Plaukų spalvos, padėsiančios sukurti jaunatviškesnį įvaizdį

Kelią link jaunatviškesnės išvaizdos dažniausiai pradedame nuo rūpinimosi savo oda ir mažų makiažo gudrybių. Tačiau paklauskite bet kurio stilisto ir jis jums tvirtai pasakys – niekas nepadovanos tokių greitų ir akivaizdžių pokyčių, kaip nauja plaukų spalva.

Tinkamai parinkta plaukų spalva vos per kelias akimirkas gali vizualiai pajauninti penkeriais ar net dešimtimi metų, o jei nepabijosite eksperimentuoti su formomis ir kirpimais – rezultatai gali pranokti net ir didžiausius jūsų pačių lūkesčius.


Nusiteikusioms pavasariniams pokyčiams vertėtų įsiminti - tamsūs ir šalti atspalviai pabrėžia odos trūkumus, suteikia jūsų bruožams griežtumo ir vizualiai sendina. Jūsų tikslas – įpūsti gyvybės savo plaukams ir savo įvaizdžiui, o niekas kitas nepadarys to taip gerai, kaip švelnūs ir šilti atspalviai. Pamilkite sodrią karamelę, švelnius aukso ir medaus pustonius, drąsiai žaiskite šokoladiniais ir variniais atspalviais.


Atraskite spalvas, atskleidžiančias jūsų individualumą - naujieji aliejiniai kreminiai plaukų dažai WELLA COLOR PERFECT leis jums kitaip pažvelgti į plaukų dažymą namuose. COLOR PERFECT - tai ne tik ypatingai ryški ir sodri spalva, bet ir plaukų drėkinimas kiekviename dažymo etape.Išskirtinė ryškinamoji emulsija užtikrins ypatingą spalvos intensyvumą ir žvilgesį nuo dažymo iki dažymo, o ypač stipriai veikiantis plaukų balzamas pasirūpins giluminiu plaukų drėkinimu, kad jie būtų spindintys, švelnūs ir paklusnūs. Viskas, ką jums reikia padaryti - išsirinkti jūsų naująjį įvaizdį labiausiai atspindinčią spalvą.


Spalvos šatenėms


Monotoniškas vienspalvis dažymas klasikine ruda spalva visuomet bus madingas, tačiau nepamirškite savo tikslo – atrodyti šiuolaikiškiau ir jauniau. Galima rinktis drąsesnius variantus, pavyzdžiui, nuostabiai atrodančius karamelinius atspalvius, arba žaisti saugiai ir įvaizdį atnaujinti keliais tonais šviesesnėmis spalvomis.


Vida Press


Žavingoji Cindy Crawford ištikima rudai spalvai, tačiau jos stilistai sumaniai laviruoja tarp skirtingų atspalvių - lengvi riešutmedžio atspindžiai suteikia gyvybingumo plaukams ir jaunatviškumo išvaizdai. Norinčioms atkartoti šį įvaizdį vertėtų rinktis vidutinio tamsumo rudus plaukų dažus, turinčius raudonos spalvos pigmento. 


Atkreipkite dėmesį į spalvos numerį, nurodytą ant pakuotės. Pirmasis skaičius rodo pagrindinę spalvą - nuo tamsiausios iki šviesiausios. Juodos spalvos dažai įprastai žymimi 1 numeriu, o šviesiausias paletės atspalvis gali būti pažymėtas 10 ar net 11 numeriu, priklausomai nuo gamintojo ir jo siūlomo atspalvių spektro. 


Antrasis skaičius rodo pagrindinį pasirinktos spalvos atspalvį - pavyzdžiui, skaičiumi 1 žymimas pelenų atspalvis, o skaičiumi 7 žymimas raudonai rusvas pigmentas. Kiekviena spalva gali turėti ir papildomą atspalvį - tokiu atveju ant pakuotės matysite 3 skaičius. Norėdamos atkartoti Cindy Crawford plaukų įvaizdį, rinkitės ne pernelyg tamsius rudus plaukų dažus su riešutiniu arba šokoladiniu atspalviu.


Spalvos šviesiaplaukėms


Reta moteris išvengia su laiku pasirodančių pražilusių plaukelių. Šiandien tik vienas, rytoj jau keli, o po poros metų ir skaičiuoti nebėra prasmės. Žilstantys plaukai suteikia pilkšvo atspalvio, kuris puikiai atrodo jauname amžiuje, tačiau nėra pats geriausias dalykas, jeigu bandote susikurti jaunatviškesnį įvaizdį. Atkreipkite dėmesį į turtingesnius, sodresnius šviesius atspalvius – sveikesni ir gyvybingesni atrodys ne tik jūsų plaukai, bet ir oda.


Vida Press


Spalvos raudonplaukėms


Raudona spalva visuomet traukia dėmesį, tačiau įvaizdžiui suteikia griežtumo. Pasistenkite ją sušvelninti ne tokiais intensyviais atspalviais – puikiai tiktų švelnūs šokoladiniai ar akį traukiantys variniai atspindžiai plaukuose.


Mūsų stiliaus įkvėpimas - aktorė Jessica Chastain, kuriai stilistai parinko neįpareigojantį rausvą atspalvį su medaus atspindžiais. Švelnus spalvos intensyvumas pagyvina įvaizdį, tačiau neužgožia veido bruožų. 


Vida Press


Spalvos brunetėms


Kuo tamsesni plaukai, tuo labiau išryškinami visi odos trūkumai – šią taisyklę vertėtų įsidėti visoms 40 metų slenkstį perkopusioms moterims. Atkreipkite dėmesį, kad dažant plaukus tamsesnėmis spalvomis, daugiausiai pigmento pasilieka plaukų galiukuose. Jei norite, kad spalva išliktų tolygi ir plaukų galai pernelyg nenutamsėtų, kas antrą kartą dažykite tik ataugusias plaukų šaknis. 


Jei kardinalioms permainoms nesate pasiruošusi, pradžiai išbandykite šiltų tonų turinčius rudus atspalvius – oda iškart atrodys skaistesnė, lygesnė ir gyvybingesnė. Kate Beckinsale pasirinkimas - itin intensyvi ruda spalva ties šaknimis, pereinanti į šviesesnius, lengvumo suteikiančius tonus. 


Vida Press


Užsakymo nr.: PT_54107

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis