Gegužės 11-oji: vardadieniai, astrologija

Gegužės vienuoliktoji, penktadienis - 131-oji metų diena (penktoji 19-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 234 dienos.

Gegužės 11-oji - Buhalterių diena.

Kasmet antrąjį gegužės penktadienį švenčiama Buhalterių diena. Tai profesinė buhalterių diena. Buhalteriai atlieka ūkinių operacijų apskaitą. Be jų neįmanoma nė vienos įmonės veikla. Šią dieną rengiami šios profesijos atstovų susibūrimai, konferencijos, dalijamasi darbo patirtimi.

Savo vardadienius šiandien švenčia Dalius, Mamerta, Mamertas, Mamertina, Miglė, Miglovaras, Skirgaudas, Vaitnora, Vaitnoras, Vaitnorė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.23, leidžiasi 21.09. Dienos ilgumas - 15.46.

Šiandien - penktoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Jaučio ženkle.

**************

Astrologinė prognozė gegužės 11-ajai, penktadieniui

AVINAS. Beveik iki pavakarių stokosite energijos arba tiesiog bus sunku susikaupti protiniam darbui, laikytis numatytos dienotvarkės ir taisyklių. Vėliau tapsite aktyvesni, bet nebūtinai tinkamai išnaudosite energijos antplūdį.

JAUTIS. Iš ryto gana vikriai ir sėkmingai suksitės tose srityse, kur reikia daugiau bendrauti, derinti interesus, organizuoti, veikti su komanda. Pavakariais jau pasijusite išsisėmę, pasiilgę tylos, vienumos.

DVYNIAI. Iš pat ryto susikaupkite darbui ir nesiblaškydami atlikite tai, kas svarbiausia. Laikykitės saugumo reikalavimų. Vakarop jūsų dėmesys ims krypti į draugus, bendraminčius, domėsitės vykstančiais renginiais.

VĖŽYS. Iš ryto jūsų mintys suksis apie nebaigtus mokslo reikalus, keliones, asmeninius santykius, susitikimus ar pan. Popiet galite susigriebti, kad darbe darbų dar iki ausų, o darbo diena eina į pabaigą.

LIŪTAS. Būtų šaunu, jei pirmoje dienos pusėje skirtumėte laiko finansinių formalumų tvarkymui, įvairiems atsiskaitymams, susiskaičiavimams. Pavakariais norai ir mintys jau skries į nekasdieniškas sferas.

MERGELĖ. Regis, jums nuotaiką skaidrins partnerystės, meilės reikalai arba ypatingi pasiekimai. Kita vertus, dėl azartiškų pagundų, vaikų ar pinigų tikėtini nemenki rūpesčiai.

SVARSTYKLĖS. Prieštaringa diena. Iki pietų turėtumėte neblogai padirbėti. Tačiau jei įsipareigojote kam nors tarpininkauti, atstovauti, gali būti sunkiau. Nelabai seksis įtikti. Galimas neadekvatus pašnekovų reagavimas į jūsų pasisakymus.

SKORPIONAS. Šiandien svarbu nieko neskubinti, nesielgti impulsyviai. Labiausiai galėsite pasikliauti partneriu ir šalia esančiomis stipriomis asmenybėmis. Tačiau iš kolegų, klientų tarpo atsiras tokių, kurie nesibodės gadinti jums nervų. Atsargiai kelyje.

ŠAULYS. Pirmą dienos pusę judėsite lyg iš inercijos, tiesiog pasyviai stumdami laiką ir laukdami darbo dienos pabaigos. Vakarop atkusite, ims dominti sportas, pramogos, pasimatymai.

OŽIARAGIS. Nuo pat ryto žibėsite kūrybingumu, šmaikštumu. Darysite įspūdį tiems, kurie savo ruožtu daro įspūdį jums. Deja, patiems artimiausiems žmonėms galite pristigti geranoriškos šilumos. Vietoj jos - priekaištai ar net agresija.

VANDENIS. Diena bus kupina piniginių, turtinių rūpesčių. Būsite labai išradingi, norėdami pasipelnyti ar kuo nors kitus įtikinti. Jeigu imsite ar teiksite interviu, pažersite originalių minčių. Atsargiai kelyje.

ŽUVYS. Savo emocionalumu, jausmingumu galite taip paveikti aplinkinius, kad iš jų nesunkiai gausite ko panorėję. Kita vertus, ir patys galite būti kažkuo įtikinti, pavyzdžiui, paskatinti išlaidauti neplanuotam pirkiniui.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis