Sijonuotos vasaros sutiktuvės: išvesk suknelę pasivaikščioti!

Birželio 7 d. jungtinė moterų bendruomenė „Sijonuotos” kviečia pasveikinti vasarą mieste ir papuošti jį sijonais iki žemės.

Vilniuje jau 5-ąjį kartą, Kaune 3-ąjį, o šiemet dar 14-oje Lietuvos miestų organizuojamas nemokamas ir atviras renginys moterims „Sijonuotos vasaros sutiktuvės”.B. Bučienės nuotr.Renginio idėja – priminti moterims apie išskirtinai moterišką rūbą, kuris ne tik puošia, bet suteikia sakralinę prasmę. Susitikimo metu moterys kviečiamos atsinešti gėlių ir jomis pradžiuginti kitas miesto moteris. Miesto parke renkasi bendriems užsiėmimams, pvz.: mankštai, šokiui, kvėpavimo meditacijai, dainavimui, kasų pynimui, piešiniams ant kūno, pristatyti savo asmenines veiklas „iš širdies”.B. Bučienės nuotr.„Ši šventė – tai proga stabtelti ties savimi. Jei gyveni mieste, dažniausiai esi pakankamai aktyvi ir užimta kasdienės rutinos dalykais. Čia visi esame apsupti gausybės informacijos, būtinybės įveikti atstumus, stovėti kamščiuose. Nereta jaučiame foninį nerimą, kad kažkur vis nespėjame, o ir dienos laiką tenka dalintis su vaikų ir šeimos poreikiais. Primiršti pomėgiai ar tiesiog elementarus laikas sau, pvz., galimybė nerūpestingai išeiti su draugėmis į miestą nustumiamas į paskutinę darbų sąrašo vietą. O juk žinoma, kad emocinė moters būklė yra lemiamas veiksnys tiek jos fizinei sveikatai, tiek atmosferai šeimoje, santykiuose su vyru, vaikais, artimaisiais. Tik pasirūpinusios savimi galime būti naudingos kitiems...” – į renginį kviečia „Sijonuotų” puslapio kuratorė, Vilniaus renginio organizatorė, mankštų moterims ir sąmoningumo meditacijų vedančioji Aistė Gustė-Jančiukienė.B. Bučienės nuotr.„Ilgas, kūgio formos sijonas ne tik itin traukia akį savo išskirtiniu ir nekasdieniu grožiu, bet moteriai suteikia paslaptingą poveikį. Vien pasirėdžius tokiu drabužiu, jaučiame, kaip pasikeičia mūsų būsena. Norisi pasitempti, išsiteisti, judėti lėtai, ramiai – karališkai! Su tokiu sijonu tikrai sunku skubėti, lėkti laiptais, nešti nešulius ar dirbti devynis darbus. Iš senų laikų žinoma, kad ilgas sijonas apsaugo moterį nuo netinkamų žvilgsnių. Ištekėjusioms leidžia išsaugoti moteriškus kerus savo išrinktajam, netekėjusioms – sukaupti galias pritraukti tą vienintelį į savo širdį. Kviečiu sugrįžti prie šio ypatingo apdaro – pajusti šiugždantį klosčių malonumą ir, svarbiausia, malonumą atrodyti Moterimi“, – į susitikimą kviečia bendruomenės „Laimingų moterų pasaulis“ organizatorė Natalija Balinskaja.B. Bučienės nuotr.Vilniaus renginys ir programa:

http://bit.ly/sijonuotos-vilnius


Renginys Lietuvos miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Ukmergė, Tauragė, Jurbarkas, Kelmė, Kalvarija, Alytus, Marijampolė, Varėna, Elektrėnai, Kėdainiai, Šakiai):

http://bit.ly/sijonuotos-lietuva
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis