ar tikrai niekas būdamas sveiko proto nepirktų tokio drabužio ar aksesuaro - jei atsakymas teigiamas, aš jį nešiosiu! Tai jau tapo mano asmenine taisykle renkantis drabužius“, - apie savo pasirinkimus parduotuvėse pasakoja Delilah.

Organizatorių nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis