Nepagražinta Basanavičiaus gatvės realybė naujoje Stano ir D. Zvonkaus dainoje

Kai jau visi vasaros superhitai baigia skambėti lietuviškos muzikos klausytojų namuose, sezoną trankiai uždaryti skuba Stano ir Zvonkaus duetas.


Vyrai mano, kad dabar pats laikas vasariškoms dainoms, juk dainuoti reikia ne apie tai, ką matai aplinkui, o ką matyti norėtum.


"Muzika turi auginti svajonėms sparnus", - teigia pagrindinį vaidmenį vaizdo klipe atlikęs D. Zvonkus.


"Nuo mano vaikystės Palanga daug kuo patobulėjo. Beliašus pakeitė kebabai. Rusiškus užrašus - angliški. Pinigo su J. Basanavičiaus atvaizdu nebeturime, bet vis dar turime kultinę kurorto gatvę. Pasidžiaukime, kol jos dar nepervadino...."


Kolegai antrina ir Stano sakydamas, kad per pastaruosius dvidešimt metų pagrindinė Palangos gatvė labai pasikeitė, nors kai kurie dalykai lieka nepakitę:


"Tai jau tradicija. Bent kartą metuose pereiti per Basanavičiaus gatvę. Atsimenu, "Delfinų" laikais, ėjau čia ieškoti pažinčių. Porą kartų esu gavęs į "snapą". Dabar viskas kitaip. Ramiai žengiu su žmona ir trimis vaikais. Smagiai pabendrauju su sutiktais žmonėmis. Mano vaikai bando įsiveržti į kiekvieną kioskelį ir išbandyti kiekvieną atrakcioną. Tai suprantama, dauguma mūsų vaikystėje už rankos laikydami tėvus čia norėjome nusifotografuoti su papūga ar beždžione, ieškojome saldumynų ir nuotykių"


Nauja žinomų kompozitorių daina "Basanavičiaus gatvė", kaip ir visi dueto kūriniai, yra sarkastiška. Tačiau vyrai teigia nepyksiantys jei žmonės klausys jos rimtai.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis