14 dalykų apie seksą, kuriuos būčiau norėjusi žinoti, kai man buvo 18

Nuo to laiko, kai kvailai kikeni ir raudonuoji, išgirdusi žodį „seksas“, iki visiško moteriškos ir kartu vyriškos prigimties supratimo praeina gana nemažai laiko. Ir tai, ko nebuvo galima įžvelgti gulint po viena antklode, galima aiškiai pamatyti iš dvidešimties metų atstumo. Ką gi derėtų žinoti apie seksą, kai tau tik 18?

Skaitomiausi savaitės straipsniai:

- I. Žukienė: trys santuokos, trys skirtingos kaip juoda ir balta istorijos

- Patogiausi ir madingiausi šios vasaros batai: 6 tendencijos, 20 porų

- Maža balta suknelė vasarai: 10 variantų

- Kaip lytiniai hormonai lemia mūsų išvaizdą, sveikatą ir net charakterį

- Kokią įtaką žmogaus likimui daro jo vardas?

- Firminis tinginio receptas

1. Tavo kūnas nuostabus. Ieškodama celiulito, įtraukdama neegzistuojantį pilvą ir nuoširdžiai galvodama, kad esi negraži ir neseksuali, atimi iš savęs didžiulį malonumą būti moterimi. Vaikinui, kurį patį jaudina jo kompleksai ir spuogai, visiškai nesvarbu, kad tavo talija tapo puse centimetro platesnė. Kai tapsi „bobule“ ir ant šlaunų pastebėsi tikrą celiulitą, galiausiai suprasi, koks nuostabus yra jaunas kūnas! Nepamiršk papasakoti apie tai savo dukrai!

2. Reikia saugotis. Kad ir kaip tave erzintų prezervatyvų pakuotė, neverta tikėtis, kad vaikus tau atneš gandras. Gaila, kad noras pažinti visas nepageidaujamo nėštumo subtilybes kyla tik po to, kai nepageidaujamai pastoji. Ilgainiui tampi stropesnė ir rankinuke imi nešiotis visą chemijos laboratoriją – kontraceptinius tepaliukus, tabletes, žvakutes ir pakuotę prezervatyvų, šiaip, dėl viso pikto.

3. Smalsumas ne yda, bet seksas iš smalsumo nėra pats geriausias variantas. Neverta mylėtis su vos pažįstamu vaikinu, kuris tau pažadėjo vos per 20 minučių „atskleisti visas pasaulio paslaptis“. „Suaugusi“ moteris nuo „mažos“ skiriasi gebėjimu vertinti ne jo organo ilgį ir storį, bet požiūrį į ją ir mokėjimą būti vyru.

4. Nekaltybė nėra gėda! Kažkuriuo metu tau ims atrodyti, kad aplink nebeliko nė vienos skaisčios sielos... išskyrus tave. Jausiesi nepilnavertė, nesugebanti palaikyti draugių pokalbių, o vyriškos lyties draugai pradės įtarinėti tave frigidiškumu. Toliau žr. 3 punktą ir ramiai lauk tinkamo žmogaus ir tinkamo meto. Po daug metų, turėdama “vertingos patirties” – ištuokos liudijimą ir kartėlį dėl prarastos pirmosios meilės – imi gailėtis dėl skuboto sprendimo atiduoti savo nekaltybę Tomui iš 10 B.

5. „Noriu“ dar nereiškia „myliu“. Deja, kai tau tik 18, atskirti hormonų audrą nuo gilaus jausmo praktiškai neįmanoma. Gamta daro savo, nesuteikdama jaunam protui progų susimąstyti apie pasekmes. Žinoma, tai daro seksą ryškesnį, bet pasekmės lieka pasekmėmis.

6. Tu gali atsisakyti. Jei tave pakvietė „pasivaikščioti“, tai nereiškia, kad privalai vakarą baigti lovoje su mažai pažįstamu vaikinu tik todėl, kad jis nupirko tau kokteilį ir sušnibždėjo „Aš tavęs noriu“. Su amžiumi išmoksi nubrėžti savo ribas, bet žinoti, kad gali turėti savo nuomonę ir savo taisykles, niekada ne per anksti.

7. Gamta pasufleruos, o knyga patars. Kai tau 18, nėra jokio noro tyrinėti erogenines zonas ir vyriško bei moteriško kūnų sandaros ypatybes. Gamta padeda, bet ji turi tik vieną misiją – pratęsti žmonių giminę. Patirtis įgyjama su laiku, bet juk egzituoja speciali literatūra. Nepatingėk paskaitinėti!

8. Masturbuotis galima! Žinoma, jei tau 18 ir jam tiek pat, galima linksmai praleisti laiką, ieškant „reikiamų mygtukų. Bet niekas tavo kūno nepažįsta geriau, nei tu pati. O kaip sužinosi, kas tau patinka, jei nepamėginsi paglostyti savęs ten, kur tau norisi ir yra gera? Jei nebūtų draudimų politikos, kiek daug dabartinių „bobulių“ pajustų ilgai lauktą orgazmą, kuris išnyko, taip ir nepasirodęs, šeimyninio gyvenimo rutinoje.

9. Nelygink savęs su kitomis. Uždrausk sau net galvoti, žiūrėdama į „fotošopintus“ modelius žurnalų viršeliuose, kad tikra seksuali moteris atrodo tik taip. Šis sunkiai įveikiamas kompleksas išnyksta su amžiumi, bet, deja, su juo išeina ir jaunystė, stangrus užpakaliukas, graži oda ir giedros, nuovargio nepaliestos akys.

10. Nereikia meluot tam, su kuo miegi. Kai tau 18, esi pasirengusi viskam, kad tik atrodytum kuo labiau patyrusi ir seksuali, ypač jei jis duoda nusirašyti konspektus apie termodinamiką. Geriau iškart jam pasakyk, jei tau skauda ar nemalonu. Tada galėsi patirti visą tikro sekso žavesį ir gelmę, ir išmoksi įvardyti savo norus partneriui.

11. Aktorinis meistriškumas tinka scenoje. Šalia to, kurį jau tris dienas esi mirtinai įsimylėjusi, norisi atrodyti pritrenkiančiai, kvėpuoti giliai, užversti akis ir šaukti nuo „nežemiško orgazmo“. Svarbiausia, kad jis liktų su tavimi, būtų patenkintas ir papasakotų draugams, kokia tu pritrenkianti. Tik po daug metų pradėsi suprasti, jog tam, kad būtum mylima ir laiminga, nebūtina kopijuoti mėgėjiškų pornografinių filmų. Reikia tiesiog būti savimi.

12. Aistra praeina. Kiek nervų ir laiko galima būtų sutaupyti, žinant, kad sekso prigimtis banguojanti. Po pakilimo laikotarpio visada būna nuosmukis. Bet jaunam organizmui taip natūralu gyventi pakilime, kad pajutus mažiausią nuosmukį kyla panika, o su ja - visa puokštė nepilnavertiškumo kompleksų.

13. Seksas nėra vaistas nuo tavo baimių. Kaip „suaugusi moteris“ kartais painioja nuovargį su alkiu, ir priauga kilogramų, taip ir jauna panelė seksu „užvalgo“ vienatvės jausmą. Sąžiningai savęs paklausk: kam tau to reikia? Nežinai? Ir mes nežinome.

14. Pats ryškiausias, pats geriausias ir labiausiai nepamirštamas seksas įmanomas tik su mylimu žmogumi. Galima kiek tik nori eksperimentuoti ir aptarinėti meistriškumą, puikią techniką, žinoti visas erogenines zonas ir kitas gudrybes, bet be tikrų jausmų tai nieko nereiškia. Tik meilė skiria žmogų nuo gyvūno. Tikra gelmė, laimė, šiluma ir ryškūs pojūčiai sekso metu atsiskleidžia tik su mylimu žmogumi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis