4 moterų istorijos drąsina gyventi taip, kaip esame vertos ir kaip svajojame

Dažnai moterys jaučiasi vienišos su savo klausimais ir problemomis. Tik ar jos tikrai yra vienos?

Pasirodo, moterys visame pasaulyje susiduria su panašiais iššūkiais ir baimėmis, svajodamos apie pokyčius ir jų siekdamos. Pokyčių iniciatyva „Išdrįsk pradėti“, kovo 30 d. Vilniuje organizuojanti pokyčių konferenciją moterims, Estijoje vykusiuose mokymuose kalbino 4 daug pasiekusias moteris, kurios pasidalino savo istorija su lietuvėmis.


Suze Maclaine Pont iš Olandijos – verslo konsultantė, padedanti verslininkams keisti jų finansinius įsitikinimus. Krizės metu įkūrusi sėkmingą verslą, susidūrė su didžiuliais iššūkiais tuomet, kai netikėtai pastojo ir tapo vieniša mama. Nemokėjusi derinti verslo ir vaiko priežiūros, atsidūrė didelėse skolose, buvo bandoma areštuoti jos namus. Supratusi, kad jai kliudo vaikystėje suformuluoti įsitikinimai apie vyro ir moters roles (kad moterys prižiūri vaikus, o vyrai uždirba pinigus), ji sugebėjo „pastatyti“ savo verslą iš naujo, dirba 24 valandas per savaitę ir sėkmingai užaugino vaikus. Suze sako, kad mes visos stiprios ir turime klausyti savo vidinio balso bei mylėti save.

Kersti Niglas iš Estijos – pasaulinio lygio fotografė, daug keliaujanti ir sugebanti suderinti savo darbą su šeima. Savo aistrą fotografijai ji atrado motinystės atostogose, o iki tol dirbo projektų vadove ir pabaigė chemiją, įgijo inžinerijos specialybę. Šiandien ji profesionalė savo srityje – fotografuojanti daugiau nei 10 metų, įspūdingo grožio moteris, nors mokykloje dėl dedervinės jai buvo nuskusti plaukai – ji sulaukdavo daug pašaipų ir visiškai buvo praradusi pasitikėjimą savimi. Ji skatina moteris ieškoti savo talentų ir stengtis juos realizuoti – taip jos jausis laimingos ir sulauks palaikymo iš aplinkos.

Andrea Reindl iš Kanados – nuostabi šilta moteris, laiminga vieniša motina, marketingo profesionalė, turinti savo agentūrą ir dirbanti su pasaulinio lygio pranešėjais, tokiais kaip verslo ekspertas Eric Edmeades. Ji dalinasi, kaip jai pavyko priimti drąsų sprendimą ir likti vienai su dviem vaikais, nepaisant to, kad šalia turėjo puikų vyrą, tačiau viduje vis jautė, kad jo nemyli ir nori gyventi kitokį gyvenimą. Pasak jos, moterys dažniausiai pirmiausia rūpinasi kitų poreikiais, pamiršdamos save. Tad ji skatina pagalvoti, kokio gyvenimo norėtume, ir pradėti pokyčius nuo mažų žingsnelių.

Vineta Spoge iš Latvijos – koučingo specialistė, iki tol daug metų dirbusi marketingo srityje didžiulėse korporacijose. Būdama 40-ies metų, kai dirbo vadovaujantį darbą, ji pradėjo galvoti, kad nori kažko naujo ir atrado koučingą. Kartu su partneriu atidarė koučingo mokyklą Latvijoje. Bandė kurį laiką derinti savo abejus darbus, tačiau suprato, kad neturi savaitgalių ir yra taip nebegali. Tuomet ji išėjo iš organizacijos ir užsiėmė vien koučingu, kol pajuto, kad pasiilgo ankstesnio darbo. Tuomet pradėjo galvoti, kaip apjungti visus savo gebėjimus ir žinias – tiek koučingo, tiek marketingos, ir sukūrė portalą moterims, kurios nori kurti verslus. Vineta drąsina ir kitas moteris: „Kryptį keisti gerai, bet taip pat puiku apjungti visus savo gebėjimus. Niekada nesakykit niekada, nes esate stebuklų kūrėjos, galite viską, jei tik taip pačios nuspręsite.“ 

Šios 4 moterų istorijos drąsina kiekvieną mūsų pagalvoti apie tai, ko iš tikrųjų ji nori, ir atrasti viduje jėgų keisti savo gyvenimą, kad ir kaip baisu tai būtų. Jei gali jos, galim ir mes – gyventi taip, kaip esame vertos ir kaip svajojam. Kad ir kokioje srityje siekiame pokyčių.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis