Gretos įvaizdis: „Pokyčiams ryžausi po ilgų metų pertraukos“

Prieš kelias savaites portalas moteris.lt kvietė skaitytojas registruotis ir ryžtis keisti įvaizdį. Norinčiųjų buvo be galo daug, salono „Greenas“ specialistės buvo tiesiog užverstos anketomis! Kaip ir skelbėme konkurso sąlygose, laimėtojomis paskelbtos trys konkurso dalyvės. Šiandien pristatome pirmąją – Gretą ir jos pokyčius.

23 metų Greta iki šiol vis nesiryždavo keisti įvaizdžio, juolab eiti į saloną ir eksperimentuoti, mat neturėjo konkrečios vizijos. Ilgą laiką auginami plaukai yra merginos puošmena, o taip paprastai nukirpti ilgametį rezultatą merginai buvo gaila. Iki šiol Greta trumpindavo tik plaukų galiukus, o paskutinį kartą plaukus dažė prieš 7 metus.


Vis tik, išvydusi konkursą portale, kaunietė nutarė jame dalyvauti, nes jau jautė norą keistis, ir ją labai viliojo galimybė pasikonsultuoti su profesionalu.


A. Juškos nuotr.Gretos stiliaus pokyčiais rūpinosi salono „Greenas“ meistrė Aušra. Konsultacijos metu abi sutarė trumpinti plaukus, tačiau rinkosi tokį kirpimą, kuris suteiktų šukuosenai apimties. Norint pabrėžti merginos veido bruožus kirpimo meistrė plaukų dažymui pasirinko šviesius tonus.

„Prie Gretos mėlynų akių derinau smėlinį atspalvį, kuris dar labiau jas išryškintų. Kadangi Greta norėjo plaukus ir šiek tiek pakirpti, parinkau griežtą į priekį ilgėjantį kirpimą, kuris dar labiau padėjo išryškinti naują plaukų spalvą”, – pasakojo meistrė Aušra.A. Juškos nuotr.Kaip pasakojo specialistė, dažniausia dilema tarp koloristų ir klienčių būna spalvos parinkimas. Tai yra, kai kalbant apie „šviesią gražią“ spalvą vienokią ją įsivaizduoja klientė, o visai kitokią meistrė. Greta naująja plaukų spalva liko labai patenkinta, kaip pati sakė, – nei per tamsi, nei per šviesi. Žvelgdama į save veidrodyje mergina nuoširdžiai džiaugėsi jau proceso viduryje.


Maisto saugą studijuojanti Greta neslepia: jei ne konkursas, pati nebūtų ryžusis eiti į saloną ir prašyti tokio kirpimo bei dažymo šviesiais tonais, nes tam reikia tinkamo postūmio, pasitikėjimo specialistu arba jau iš anksto apmąstyto plano. Projekto dalyvė džiaugėsi dabar jau turėsianti kryptį, kaip prižiūrėti plaukus ir kokia spalva toliau dažytis.A. Juškos nuotr.Iš kirpimo meistrės kėdės konkurso laimėtoja pateko į manikiūrininkės rankas. Greta nagų meistrės paprašė švelnių ir natūralių atspalvių, tad profesionalė merginai parinko švelnius rausvus atspalvius, o kelis nagus padarė žėrinčius ir švytinčius. Juk jau mąstome apie šventes!A. Juškos nuotr.Kai pokyčiai nuostabūs, tai ir fotosesija vyko sklandžiai bei linksmai.


Išeinant Greta dovanų gavo „Greenas“ kaukę su augaliniais aliejais galvos odai ir plaukams puoselėti, šilkinį kūno aliejų bei kvietimą į „Greenas SPA“ saloną.A. Juškos nuotr.Linkime Gretai sulaukti daug komplimentų ir gerai jaustis su nauju įvaizdžiu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis