Jaunystė be skalpelio – revoliucija grožio pasaulyje

Jaunystę, dailius veido bruožus ir sveiką odą svajoja turėti kiekvienas.

Iki šiol, norėdami sustabdyti senėjimo procesus, daugelis mindžiojo plastikos chirurgų slenkstį. Tačiau vis modernėjant medicinai atsiranda vis daugiau alternatyvų atrodyti jaunai ir sveikai be skalpelio pagalbos. Estetikos centras „Oblaka“ siūlo išbandyti revoliuciją grožio pasaulyje – veido patempimą be jokių chirurginių intervencijų.


Dėl įtempto gyvenimo ritmo, tampame vis mažiau atsparūs išorės veiksniams, kurie įtakoja senėjimo procesus mūsų organizme. Pirmieji senėjimo požymiai labiausiai ima matytis veide. Veidas vis labiau pasiduoda gravitacijai, oda glemba, mažėja jos stangrumas, atsiranda smulkios raukšlelės. Estetikos centre “Oblaka” atliekamos specialios veido ir kūno procedūros naujos kartos, trigubo veiksmingumo lazeriu „TriActive Plus". Tai – lazerio spindulių, ultragarso ir radio bangų derinys, kuris pastebimai kovoja su suglebusia oda, atstato veido ovalą, raukšlės tampa mažiau pastebimos, efektyviai mažėja kiti senėjimo požymiai. Procedūra efektyviai veikia ne tik veido, bet ir viso kūno išvaizdą.PRIEŠ ir PO
PRIEŠ ir PO
OBLAKA nuotr.Norint pasiekti maksimalų ir ilgalaikį efektą, prilygstantį chirurginiam veido patempimui, reiktų atlikti procedūrų kursą. Dažniausiai jų užtenka šešių. Tačiau net po pirmos procedūros jau matomas efektas. Ši procedūra itin populiari tarp nuotakų ruošiantis vestuvėms ar prieš kitas svarbias šventes norint per trumpą laiką pasiekti efektyvių rezultatų. Procedūra ar jų kursas idealiai tika ne tik moterims, bet ir vyrams. Tik estetikos centre “Oblaka” esantis lazeris atlieka trigubą funkciją ir prilygsta pasauliniams standartams.


Ši procedūra buvo atlikta klinikos pacientei Rasai. Štai ką moteris pasakoja po procedūros:


„Šią procedūrą man atliko pirmą kartą. Prieš ją specialiai labai atidžiai apžiūrėjau savo veidą veidrodyje. Kai po jos vėl pažvelgiau – rezultatas akivaizdus. Tikrai nesitikėjau kad taip pagražės ir atsigaus mano veido oda. Taip pat šiek tiek sumažėjo mimikos raukšlelės, kaktos ruoželiai išliko beveik tokie patys.    


Bet kai kitądien vėl pažvelgiau I veidrodį, efektas buvo wow! Mimikos raukšlelių sumažėjo dvigubai ( kairėje pusėje iš trijų liko pusantros, dešinėje – viena mažytėlė raukšlytė), kaktos raukšlės beveik nematomos, pati oda stangri ir, liaudiškai tariant, šviežia. Taigi procedūros rezultatais esu labai patenkinta ir daviau sau žodį, kad bent kartą per mėnesį atvyksiu į kliniką atjaunėti.


 Labai patiko kremukas, kurį gavau po procedūros. Gal dar ir dėl jo rezultatas toks nuostabus.“

 

Estetikos centras „Oblaka“, Liepyno g.2, Vilnius, tel. 8 663 77788, https://oblakasalon.lt/

https://oblakasalon.lt/our-services/kosmetologija/radio-liftingas-su-lazeriniu-limfodrena-u

Užsakymo nr.: PT_52457

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis