Spuogams NE: priemonės, kurių labiausiai bijo inkštirai. Laimėtojai

Ir kas galėtų pasakyti, kodėl spuogas ant nosies dažniausiai iškyla prieš svarbų susitikimą ar vakarėlį? Savaime suprantama, nuotaika sugadinta visai dienai, o vakarėlyje vis tiek tenka žaviai šypsotis, prieš tai išbandžius visas įmanomas spuogo maskavimo priemones.

Šis scenarijus pažįstamas daugeliui iš mūsų. Galima tik pasakyti, kad tinkama odos priežiūra sumažina tokių nemalonių siurpizų tikimybę, o teisingos priemonės padeda šiuos padarinius kaip įmanoma greičiau likviduoti.

Kodėl staiga iškyla spuogai? Tikėtina, kad valgėte rūkytą, saldų, aštrų ir riebų maistą, piktnaudžiavote alkoholiu ir dėl to organizme susikaupė toksinų, kurie kaip tik ir pašalinami per odos poras.

Gali būti, kad jūsų oda yra riebi arba mišri, ji nebuvo tinkamai prižiūrėta ir poros užsikimšo būtent dėl to. Riebalinės liaukos, esančios aplink plaukų folikulus veido, krūtinės ir nugaros odoje, išskiria riebų mišinį, vadinamą odos riebalais, kuris paprastai teka link odos paviršiaus.

Kai oda nenuvaloma, liaukoje susikaupia riebalų. Ši sankaupa praplešia plauko folikulo sienelę ir po oda susifomuoja uždegiminis mazgelis – spuogas. Dar blogiau - mazgelių vietoje dažnai atsiranda randai, kai spuogai yra negydomi, o spaudomi savarankiškai, nenaudojant tinkamų priemonių. Tokiu būdu uždegimas plinta toliau, o spuogų armija kasdien didėja.

Spuogus gali sukelti ir hormoniniai organizmo pokyčiai, tad su šia problema dažnai susiduria ir 30-ies sulaukusios moterys.

Ką gi daryti? Pirmiausia savo odos priežiūros krepšelyje, jeigu jūsų oda riebi arba mišri, būtinai turite turėti valomąjį 3 proc. migdolų rūgšties bakteriostatinį tirpalą Sebo - Almond Claris, kuris yra skirtas valyti linkusią blizgėti arba jau spuoguotą odą, taip pat po spuogų išnykimo linkusią į hiperpigmentaciją ar randėjimą odą.

Šis tirpalas nuslopina bakterijų dauginimąsi ir neleidžia atsirasti naujiems uždegimų židiniams ne tik ant veido, bet ir dekoltė srityje bei ant nugaros, kur dažniausiai vargina spuogai. Odą valyti šiuo preparatu patariama du kartus per dieną – ryte ir vakare prieš miegą.

Tirpale esanti migdolų rūgštis giliai valo odą ir normalizuoja riebalų sekreciją, nušveičia negyvas odos ląsteles ir padeda atverti poras. Taip pat šviesina atsiradusias dėmes, suteikia odai tolygų atspalvį, skatina odos atsinaujinimą.

Preparatas nesausina odos ir yra saugus naudoti, nes sudėtyje nėra alkoholio, parabenų, alergenų, natrio laurilsulfato, natrio laureto sulfato, muilo, dažiklių ir kvapiklių.

Nuvalius odą, labai svarbus sekantis žingsnis – tinkamas jos maitinimas. Todėl kartu su valomuoju 3 proc. migdolų rūgšties bakteriostatiniu tirpalu Sebo - Almond Claris, siekiant dvigubo šveičiamojo poveikio, specialistai rekomenduoja naudoti 10 proc. migdolų rūgšties naktinį kremą Sebo – Almond peel.

Jeigu jūsų oda yra riebi, linkusi į spuoguotumą, netolygaus atspalvio arba jau atsirado senėjimo požymių, šį kremą patariama naudoti 2 mėnesius. Po pertraukos naudojimą galima pratęsti, o siekiant ilgalaikio poveikio – po pertraukos pakaitomis naudoti abi priemones.

***

Dalyvaukite konkurse ir laimėkite vieną iš šios serijos PHARMACERIS PRODUKTŲ. Apdovanosime 3 konkurso dalyvius. Jiems produktai bus išsiųsti į namus.

Laimėtojai

Dovilė Pasaulytė

Aušra Dužinskienė

Lina Zabarskaitė

Prizai bus išsiųsti į namus.

Užsakymo nr.: PT_73293982

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis