Plaukų ir šukuosenų tendencijos likusiems 2024 - iesiems: žaibiškai populiarėja vienas atspalvis

Sodrus, gilus ir žemiškas spalvynas, minkštos, purios, laisvės kupinos formos, S bangomis vilnijančios sruogos ir išraiškingos garbanos – visa tai dominuoja šių metų madingose plaukų tendencijose, kurias naujausioje kolekcijoje pristatė kūrybinė stilistų komanda byAtwins.

Šokoladas, sirupas ir kokakola


Nuo Pantone 2024 metų spalva paskelbto persiko iki atlikėjos Dua Lipa išpopuliarintos kokakolinės vyšnios – pasaulio top atspalviai žaibiškai kraustosi į plaukus ir diktuoja madas bei klienčių norus.Viena šiuo metu geidžiamiausių paauglių ir jaunų merginų spalvų – Cherry Cola, dar vadinama Dua Lipos spalva.
Viena šiuo metu geidžiamiausių paauglių ir jaunų merginų spalvų – Cherry Cola, dar vadinama Dua Lipos spalva.
Nerijus ir Gintarė nuotr.„Pristatydami šių metų kolekciją, pagrindinį akcentą dėjome ant dabar ypač populiarios žemiškumo temos: todėl nebėra žybsinčių spalvų, akinančio baltumo, jį keičia žemiškos, sodrios, gilios spalvos – ir net šviesiuose plaukuose privalomas spalvinis gylis. Ar tai būtų sabalo žvilgesio kupina šokoladinė, ar sirupinė, lyg iš pablukusio 90-tųjų atviruko nužengusi vadinamoji „old money blond“ – šviesi šilto smėlio spalva“, – dalijasi byAtwins meistrė Alvita Vespenderytė.„Old money blond“
„Old money blond“
Nerijus ir Gintarė nuotr.

Madinga išlieka vario spalva, ypač einanti ne per geltoną, bet per raudoną atspalvį. O kad dinamiška spalva būtų subalansuota, ji derinta su trumpu, bet elegantišku, ovalo formos moterišku kirpimu.
Madinga išlieka vario spalva, ypač einanti ne per geltoną, bet per raudoną atspalvį. O kad dinamiška spalva būtų subalansuota, ji derinta su trumpu, bet elegantišku, ovalo formos moterišku kirpimu.
Nerijus ir GintarėPlaukų turi būti daug!
Beje, 90-tųjų įtaka madoms ir tendencijoms neslopsta jau trečius metus iš eilės: šis spalvingas ir įvairialypis dešimtmetis iki šiol kaitina stiliaus kūrėjų fantaziją ir įvairiausiais pavidalais bei interpretacijomis atsispindi tiek podiumuose, tiek gatvės madoje.


„90-tųjų nuotaika atgyja plaukų siluetuose: milžiniška kirpčių ir jų ilgių įvairovė, varijuojantys bob‘ai – vien mūsų kolekcijoje buvo parodyti net du prancūziškojo bobo variantai; taip pat wolf-cut kirpimai – visi šie siluetai yra modifikuotos 90-tųjų stilistikos versijos. Pagrindinis skirtumas, kad chuliganiškas formas mes tik imituojame aukštos meistrystės, sudėtingais 3D kirpimais ir ne mažiau techniškais dažymais. Tad iš tiesų toks kirpimas – tarsi prestižinio prekės ženklo plėšyti džinsai: lyg ir plėšyti, bet vis tiek alsuojantys prabanga“, – apie šio sezono mados dvilypumą pasakoja stilistė Ieva Mašauskienė.Tikrasis tiesių plaukų prancūziškas bobas, kurio vėsią žemiškai šviesią spalvą papildė kuo daugiau tūrio kuriantis kirpimas – todėl net ploni modelio plaukai atrodo gausūs ir purūs, o dėl tinkamai parinkto ilgio pabrėžiamas ilgas grakštus kaklas.
Tikrasis tiesių plaukų prancūziškas bobas, kurio vėsią žemiškai šviesią spalvą papildė kuo daugiau tūrio kuriantis kirpimas – todėl net ploni modelio plaukai atrodo gausūs ir purūs, o dėl tinkamai parinkto ilgio pabrėžiamas ilgas grakštus kaklas.
Nerijus ir GintarėKviečia mokytis mylėti savo garbanas


Kirpimuose ir šukavimuose dominuoja minkštumas, purumas, daug tūrio, laisvės, bet kartu ir natūralaus sveiko žvilgesio.


O ypač – garbanų!


„Kaip mes nuolat kartojame Lietuvos kirpėjams: mokykite savo garbanotus klientus mylėti garbanas ir jas tinkamai prižiūrėti bei formuoti – tai tiesiausias ir paprasčiausias kelias į madingą 2024 metų įvaizdį!“ – sako byAtwins lektorius, plaukų stilistas Anatolijus Pajanok.


Net jei tos garbanos – vyriškos: tarsi Timothee Chalamet ar Harry Styles garbanotų plaukų formos, be dinamiškai išskustų šonų, bet su klasikos dvelksmu ir prabangos suteikiančiu vyriškai formai būtinu formos kvadratu.


Plaukų turi būti daug!


Tai dar viena neišvengiama tendencija, kartais dar vadinama big-head. Ir ne, tai ne Peggy Bundy išpūsti tortai ant galvos iš „Vedęs ir turi vaikų“ – bet natūraliai atrodantys, vešlūs, gausūs ir tarsi nerūpestingi šukavimai.


„Ką daryti plonesnių, silpnesnių plaukų savininkėms? Optiškai šiek tiek pagelbės šviesesnė plaukų spalva, tačiau labiausiai – inovatyvūs naujos kartos plaukų formavimo produktai. Pavyzdžiui, tūrio suteikiančios plaukų putos“, – pataria A. Vespenderytė.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis