Karen White „Pakrantės medžiai“ – romanas apie meilę, viltį ir žmonių stiprybę

Meilė turi daugybę atspalvių – neatsisakykite jos tik todėl, kad ji ne ryškiai raudona. Kartais užtenka vos žioruojančių žarijų, kad įpūstum ugnį.

Karen White (Karen Vait) – JAV rašytoja, dvidešimt keturių bestselerių autorė. Šiuo metu ji su vyru ir dviem vaikais gyvena Džordžijos valstijoje, Jungtinių Valstijų pietuose, kur vyksta ir daugumos jos romanų veiksmas. Lietuviškai jau išleistas jos romanas „Stiklo skambesys“ (Tyto alba, 2018).


„Pakrantės medžiai“ – įtraukiantis pasakojimas apie meilę, viltį, dviejų šeimų istoriją ir žmonių stiprybę, leidžiančią jiems pradėti gyvenimą iš naujo – net ir ant suniokotų namų nuolaužų. Nes namai yra ten, kur tave šaukia širdis.Leidykla „Tyto alba“Džulija ir Monika buvo geriausios draugės. Talentinga menininkė Monika Džulijai labai priminė jaunesnę seserį, prieš daugelį metų dingusią be pėdsakų. Gabi ir paslaptinga Monika draugei daug pasakojo apie savo vaikystės namus prie Misisipės, mažą miestelį netoli Naujojo Orleano, apie savo šeimą, bet niekada neprasitarė, kodėl nuo viso to pabėgo į Niujorką. Ir niekuomet neprasitarė, kad yra silpnos širdies. Džulijai liko tik penkiametis Monikos sūnus Bo ir paslaptingos moters portretas.


Jausdamasi, tarsi būtų seserį praradusi antrąkart, Džulija su Bo leidžiasi į kelionę į Naująjį Orleaną. Ji turi Monikos sūnui parodyti jo motinos namus ir šeimą... Atvykusi Džiulija randa uragano sugriautus Monikos namus, susipažįsta su jos šeima, gaubiama daugybės paslapčių. Ji dega noru sužinoti šios šeimos istoriją, suprasti, kodėl Monika pabėgo iš namų. Ir kas toji paveiksle pavaizduota moteris?


Miestelis Meksikos įlankoje įtraukia Džuliją daug stipriau, nei ji galėjo tikėtis, – ir ji imasi atstatyti namus, kuriuos taip mylėjo jos geriausia draugė, vildamasi, kad kada nors išsiaiškins ramybės neduodančias paslaptis, ir nė nenutuokia, kad šitaip prasidės jos naujas gyvenimas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis