Penktadienio horoskopas: Dvynius suintriguos iš toli atvykęs asmuo, Šauliai sulauks vertingo pasiūlymo

Gegužės dvidešimtoji ketvirtoji - penktadienis - 144-oji metų diena (penktoji 21-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 221 diena.

Gegužės 24-oji - Europinė kaimynų diena.


Tai - renginys, skirtas skatinti bendravimą ir socialinį solidarumą. Renginys tą pačią dieną bus organizuojamas visoje Europoje. Juo siekiama, kad Europos žmonės geriau pažintų vieni kitus. Žmonės raginami tiesiog savo kieme, gatvėje ar sode suruošti nedidelę šventę.


Savo vardadienius šiandien švenčia: Gerardas, Joana, Vena, Veneranda, Venė, Ventūra, Vilimantas, Vilimantė, Vincenta, Vincentas.


*************

Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 05.01, leidžiasi 21.31. Dienos ilgumas - 16.30.

Šiandien - šeštoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Dvynių ženkle.


*************

Astrologinė prognozė gegužės 24-ajai, penktadieniui


AVINAS. Nuo pat ryto rūpės susitikimai, varžybos, renginiai ar kitos numatomos savaitgalio atrakcijos. Vakare galite susigundyti paišlaidauti arba tam skatins jums patinkantis asmuo.


JAUTIS. Diena bus gana dalykiška. Pokalbių ir įvykių rimtumą aiškiau įvertinsite tada, kai apmąstysite svarbias aktualijas. Gali kiek apvilti žmogus, iš kurio daug tikėjotės jausmų ar naudos prasme.


DVYNIAI. Iš toli atvykęs ar grįžęs asmuo gali kažkuo suintriguoti. Galbūt prireiks teisinės konsultacijos. Nors skeptiškai vertinsite gerbėjų dėmesį, jis vis tiek bus malonus.


VĖŽYS. Diena bus darbinga. Ne viskas seksis sklandžiai, bus tarpusavio trinties, tačiau viską darysite atsakingai. Tačiau pinigus iš jūsų vilios visi, kas tik netingės. Labiau pasverkite savo išlaidas ir neleiskite jūsų išnaudoti.


LIŪTAS. Ši diena gali būti ir nervinga, ir drauginga, priklausomai nuo to, su kuo jums teks bendrauti. Galite išsiaiškinti santykius, užmegzti bendradarbiavimą. Vakare tikėtinas ne itin malonus pokalbis, susijęs su pinigais, išlaidomis, skolomis, mokesčiais.


MERGELĖ. Regis, jūsų laukia dalykiniai susitikimai. Galbūt visiems demonstruosite naują savo įvaizdį, tikrinsitės sveikatą arba rūpinsitės šeimos nario problemomis, naminiais augintiniais.


SVARSTYKLĖS. Pajusite norą gyventi audringai, daug sau leisti, išlaidauti. Galbūt jūsų laukia pasimatymas. Vakaro situacijos gali kai ką sugadinti. Nekelkite pavydo scenų, nedarykite spaudimo.


SKORPIONAS. Energijos netrūks, bet noro plušėti bus nedaug. Labiau domins komfortas, žemiški malonumai. Tikriausiai rasite galimybių palepinti savo kūną ir sielą. Neskaudinkite mylimų žmonių.


ŠAULYS. Šiandien nuo pat ryto suksitės kaip vijurkai, nes reikės sutvarkyti aibę smulkių reikalų ir galbūt leistis į kelią ar ruoštis kokiai ekskursijai, renginukui, egzaminui. Galimas dėmesio vertas pasiūlymas, sandoris.


OŽIARAGIS. Domins pertvarkymai buityje, nekilnojamojo turto reikalai. Tačiau viską darykite apdairiai, nes yra norinčių jums sutrukdyti. Venkite tarpininkų, tikrinkite viską, po kuo pasirašote.


VANDENIS. Jūsų jautrumas, opumas bus beribis, ypač ankstų rytą. Visgi šiandien turėtumėte neblogai padirbėti. Vakare turbūt liesite nepasitenkinimą dėl pinigų, komforto stokos arba teks klausytis mylimo žmogaus priekaištų.


ŽUVYS. Šiandieną stokosite energijos bei interesų, todėl norėsis plaukti pasroviui ir dėl nieko nesukti sau galvos. Tikriausiai jus domins tik asmeniniai reikalai. Tai gali nepatikti aplinkiniams.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis